Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Маски для волосся

Маски для волосся від найкращих косметичних брендів для розв'язання будь-яких проблем волосистої частини шкіри голови та будь-якого типу волосся

Професійна маска для волосся відрізняється від домашньої маски, яку можна приготувати з багатьох натуральних і дуже доступних інгредієнтів, не лише вищою вартістю, а й більшою зручністю у використанні, тривалішим терміном зберігання, а також коротшим терміном, упродовж якого її потрібно витримувати на волоссі. Тому, якщо ви цінуєте свій час і не сильно обмежені в грошах, можете купити професійну маску для волосся в нашому інтернет-магазині з безкоштовною доставкою по Києву за умови, що сума замовлення перевищить 500 гривень.

Для чого потрібна маска для волосся

Купити маску для волосся варто в тому разі, якщо регулярного догляду за допомогою ваших звичних засобів виявилося недостатньо. Це може проявлятися появою посічених кінчиків, лупи, посиленням випадіння волосся, його надмірною сухістю і ламкістю, втратою здорового блиску, нормального об'єму і привабливого вигляду. Курс застосування правильно підібраної маски допоможе або повністю вирішити кожну з цих проблем, або істотно поліпшити стан волосся.

Види масок для волосся

Маски для волосся розрізняються залежно від основної проблеми, для вирішення якої вони призначені. Це може бути:

 • випадіння волосся;
 • лупа;
 • посічені кінчики;
 • відсутність блиску;
 • відсутність об'єму тощо.

Залежно від складу вони призначені для:

 • відновлення пошкодженого волосся;
 • живлення волосся;
 • зміцнення волосся;
 • зволоження волосся;
 • зниження жирності волосся;
 • випрямлення волосся тощо.

Переваги професійної маски для волосся

У професійних масках концентрація корисних для волосся і шкіри голови речовин набагато вища, ніж у бальзамах і кондиціонерах. Усі інгредієнти, що входять до їхнього складу, ретельно підібрані для того, щоб покращувати стан волосся і шкіри голови. Від масок за народними рецептами їх відрізняє дуже тривалий термін використання і зберігання, багатший склад і менший ризик розвитку алергічної реакції або погіршення стану волосся під їхнім впливом.

Наприклад, навіть якщо до складу професійної маски входить часник, після її нанесення на голову засіб гарантовано не буде палити шкіру, і після того, як ви її змиєте, від вас гарантовано не буде пахнути часником. Тоді як після часникової маски за народними рецептами шкіру голови нерідко доводиться лікувати від опіків, а запах часнику вимивати з волосся тиждень.

Правильно підібрана професійна маска наситить шкіру вашої голови корисними речовинами і вологою, додасть волоссю здорового блиску, поверне йому пружність, зміцнить, запобіжить появі посічених кінчиків і надмірному випадінню волосся.

Як вибрати маску для волосся

Ціна на маски для волосся, представлені в нашому каталозі, починається від кількох десятків гривень. За суму близько 100 гривень можна купити пробник дорогої маски для одноразового застосування або маску об'ємом 150-500 мл, якої вистачить на кілька місяців регулярного використання. Також у нас є маски по 1000 і більше гривень. Дешеві та дорогі маски мають свої переваги та недоліки, але не можна сказати, що один засіб для догляду за волоссям однозначно кращий за інший, поки не спробуєш. Тому обирати для себе маску, орієнтуючись лише на ціну, не варто.

У нашому каталозі можна знайти маски, спеціально розроблені для догляду за нормальним, сухим або жирним волоссям. Але більшість із них універсальні - тому підбирати їх потрібно з урахуванням основної проблеми вашого волосся. Виробники косметики пропонують дуже гарний вибір засобів для догляду за волоссям, серед яких є маски, що надають волоссю здорового блиску, а також маски, що прискорюють його ріст або сприяють зниженню вироблення шкірного сала на волосистій частині шкіри голови.

Як правильно наносити маску для волосся

Наноситься професійна маска для волосся на вимите за допомогою шампуню волосся згідно з інструкцією виробника. Зазвичай виробник вказує, що її потрібно втерти в шкіру голови та/або розподілити по всій довжині волосся. Витримувати більшість професійних масок рекомендується всього кілька хвилин (у рідкісних випадках 20 хвилин), після чого їх необхідно змивати великою кількістю теплої проточної води. Це вигідно відрізняє професійні маски від домашніх, які наносять на голову до миття голови і витримують на волоссі по 30-120 хвилин.

Використовувати професійну маску для поліпшення стану волосся рекомендується курсами. Ефект від хорошої маски зазвичай стає помітним після першого ж застосування, але для досягнення довготривалого результату робити її потрібно раз на тиждень протягом кількох місяців.

Скраб для шкіри голови Top Beauty Hair scrub ментоловий 250 мл
Скраб для шкіри голови Top Beauty Hair scrub 250 мл
Маска для волосся ProfiStyle Blond із сатиновим маслом 500 мл
Маска для волосся ProfiStyle захист кольору 500 мл
Маска Alfaparf Sdl Moisture для сухого волосся 200 мл (8022297064277)
Маска для волосся Sergilac з антистатичним ефектом 500 мл