Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Касетний віск

Касетний віск для депіляції

Депіляція – це така "операція", яка прибирає небажані волоски з тіла. Існує багато різновидів цієї процедури, але, як відомо, найкраща з усіх - воскова. Вона вважається найефективнішим методом "боротьби" з непотрібними волосками.

На початку своєї "кар'єри" цей вид депіляції проводили виключно в салонах краси, але тепер кожен, хто хоче мати вигляд на всі 100%, може зробити це все вдома. Воскоплав і віск у касетах – ось головні персонажі такого домашнього "заходу". Воски бувають різних видів і консистенцій, із запахом і без.

Купити віск у картриджі для депіляції можна без проблем і в інтернет-магазині WMarket - найширший асортимент цієї продукції змусить вас довго просидіти в "стані вибору", а досвідчені менеджери точно підкажуть, який віск і для якого типу шкіри краще підібрати.

Серед найкращих виробників касетного воску можна виділити й італійські ItalWax і Trendy, й іспанські Depilflax і Starpil. Це саме ті компанії, які вже точно розуміються на такій продукції – країни-виробники розташовані поблизу морів і океанів, де мільйони туристів щодня з'являються в напівоголеному вигляді, а відповідно, на пляжі всі мають мати красивий та акуратний вигляд.

Воскова депіляція вже давно стала трендом серед сучасних дівчат і не тільки – навіть і хлопцям це потрібно. Але навіщо стояти в черзі до салону в самий розпал сезону? Маючи у себе вдома всі необхідні засоби та аксесуари, ви завжди матимете чарівний і впевнений вигляд, а головне – заощадите на походах до салонів.

Інтернет-магазин WMarket пропонує сотні одиниць продукції касетних восків, а це означає, що кожен зможе тут знайти саме те, що шукає: капучино, троянда, азулен, зелене яблуко, аргана, олива, апельсин, шоколад, морква, лісові ягоди та багато інших.

Віск касетний ItalWax натуральний 100 мл
Віск касетний Xanitalia мед 100 мл
Віск касетний ItalWax троянда 100 мл
Віск у картриджі Simple Use Rosemary Розмарин 100 мл
Полімерний віск в картриджі Simple Use Pearl Royal Blue 100 мл
Віск у картриджі Simple Use Азулен 100 мл
Віск у картриджі Simple Use Pink Троянда 100 мл
Віск касетний ItalWax цинк 100 мл
Віск касетний ItalWax Flex Водорості 100 мл
Віск касетний ItalWax азулен 100 мл
Віск касетний ItalWax полуниця 100 мл
Віск касетний ItalWax Flex Вино 100 мл
Полімерний віск в картриджі Simple Use Pearl Gold 100 мл
Віск у картриджі Simple Use Peach Персик 100 мл
Віск у картриджі Simple Use Aloe Vera Алое вера 100 мл
Віск касетний Xanitalia азулен 100 мл
Полімерний віск в картриджі Simple Use Pearl Silver 100 мл
Віск у картриджі Simple Use Мед / Натуральний 100 мл
Віск касетний ItalWax Flex Малина 100 мл
Віск касетний ItalWax алое 100 мл