Adminitror Website Mode, View mode site as - yarosh

Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Електробігуді

Електробігуді - найпростіший спосіб зробити красиву завивку

Встигнути обслужити більше десятка клієнтів за 1 день - випробування не з легких, особливо, якщо більшості з них потрібна гарна завивка. У такому разі, простояти весь день із плойкою в руці - не найкращий варіант для майстра.

Пропонуємо вам просте і доступне рішення - якісні електробігуді, які, по суті, виконають всю роботу за вас. Усього 15 хвилин, і ваші клієнтки стануть власницями ідеально закручених локонів, анітрохи не гірших за ті, які можна створити за допомогою плойки.

Призначення виробів

Подібне пристосування використовується для створення завивки, і підходить для будь-якого типу волосся. Воно має циліндричну форму, подібну до котушки ниток. Внутрішня порожнина "котушки", найчастіше, заповнена воском або парафіном. Шляхом впливу високої температури, волосся закручується і перетворюється на пружні локони. Використовуючи електричні бігуді, можна створити такі види укладки:

 • Дрібні кучерики.

 • Легкі хвилі.

 • Середні та великі локони.

Принцип дії

У комплект входить від 12 до 20+ бігуді, що мають різний діаметр. Перед використанням, вони занурюються в спеціальний контейнер, під'єднаний до мережі, і нагріваються протягом 4-10 хвилин, залежно від вказівок виробника. Після того, як пристрій подасть сигнал про готовність до використання, невеликі пасма по черзі накручуються на "котушки" і закріплюються спеціальними шпильками, які часто також входять до набору.

Класифікація виробів

Перш ніж купити електробігуді, необхідно розібратися з тим, які бувають види пристосувань і які їхні переваги. Подібні вироби розрізняють за діаметром, потужністю, матеріалом робочої частини і типом затискачів. Розглянемо їх докладніше:

 • Діаметр. Обхват котушки може становити від 16 до 38 мм. У наборі може бути від 1 до 5 варіантів виробів різного діаметра.

 • Потужність. Оптимальний варіант для вибору - 400-500 Вт. Подібну потужність зазвичай мають електричні термобігуді високої якості від таких брендів, як BaByliss, Tico, Diva, Valera.

 • Матеріал. Найкращий варіант - це керамічне або тефлонове покриття, що забезпечує максимально дбайливий догляд за волоссям, під час якого воно не пересушується і легко знімається завдяки гладкій, ковзаючій поверхні.

 • Тип затискача. Кожен виробник пропонує свій варіант фіксатора для завивки. У його ролі можуть виступати шпильки, шпильки "метелики", коклюшки або липучки. Найбільш зручним в експлуатації вважається класичний варіант у вигляді шпильок.

Також варто зазначити, що наявність терморегулятора також стане чималим плюсом, а система іонізації дасть змогу уникнути ефекту електризації волосся.

Як зробити завивку?

Щоб створити гарну зачіску за допомогою електробігудів, вам знадобиться виконати такі прості дії:

 1. Вимити голову з шампунем і кондиціонером і добре висушити волосся феном;
 2. Підключити пристрій з бігудями до мережі та дочекатися сигналу індикатора;
 3. Нанесіть на волосся термозахисні засоби і дайте йому повністю висохнути;
 4. Розділіть волосся на кілька шарів;
 5. Пасма в ділянці чола і середини голови, накручуєте на найбільші котушки, в ділянці потилиці - на середні, а ті, що біля обличчя - на дрібні;
 6. Беріть пасма середньої товщини, щоб зачіска вийшла більш акуратною;
 7. Кожне закручене пасмо фіксуйте за допомогою затискача;
 8. Зніміть вироби після повного охолодження - через 10-15 хвилин;
 9. Не розчісуйте волосся, краще збийте його руками для надання потрібної форми укладання.

Купити електробігуді в Україні від провідних виробників, ви зможете в перевіреному інтернет-магазині Wmarket.

Тут на вас чекає широкий асортимент, доступні ціни та швидка доставка в будь-який регіон країни.

Електробігуді BaByliss BAB3031E
Електробігуді BaByliss BAB3021E
Електробігуді BaByliss BAB3025E
Електробігуді Babyliss Big Curl BABTS6GSE 5 шт