Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Одноразовий одяг

Одноразовий одяг – запорука гігієни та комфорту

 

На сьогодні практично всі косметологічні центри та салони краси, у боротьбі за професіоналізм та гарне ім'я, прагнуть надавати різні послуги якісно та бездоганно. Одним із помічників у досягненні цієї мети є одноразовий одяг. І це не дивно, адже вона виконує захисні та санітарно-гігієнічні функції. Одноразовий одяг здатний захистити від пилу, бруду, бактерій, хімічних засобів та інших шкідливих речовин. При цьому витратний матеріал забезпечує комфорт як майстру, так і клієнту.

Одноразова продукція має багато позитивних моментів:

  • Доступність – низька ціна дозволяє включити вартість матеріалу у вартість процедури.

  • Практичність та зручність користування – немає необхідності мити, прати або очищати витратний матеріал: після використання він просто викидається.

  • Гігієнічність – кожен клієнт отримує свій набір чистого, невикористаного одягу, а тому не турбується про безпеку та чистоту.

  • Міцність та вологостійкість матеріалу.

  • Гіпоалергенність – під час виготовлення продукції використовується безпечний матеріал.

 

Одноразовий одяг використовується для конкретної процедури і має наступний різновид:

  • Робочий одяг: пеньюари, фартухи, халати, шапочки. Вони використовують для захисту майстра від забруднень під час процедури. Наприклад, одноразовий халат запобігає забрудненню верхнього одягу.  

  • Одноразова білизна: труси, бюстгальтер, топи, штани. Наприклад, одноразові труси використовуються клієнтами для забезпечення гігієни під час таких процедур, як масаж, депіляція або в SPA-салонах.

Окрім підтримки гігієни тіла, одноразова білизна не завдає дискомфорту, оскільки на ній немає швів.

Отже, виходячи з вищевикладеного можна зробити висновок, що застосування одноразового одягу економічно більш рентабельне. Цей витратний матеріал є вимірником ступеня комфорту та захищеності клієнта, а нешкідливий склад підходить навіть для чутливої ​​шкіри. Перехід на одноразову продукцію є важливим кроком у покращенні якості послуг.

Купити одноразовий одяг можна в інтернет-магазині WMarket. На нашому сайті представлений великий вибір витратного матеріалу на будь-який колір і смак. Оформити замовлення можна додавши товар у кошик або зателефонувавши. Доставка здійснюється у всі регіони України.

Пеньюар одноразовий Rio 80x150 см
Шапочки гармошка Rio рожеві 100 шт
Шапочки гармошка Rio біла 100 шт
Шапочки гармошка Etto зелений 100 шт
Шапочки гармошка Rio блакитна 100 шт
Куртка для пресотерапії Rio
Фартух поліетиленовий Rio 100 шт
Нарукавник Etto спанбонд 5 пар
Пелерина Etto косметологічна на зав'язках 10 шт
Бюстгалтер одноразовий Rio M/L 20 шт/уп
Стрінги чоловічі Rio M 50 шт