Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Мікродермабразія

Мікродермабразія

Красива і чиста шкіра - мрія кожної людини. Але буває, коли проблеми з акне та іншими дерматичними захворюваннями довгий час не давали спокою, а після себе залишили ще й моторошні сліди. На щастя, сучасна косметологія зробила величезний ривок уперед щодо надання власних послуг. Однією з найбільш популярних процедур 21 століття є мікродермабразія. Її ефективність доведена багатьма світовими косметологами.

Мікродермабразія – це процедура, яка спрямована на видалення відмерлих клітин. Відлущування відбувається абсолютно безболісно. За допомогою мікродермабразії шкіра починає краще регенерувати і дихати, починається активний кровообіг і лімфовідтік. Ця процедура дає змогу позбутися рубців і шрамів різного походження, ластовиння, перших зморщок і ознак старіння, повернути приємний колір обличчя та прибрати різного роду лущення і почервоніння.

Лікування відбувається в кілька етапів. Кожен сеанс веде до чудових наслідків, але побачити повністю весь результат можна буде тільки після завершення курсу. Між процедурами обов'язково робляться невеликі перерви в часі, щоб шкіра змогла адаптуватися і зажити. Після проходження всього курсу лікування ваш косметолог обов'язково розповість, як потрібно доглядати за шкірою надалі, і за необхідності призначить терміни повторного проведення процедури або ретушування.

Існує два види проведення мікродермабразії.

  1. Алмазна мікродермабразія. Апарат для алмазної мікродермабразії проводить процедуру за допомогою спеціальної алмазної насадки, куди поміщається крихта різноманітної зернистості.
  2. Кристалічна мікродермабразія. На апарат для кристалічної мікродермабразії наносять кристали оксиду алюмінію, які шліфують і вирівнюють поверхню шкіри.

Апарат для мікродермабразії купити можна, зробивши попереднє замовлення в інтернет-магазині.

Допоможіть своїй шкірі набути сяйва і свіжості разом з мікродермабразією!

Апарат для алмазної мікродермабразії B/S мод 8001А
Апарат для алмазної мікродермабразії B/S мод 6600
Комплект насадок B/S для алмазної мікродермабразії
Апарат для алмазної мікродермабразії B/S мод 6000
Фільтр первинного очищення BSUkraine до вакуумних апаратів
Апарат для алмазної мікродермабразії 2в1 B/S мод 8001В
Апарат для кристалічної мікродермабразії B/S мод 7000
Апарат для алмазної мікродермабразії B/S мод 120В