Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Інструменти для манікюру та педикюру

Інструменти для манікюру: види та призначення

Як зробити ідеальний манікюр у домашніх умовах? Придбати професійні інструменти для манікюру і педикюру, які допоможуть привести нігтьову пластину до ладу і надати рукам естетичного вигляду.

Що входить до набору інструментів для манікюру?

Якщо дотримуватися порад експертів, то готові набори, які містять необхідний інструмент для манікюру, купувати не варто. Це пов'язано з тим, що в такі комплекти включають товари середньої якості, які не прослужать своєму власникові тривалий час. Краще купувати окремо інструменти, які будуть зручні саме вам, як фахівцеві, і дадуть змогу зробити манікюр максимально швидко й акуратно.

Все приладдя для манікюру умовно можна розділити на кілька основних груп:

  • Полірування нігтів. До цієї категорії належить товар, який дає змогу надати нігтям потрібної форми і відполірувати їхню поверхню. Пилочки можуть бути виготовлені зі скла, дерева, кераміки, пластику, металу, мати різну товщину напилення. Наприклад, пилочки з товщиною не більше 180 грит можуть використовуватися на штучних нігтях, нарощених за допомогою гелю. Напилення в 200-400 грит підійде для роботи зі звичайними нігтями.
  • Шабери. Інструменти для нігтів у цьому разі являють собою цілий комплекс самостійних пристроїв, до яких належать пушери, скребки, списи, кюретки. Це манікюрне приладдя дає змогу очистити поверхню нігтя, видалити і відсунути кутикулу, а також видалити забруднення під частиною нігтьової пластини, що випирає.
  • Ріжучі інструменти для манікюру. Асортимент приладдя в даній категорії включає в себе: кусачки, ножиці, щипчики, тримери, які підходять або для роботи з кутикулою, або для нігтьової пластини.
  • Електрообладнання. Купити інструмент для манікюру можна, якщо ви хочете скоротити час на манікюр. Апаратний манікюр не вимагає використання щипчиків і ножиць, оскільки вся робота проводиться на обладнанні, де змінюються тільки насадки. Переваги апаратного манікюру безперечні й полягають у тому, що під час оброблення шкіри без ріжучих інструментів можна уникнути травмування тканин.
  • Манікюрне приладдя для нарощування. Щоб працювати з гелем будь-якому майстру потрібен цілий набір інструментів: дотси, пензлі для матеріалу, акрилові пензлі, шаблони, зубочистки, голки та інші витратні матеріали, які допоможуть створити потрібний дизайн.

Ну і, звичайно ж, необхідно придбати ванночку для розпарювання нігтів, апельсинові палички, без яких неможливо відсунути кутикулу, щітку для очищення нігтів від пилу, антисептик, витратні матеріали у вигляді рукавичок, ватних дисків, спонжів, рушників.

 Хороший манікюр не буде ідеальним, якщо не зволожити кутикулу олією. Завдяки цьому засобу шкіра на руках матиме здоровий вигляд, а манікюр набуде закінченого вигляду.

Як вибрати якісні манікюрні інструменти?

Хороший інструмент високої якості - одна зі складових професійного манікюру. Тому під час його вибору слід приділити увагу таким критеріям:

  • Матеріал. Важливо купувати інструмент, який виготовлений із хірургічної сталі. Якщо на упаковці не вказано марки сталі, то найімовірніше, це підробка. Крім того, манікюрне приладдя не виготовляється з титану і кобальту - це рекламний прийом, не більше того.
  • Бренд. При купівлі інструментів для манікюру необхідно приділити увагу вибору оригінального товару. Краще віддати перевагу відомим брендам, які гарантують, що приладдя зручне у використанні, безпечне та довговічне.
  • Зовнішній вигляд. Дуже важливо звернути увагу на поверхню інструменту. Матеріал має бути гладким. Якщо на ньому присутні відколи, шорсткості, задирки, а також відсутнє клеймо виробника, то таке приладдя для манікюру і педикюру купувати не варто. Швидше за все, це низькоякісна підробка, виготовлена з поганої сировини.
  • Регулювання. Для обрізного манікюру слід віддати перевагу ножицям з регульованим гвинтом.  Але і нерегульована заклепка теж підійде, головне щоб було забезпечено щільне змикання лез.
  • При купівлі кусачок віддайте перевагу тому варіанту, який оснащений подвійною пружиною або має класичний суглоб. Як показує практика, таке приладдя служить довше.

Де недорого купити інструменти для манікюру можна в Україні?

Хочете придбати якісний товар для манікюру за доступними цінами без націнки? Інтернет-магазин Wmarket пропонує широкий асортимент манікюрного приладдя. У нас ви зможете знайти всі без винятку предмети як для обрізного, так і апаратного манікюру. Ми співпрацюємо з усіма регіонами країни, пропонуючи клієнтам послуги оперативної доставки.

Тример для кутикули Kalipso кольоровий 1 шт
Пилочка для нігтів OPI 100/100
Пилочка для нігтів OPI 80/80
Пилочка для нігтів OPI 120/150
Пилочка для нігтів OPI 100/120
Пилочка для нігтів OPI 100/150
Ножиці манікюрні Cien Beauty для нігтів
Пилочка для нігтів OPI 80/100
Фреза алмазна Staleks PRO Голка червона 1/10 мм
Фреза алмазна Staleks PRO Голка синя 1/10 мм
Кусачки універсальні Cien Beauty для нігтів
Фреза алмазна Staleks PRO Куля синя 5 мм
Фреза алмазна Staleks PRO Полум'я синє 1,4/8 мм
Фреза алмазна Staleks PRO Полум'я гостре синє 1,6/8 мм
Пилка мінеральна SPL 9387 для штучних нігтів