Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Кусачки

Кусачки для нігтів - типи та призначення

Необхідно постійно піклуватися про красу і здоров'я нігтів, оскільки від них залежить наше психологічне самопочуття і настрій. У кожного повинні бути практичні, зручні та безпечні манікюрні кусачки. Вибирати їх можна в нашому інтернет-магазині за доступними цінами. Представлений широкий асортимент інструментів:

  • кусачки для кутикули. Вибір для проведення обрізного манікюру. Підходять для видалення кутикули і надійної обробки бічних валиків шкіри. Професійні моделі оснащені тонкими лезами. Виготовлені з хірургічної сталі високої міцності. Дають змогу працювати з ювелірною якістю, не завдаючи травми пацієнтові. Спеціаліст зможе провести точні маніпуляції. Довжина лез для обрізки шкіри може варіюватися в межах від 3 до 19 мм. Тому майстер зможе знайти для себе варіант або придбати кілька моделей на роботи в будь-яких ситуаціях;
  • манікюрні кусачки для обрізання нігтів. Використовуються для корекції довжини та форми нігтьової пластини. Є комфортною альтернативою манікюрним ножицям, які не завжди комфортно використовувати в складних ситуаціях. Кусачки виробляються зі сталі. Візуально вони мають масивні леза і ручки. Посилена конструкція дає змогу м'яко зрізати нігтьову пластину, не докладаючи великих зусиль. Є моделі з прямими і вигнутими лезами. Прямі застосовуються для педикюру, дають змогу здійснювати рівний різ, а вигнуті підходять для створення оригінальної форми нігтя;
  • кусачки для манікюру, призначені для роботи з врослими нігтями. Підходять для роботи з нігтями на ногах. Відрізняються вузьким і прямим полотном з тонкими кінчиками. З їхньою допомогою можна зрізати ніготь у важкодоступних місцях без травм і хворобливих відчуттів для клієнта. Спеціальна модель призначена для подологів і майстрів педикюру, які проводять оздоровчі та лікувальні маніпуляції.

Хороший вибір товарів як для професійної, так і для домашньої експлуатації представлений у нашій компанії. Проконсультуємо з будь-яких питань. Пропонуємо перевірені моделі від різних виробників. Здійснюємо швидку доставку по Україні. У нас можна купити кусачки для нігтів за вигідними цінами.

Особливості манікюрних кусачок

Такі вироби мають бути присутніми в косметичці кожної жінки. Вони необхідні для проведення будь-якої роботи з нігтьовою пластиною. Інструменти виробляються з надійного і безпечного матеріалу.

Довжина виробу підбирається виходячи з довжини власних нігтів. Для майстра краще купити кусачки різної довжини і розміру для комфортної роботи в будь-яких умовах.

Критерії вибору кусачок для нігтів

На ринку представлено безліч виробів, призначених для догляду за нігтями. Під час вибору зверніть увагу на кріплення. Вони мають бути ідеальними, без іржі, сколів та інших пошкоджень. Якщо ви бачите пошкодження, то інструмент неякісний і купувати його не варто. У нас можна купити манікюрні кусачки вищої якості.

Зверніть увагу на якість заточування. Перевірити можна за допомогою поліетиленового пакетика. Щипчики не повинні порвати виріб. Вони повинні рівномірно різати плівку.

Потримайте інструмент у руках. Ручка не повинна їлозити під власною вагою. Якщо вона опускається, то працювати буде некомфортно. Інструмент має бути ергономічним, комфортно лежати в руках. Не завдавати дискомфортних відчуттів.

Кусачки універсальні Cien Beauty для нігтів
Кусачки манікюрні Cien Beauty для кутикули
Набір кусачок Cien Beauty для нігтів 2 шт.
Кусачки манікюрні Staleks PRO NS-50-7 задиркові
Шматочки для нігтів Staleks Classic 63 14 мм NC-63-14 (4820241060306)
Кусачки Очі Staleks PRO Podo 10 7 мм NP-10-7
Кусачки манікюрні Staleks PRO NE-10-9
Шматочки професійні для шкіри Staleks PRO Expert 90 9 мм NE-90-9
Кусачки манікюрні Staleks PRO NE-60-16 для нігтів професійні
Шматочки професійні для шкіри Staleks PRO Expert 80 6 мм NE-80-6
Шматочки професійні для шкіри Staleks PRO Smart 31 5 мм NS-31-5
Шматочки професійні для шкіри Staleks PRO Smart 31 7 мм NS-31-7
Кусачки манікюрні Staleks PRO NS-50-5 задиркові (4820121590985)
Кусачки манікюрні Staleks NC-10-6 міні задиркові
Кусачки манікюрні Staleks NC-10-14 задиркові
Кусачки манікюрні Staleks NC-10-11 задиркові
Шматочки професійні для шкіри Staleks PRO Expert 100 7 мм NE-100-7
Шматочки професійні для кутикули SPL 9409
Шматочки професійні для кутикули SPL 9071
Кусачки манікюрні SPL 9401 кутикульні
Шматочки професійні для шкіри Staleks PRO Smart 30 3 мм NS-30-3