Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Гребінці

Гребінці для волосся — для професійного та домашнього використання від відомих виробників обладнання для перукарень та салонів краси

Професійні гребінці для волосся відрізняються від звичайних за вартістю, більш стійким до зносу і механічних пошкоджень матеріалами виготовлення, а також за призначенням. Якщо домашні гребінці призначені тільки для розчісування і дуже рідко використовуються для чогось іншого, то для кожного виду маніпуляції з волоссям у перукарнях і салонах краси існує свій вид гребенів, щіток або брашингів.

Види гребінців для волосся

Сучасні професійні гребінці для волосся діляться на такі види:

 • брашинги, які являють собою гребінець круглої форми, спеціально призначений для укладання волосся феном;
 • термобрашинги, які також призначені для укладання волосся за допомогою фена і відрізняються від брашингів наявністю наскрізних отворів, що дає змогу менше перегрівати волосся під час укладання, швидко накручувати волосся або випрямляти його без використання випрямляча;
 • гребені, які застосовують для створення начосів і проборів, фарбування, мелірування і тонування волосся, а також під час стрижки;
 • щітки, які призначені спеціально для розчісування волосся, його розплутування, поліпшення кровообігу в шкірних покривах голови, надання об'єму, укладання волосся феном.

Перукарські гребінці можуть бути призначені спеціально для:

 • мелірування;
 • начісування;
 • фарбування;
 • стрижки;
 • тупування;
 • укладання;
 • хімічної завивки волосся і біозавивки.

Крім того, зустрічаються багатофункціональні моделі, які підходять одразу для кількох цілей.

Професійні гребінці: особливості та переваги

До особливостей професійного гребінця належить велика різноманітність матеріалів основ і матеріалів щетинок і зубів. Якщо вироби для розчісування волосся і надання йому об'єму в домашніх умовах виготовляють переважно із пластику або дерева, то гребінець для перукарні може бути виготовлений як із пластику та дерева, так і з алюмінію, кераміки і термопластика. А їхні щетинки і зуби можуть бути зроблені з пластику, нейлону, дерева, силікону, заліза, натуральної щетини.

В арсеналі кожного майстра стиліста завжди є кілька брашингів і термобрашингів різних діаметрів, гребенів різної довжини з рідкісними і частими зубчиками, а також щітки для різних цілей. Використання багатьох із них у домашніх умовах недоцільне і незручне, тоді як у перукарнях і салонах краси без них просто не обійтися. Оскільки їхня наявність дає змогу фахівцеві створити гарну стрижку, зачіску або укладку на волоссі кожного клієнта, незалежно від їхньої довжини та густоти, просто обравши з наявного великого арсеналу найбільш підходящі інструменти.

Як вибрати гребінець

Якщо ви хочете купити професійний гребінець для домашнього використання, то можете вибирати моделі економ класу. Адже ви не будете користуватися ними так багато і часто, як це відбувається в перукарнях. Доступні за ціною професійні щітки для волосся, брашинги, термобрашинги і гребені слугуватимуть вам, полегшуючи догляд за волоссям і створення простих укладок, доти, доки ви їх не викинете.

Для використання в перукарнях і салонах краси рекомендується вибирати вироби з більш високої цінової категорії, які зможуть витримати багаторазовий вплив високих температур, агресивних хімічних речовин, падінь і випадкових ударів. Зробити укладку або стрижку клієнту можна за допомогою інструментів практично з будь-яких матеріалів (таких як пластик або алюміній). Однак використання перукарем дорогих інструментів, виготовлених із практичної кераміки, стійкого до підвищених температур термопластику або натурального дерева свідчить про його високий професіоналізм, відповідальність, самоповагу та повагу до клієнтів.

Як користуватися гребінцем для волосся

Кожен вид гребінця для волосся призначений для своїх цілей. Класичні вироби призначені для розплутування волосся і надання йому гладкості, для чого ними потрібно тільки провести по голові, не докладаючи великих зусиль. Моделі для масажу шкіри голови призначені для інтенсивного використання: під час їхнього застосування потрібно робити натиск і проводити ними по волосяній частині шкіри голови багаторазово. Гребені призначені для створення проборів і начосів – користуватися ними досить легко після невеликого тренування.

Щітки можна використовувати для розчісування як мокрого, так і сухого волосся. Без них не обійтися, якщо волосся довге і густе. Брашинги і термобрашинги багатофункціональні – ними користуються під час створення об'єму, локонів (їх можна підкручувати всередину або назовні), а також під час вирівнювання волосся.

Як часто потрібно міняти гребінець

У домашніх умовах ці вироби можуть використовуватися роками, до того ж користуються ними часто всі члени сім'ї. Це докорінно неправильно, оскільки після кожного розчісування на них залишаються частинки шкіри і мікроорганізми, що може стати причиною виникнення у всіх членів сім'ї різних шкірних та інших захворювань.

Щоб цього не сталося, рекомендується купити гребінець для кожного члена сім'ї з урахуванням особливостей їхнього волосся. Кожному хлопчикові і чоловікові, які носять короткі стрижки, потрібно купити по гребінцю. А для дівчаток і жінок з довгим волоссям варто придбати окремо для кожної по щітці для розчісування, брашінгу або термобрашінгу для укладання, гребінцю для створення проборів. При цьому замінювати їх рекомендується 1 раз на рік.

У перукарнях, в яких використовуються дорогі стійкі до зносу інструменти, вони можуть служити роками. Дешеві інструменти перукарі замінюють у міру зносу, що може статися як через кілька місяців використання, так і через кілька років.

Як доглядати за гребінцем

Щоб виріб прослужив довго і приносив волоссю тільки користь, його потрібно регулярно очищати від волосся, що на ньому накопичилося, від пилу, бруду і шкірного сала. Мити свою особисту щітку для волосся, брашинг або гребінець рекомендується хоча б раз на тиждень за допомогою старої зубної щітки і рідкого мила (шампуню). У перукарні після кожного клієнта всі використовувані при створенні його зачіски гребінці, брашинги і щітки очищаються механічним способом, потім обробляються дезінфікуючими засобами або стерилізуються.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете хороший вибір брашингів, термобрашингів, гребінців і щіток для професійного і домашнього використання. По Києву доставка замовлень на суму від 500 гривень здійснюється безкоштовно. В інші міста України ми відправляємо товари компанією "Нова пошта", згідно з її тарифами.

Гребінь PROline JF1012 під праску
Гребінець під праску Kalipso
Гребінець Modelite Demelage & Coiffage зі шпикулем чорний 19 см
Гребінець Kalipso під праску
Гребінь Tico 600010 Tourmaline+Ionic 195 мм
Комплект гребенів Modelite Demelage & Coiffage 13 см
Гребінець для філіровки Modelite Peigne a Effiler білий
Щітка Modelite Demelage & Lissage для укладання
Щітка Hairway 08001-32 двостороння тунельна сіра
Брашинг Modelite Brushing для укладання волосся
Гребінець Modelite складаний з дзеркальцем