Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Банкові воскоплави

Банкові воскоплави - необхідні пристрої для ваксингу

Для тих, хто планує освоювати процедуру ваксингу (воскова депіляція волосся), доцільно купити банковий воскоплав. Технологія пристрою дає змогу розігріти віск до певної температури, а потім просто підтримувати її впродовж усього часу, поки триває процедура депіляції. Такі девайси можуть використовувати як професіонали, так і любителі.

Воскоплав банковий являє собою ємність (іноді відразу 2) для воску і термостат. Апарат нагріває косметичну сировину приблизно до 50-60°С. У середньому ємності вміщують 400-800 мл. Моделі відрізняються розмірами. Апарати можуть плавити як гранульований віск, так і той, що продається в дисках. Процес розігрівання в такому пристрої легко контролювати.

Переваги банкових воскоплавів

Банкові воскоплави здебільшого використовують для розігріву великої кількості воску. Це дуже зручно для майстрів салонів краси, в яких дуже багато клієнтів, що приходять без особливої перерви один за одним. Воскоплави прискорюють процедуру і роблять її більш комфортною. Такі прилади рідше використовують у домашніх умовах, але завдяки їм любителі можуть зручно робити депіляцію різних ділянок тіла одночасно.

Банковий воскоплав має такі переваги:

  • У деяких моделях можливо розігрівати не тільки віск, а й парафін для парафінотерапії.
  • Порівняно з касетними воскоплавами цей вид обладнання потужніший, тому віск у ньому топиться швидше.
  • Наявність терморегулятора дає можливість швидко розігрівати віск на максимальній позначці. Також можна виставляти певний температурний режим для різного виду воску - теплий, гарячий, плівковий.
  • Найчастіше вони мають стильний дизайн, тому органічно вписуються в будь-який інтер'єр.

Такі девайси безпечні для майстра і клієнта. Вони компактні, не займають багато місця і легко транспортуються.

Як користуватися банковим воскоплавом

Освоїти мистецтво використання восконагрівальної техніки нескладно. Корисно дотримуватися таких рекомендацій:

  1. Перед використанням банковий воскоплав встановлюють на рівне місце і відкривають кришку.
  2. У суху і чисту банку пристрою поміщають віск і підключають техніку до мережі. З моменту загоряння червоної лампочки агрегат буде робити все самостійно. Ніяких додаткових маніпуляцій з управління не потрібно.
  3. Ємності накривають пластиковою кришкою і вичікують 30-40 хвилин. За необхідності її відкривають і перевіряють якість плавлення косметичного продукту.
  4. Після нагрівання терморегулятор переходить в економний режим, за якого він підтримує задану температуру. Якщо віск починає загусати, то за допомогою регулятора підвищують температуру.
  5. Після закінчення процедури ваксингу чашу обов'язково ретельно миють і просушують. А також стежать за чистотою нагрівальних елементів.

У разі непрофесійного використання в домашніх умовах не рекомендується розігрівати віск до температури вище 40 °С. Після плавлення засобу завжди слід перевіряти його температуру, завдавши крапельку на тильну сторону руки. Це допоможе уникнути опіків.

Де вигідно купити банковий воскоплав

Купити банковий воскоплав за вигідною ціною можна в інтернет-магазині wmarket.com.ua. У нас хороший асортимент товарів цієї категорії. Наші консультанти дадуть відповідь на всі запитання і допоможуть порівняти різні моделі, щоб визначитися з вибором. Доставка замовлень здійснюється по всій території України за допомогою транспортної компанії Нова пошта.

Воскоплав банковий Pro Wax 100
Воскоплав баночний ItalWax Tins Liberty 400 мл