Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Кейси, валізи для інструментів

Де краще зберігати перукарські інструменти: кейси, валізи

 

Зручно, коли у перукаря усі приладдя знаходяться під рукою. Це пришвидшує роботу і дозволяє зберігати інструменти в чистоті і порядку. У такому разі у нагоді стануть спеціальні перукарські валізи та кейси. Особливо, коли майстер працює на виїзд. Такі органайзери бувають різних розмірів та різноманітного виконання: з текстилю, екошкіри чи натуральної шкіри, металу. Вибір такої перукарської сумки залежить від кількості та масштабів інструментів.

 

На що варто звертати увагу при виборі валізи для інструменту?

 

Розмір та якість. Перш за все, перукарю чи візажисту необхідно оцінити кількість та габарити інструментів. Від цього залежить вибір розміру сумки. Якщо приладдя дійсно багато і у сукупності воно має значну вагу, необхідно обирати варіанти із надійними ручками або на колесиках.

Внутрішнє наповнення. Важливо, щоб сумка із середини була оббита м’якою тканиною, аби інструменти не ковзали по простору і не пошкодилися. Також внутрішня конструкція виробу має бути виконана таким чином, щоб усе приладдя можна було надійно закріпити. Адже зазвичай професіональні інструменти мають високу ціну, тому буде дуже прикро, якщо через неякісну валізу вони зламаються.

Зовнішній вигляд. При виборі сумки чи кейсу варто звертати увагу не тільки на красу, а і на якісь оббивки. Звичайно, валіза зі штучної шкіри матиме свої переваги – у порівнянні із полієстром, у разі забруднення її можна легко витерти. Однак, деякі сумки із тканинною оббивкою можна прати. Вид матеріалу також впливає і на ціну. Шкіряні чи кейси з металу коштуватимуть дорожче, однак і прослужать вони набагато довше та краще захистять інструменти у разі падіння органайзера.

Зручність. Багатогабаритні кейси для інструментів чи валізи зазвичай мають всередині організовану висувну систему. Таким чином, при розкритті вони перетворюються на свого роду «столик», де кожен інструмент знаходиться на виду. Не потрібно порпатися у купі приладдя і витрачати час на пошук потрібного.

Які варіанти перукарських сумок можна знайти в інтернет-магазині Wmarket?

В асортименті представлені кейси, валізи, сумки-чемодани різних розмірів і конструкцій. Моделі також відрізняються зовнішнім та внутрішнім матеріалом, ціною та якістю виробника. Отримати замовлення можна через Нову пошту, а оплатити – будь-яким зручним способом.

 

Сумка-чемодан для парикмахера SPL 77411
Кейс для інструментів Comair Profi 3011173
Кейс для інструментів Comair Duo 7001231
Професійний кейс Eurostil алюмінієвий чорний (03599)
Кейс для інструментів Comair Profi 3011174 чорний
Професійний кейс Eurostil 03814/50 чорний (03814/50)
Кейс для машинок BaByliss PRO Travel Case FXCFXCASE3E