Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Лампа лупа

Лампа-лупа: для чого потрібна, сфера застосування, особливості вибору

Обирати обладнання для косметологічного кабінету або манікюрного салону потрібно ретельно, адже без нього неможливо домогтися справді хороших результатів роботи з поліпшення зовнішнього вигляду пацієнтів у запущених випадках. Настільна лампа-лупа одночасно освітлює і збільшує робочу поверхню, що дуже полегшує роботу майстра під час виконання процедури.

Сфера застосування

Сфера застосування такого приладу досить широка:

  • для татуажу;
  • для педикюру;
  • процедури нарощування вій;
  • для манікюру;
  • у ювелірній практиці;
  • для радіомонтажу;
  • у колекціонуванні.

Крім того, лампа з лупою чудово підходить для механічного чищення і для діагностики шкіри. Лампа-лупа для косметолога забезпечує підсвічування за недостатнього рівня освітлення і покращує деталізацію оброблюваної ділянки. Завдяки цьому добре стають видні всі недоліки, і підвищується якість роботи косметолога. Складається косметологічна лампа зазвичай з лінзи і світлодіодів.

Для чого потрібна лампа-лупа косметологу

Лампа для косметологів дає їм можливість максимально якісно виконувати специфічні процедури і виконати з ювелірною точністю навіть найтоншу роботу з усунення та лікування дефектів шкіри. Активно й ефективно користуватися таким приладом у салоні краси зможе навіть майстер-початківець.

Лампа для косметичних процедур не створює мерехтливого ефекту і може довго і безперервно працювати. При цьому вона не споживає так багато електроенергії, як лампи розжарювання. Придбати цей прилад зможе навіть новачок, який тільки починає свій бізнес у сфері косметологічних послуг. При цьому дане якісне і високотехнологічне обладнання позитивно впливає на якість його послуг.

Індивідуальні характеристики кожної лампи безпосередньо впливають на зручність застосування конкретного освітлювального приладу. Різний діаметр лінз підходить для виконання певного виду робіт.

Лампа для косметолога: як правильно вибрати

Лампа для косметолога присутня на ринку б'юті-продуктів у широкому асортименті моделей. Під час вибору потрібно враховувати кілька основних чинників, але перевагу варто віддавати відомим виробникам, щоб не розчаруватися одразу після покупки.

Розрізняють такі види ламп:

  • настільна модель;
  • підлоговий прилад;
  • окуляри-лупа.

Лампа-лупа для манікюру і косметологічних процедур на підставці вирізняється компактним розміром і встановлюється на поверхні столу за допомогою прищіпки. Верхня частина такої лампи має обмежену область налаштувань, тому цей освітлювальний прилад більше підходить для домашнього користування.

Модель із гнучким штативом на струбцині підійде для звичайного читання, для нарощування вій і для надання послуг майстром манікюру. Прилад оснащений широкою прямокутною лінзою на 3 діоптрії, завдяки чому практично відсутнє спотворення робочої поверхні. Освітлювальний прилад з пантографом на струбцині є найпоширенішим видом ламп і містить внутрішні та зовнішні пружини. Використання струбцини дає змогу заощадити вільний простір, який зазвичай займає підставка.

Великими габаритами вирізняються лампи на підставці, призначеній для того, щоб утримувати і закріплювати освітлювальний прилад на робочій поверхні. Усі моделі на підставці мають різний тип лінз і ламп, а також вузьку сферу застосування. Підлогові моделі випускаються з рухомим або нерухомим штативом і мають значну вагу (9-12 кг). Така важка опора призначається для збереження стійкості всієї конструкції. Естетичний і компактний вигляд мають прилади з нерухомим гнучким штативом.

Мобільнішою вважається косметологічна лампа зі штативом кронштейном на колесах. Майстер може регулювати вертикальні тримачі за висотою і встановлювати в потрібному положенні. Верхня частина будь-якої лампи-лупи зазвичай містить світлодіоди або люмінесцентну лампочку, а також оправу, захисну кришку, збільшувальну лінзу і систему живлення.

