Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Захисна маска

Захисні маски

Захисна маска – незамінний виріб, який закриває рот і ніс за допомогою фільтра. Вона знайшла широке застосування в медичних закладах, на підприємствах харчового виробництва, у ветеринарних клініках, в освітніх закладах та інших місцях. При її виготовленні використовують екологічно чистий матеріал, що не провокує алергічну реакцію та подразнення. Захисні маски оптом та в роздріб з доставкою по Києву та іншим містам країни пропонує інтернет-магазин «WMarket».

Для чого потрібні захисні маски для обличчя

Необхідність носіння масок обумовлена ​​тим, що вони забезпечують бактеріальний захист пацієнтів та оброблюваного матеріалу від інфікування під час здійснення різних маніпуляцій. Захисні маски від вірусів добре уберігають. До переліку інфекцій, що передаються повітряно-краплинним шляхом, входять: грип, ГРВІ, кашлюк, скарлатина, поліомієліт та інші. Віруси передаються через слину, чхання та кашель, тому носити маски хворим необхідно для здоров'я оточуючих.

Принцип дії

Захисна маска для обличчя працює таким чином: вона утримує на собі більшу частину слини хворої людини, яка кашляє або чхає, за рахунок чого в повітря проникає мінімальна кількість вірусних частинок. В результаті він стає менш небезпечним для людей. Це зробило вироби незамінними в епідемію коронавірусу. Важливо відзначити, що носити ту саму маску довше 3-4 годин не можна, оскільки ефективність знижується, вона стає розсадником інфекції.

Також маски часто надягають при будівельних роботах або на виробництві, оскільки вони уберегають органи дихання від пилу, стружки, тирси, шкідливих газів, затримуючи їх на поверхні.

Види масок для обличчя

В інтернет-магазині WMarket можна купити захисну маску одноразову або багаторазову. Перший варіант необхідно викидати вже через 2-3 години шкарпетки. Другий варіант допускається прати та знову використовувати. Також, вони бувають нестерильні (підходять для повсякденного носіння) та стерильні (використовуються в лікарнях, лабораторіях та інших спеціалізованих установах).

Ще випускають респіратори. Це надійний засіб для захисту органів дихання від пилу, газів, хімікатів, фарби та інших небезпечних речовин. Часто вони оснащені клапаном видиху. Їх можна носити до 6-10 годин.

Як правильно вибрати маску для обличчя

Ринок пропонує великий асортимент. При виборі відповідного виробу важливо дотримуватись ряду правил:

  1. Ступінь захисту. У кожного виробу свій ступінь захисту, тому при виборі враховують, де він використовуватиметься. Наприклад, під час збирання, контакту з побутовою хімією можна використовувати з низьким рівнем захисту. Медичні працівники в епіцентрі епідемії необхідні з високим рівнем захисту.
  2. Щільне прилягання. Важливо, щоб маска була «за розміром», оскільки чим щільніше прилягання – тим вищий захист. В іншому випадку вона не зможе виконати поставлене перед нею завдання.
  3. Кількість шарів. Рекомендується придбати двошарові або тришарові вироби.
  4. Наявність носового фіксатора. Вона не повинна ковзати, створювати зайві щілини, з чим добре допомагає фіксатор.
  5. Тип зав'язок. Наявність круглих гумок не рекомендована, оскільки вони натирають шкірні покриви. Переважно плоскі гумки.

Щоб купити захисну маску за доступною ціною, достатньо залишити заявку на сайті. Цінова політика лояльна, вартість представленої продукції доступна. У каталозі багато виробів у різних кольорах та з різним ступенем захисту. Здійснюється швидка доставка Україною.

Хірургічні маски Wmasks 5 шт
Напівмаска фільтруюча TFM 220 FFP2 без клапана
Маски захисні Face Mask блакитні 50 шт
Маски медичні Face Mask білі 50 шт
Респіратор захист FFP1 (багаторазовий)
Маски медичні SanGig блакитні 50 шт
Маски медичні SanGig Фіолетові 50 шт
Маски медичні SanGig Зелені 50 шт
Маски медичні SanGig Жовті 50 шт
Респіратор 3М 9162 FFP2 із клапаном
Маски медичні SanGig 50 шт
Маски медичні SanGig 50 шт
Код товару:109253
Респіратор Мікрон із клапаном FFP3
Маска захисна Face Mask Patric 3 шт
Захисний Респіратор 3М 9322 AURA FFP2 (90% ГДК)
Маски медичні SanGig чорні 50 шт
Медичні маски Славна блакитні 50 шт
Мікрон FFP2 з клапаном видиху