Люмінесцентне підсвічування вирізняється меншим терміном експлуатації, оскільки поступово нагрівається в процесі експлуатації. Модель зі світлодіодами створює безтіньовий ефект і збільшений світловий потік, а також характеризується зниженим енергоспоживанням. Освітлення від неї більш м'яке порівняно з люмінесцентною лампою. Ефект безтіньового освітлення досягається внаслідок утворення великої площі світіння по всьому периметру оправи.

Кількість діоптрій може варіюватися: 3, 5, 8, 12. Найчастіше косметолог підбирає прилад з урахуванням специфіки косметологічної процедури. Для роботи з найдрібнішими ділянками зазвичай підходить збільшення в 5D.

Де можна купити лампу-лупу для косметолога

Лампу з лупою моделі 8070 LED 3D з регулюванням яскравості освітлення і діаметром лінзи в 15 см вважають одним з найбільш практичних приладів для роботи в косметологічному кабінеті. Вона має яскраве холодне світло, міцний корпус і кришку, що закривається на корпусі для захисту від пилу. Модель B/S 8066 U 3D LED також стане хорошим помічником майстру в роботі з дрібними предметами. До переваг освітлювального приладу належить можливість регулювати яскравість світла, міцний механізм кріплення і висока інтенсивність світлового потоку.

Ці та інші моделі можна замовити в інтернет-магазині Wmarket з доставкою по Києву кур'єром або в будь-яке інше місто України "Новою Поштою". Наш сайт пропонує великий асортимент освітлювального обладнання від надійних виробників. У каталозі представлений великий вибір товарів за найвигіднішими цінами. У нас ви зможете недорого купити лампу-лупу відомого бренду професійного обладнання для косметологічних кабінетів, салонів краси та майстрів манікюру. Зв'язатися з нами для отримання докладних консультацій, допомоги при виборі товарів або уточнення умов співпраці можна за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Змінна лампа BSUkraine 8064 стандартна T9 22 W КНР
Кріплення для лампи-лупи B/S
Лампа-лупа B/S настільна мод 8093 3+12D чорна
Лампа-лупа B/S із кріпленням мод 8064 3D
Лампа-лупа B/S із кріпленням мод 8062 3D
Лампа-лупа B/S на штативі мод 8064 3D
Лампа Вуда B/S мод 601
Лампа Вуда B/S мод 601
Код товару:102017
Штатив з обтяжувачем для лампи-лупи мод SMP
Штатив з утяжелювачем для лампи-лупи мод B/S
Лампа-лупа B/S мод 6014 Led 3D
Лампа-лупа B/S мод 6014 Led 3D
Код товару:107938
Лампа-лупа B/S мод 6025-8 Led 3D
Лампа-лупа B/S мод 8066-U-3D LED
Лампа-лупа BSUkraine 8060 LED 5D з регулюванням яскравості світла
Лампа-лупа BSUkraine 8066 D5-U LED 3D
Лампа-лупа настільна BSUkraine 9101А LED 3D збільшення
Штатив з обтяжувачем BSUkraine 5А для лампи-лупи
Штатив з обтяжувачем BSUkraine SMP для лампи-лупи
Штатив з обтяжувачем BSUkraine 001 для лампи-лупи
Настільна підставка BSUkraine для кріплення лампи
Лампа-лупа BSUkraine 9006D LED 3D з регулюванням яскравості світла
Лампа-лупа BSUkraine 8070 LED 5D регулювання яскравості світла
Лампа-лупа BSUkraine 6014 LED 5D
Лампа-лупа BSUkraine 6014 LED 5D
Код товару:116902
Лампа-лупа BSUkraine 6023 LED 5D з регулюванням яскравості світла
Лампа-лупа настільна BSUkraine 2012В LED 3D збільшення