Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Кніпсери

Зручність використання кніпсера для нігтів

Підтримка краси рук дає змогу відчувати себе красивою і доглянутою до кінчиків нігтів. Однак не завжди є час для візиту до майстра манікюру: брак часу чи грошей, погана погода чи самопочуття можуть стати причиною відмови від приємної процедури. Альтернатива візиту до манікюрного кабінету є - мати при собі найважливіші частини манікюрного набору. Але ножиці для обрізання відрослої частини нігтя мають гострі кінчики, які можуть порвати сумочку, користуватися ними не завжди зручно... Кніпсер - найкращий вихід для тих, хто прагне завжди підтримувати красу своїх нігтів і рук!

Переваги кніпсера

Завдяки продуманій формі та невеликим розмірам кніпсер для нігтів максимально зручний, простий у використанні. Він легко вміщається навіть у невелику дамську сумочку. Також його перевагами можна вважати такі його характеристики:

  • Відсутність гострих кутів, які можуть поранити шкіру або порвати косметичку;
  • Ергономічність форми. Кніпсер відмінно підходить для обробки обох рук, зручно розміщується в руці;
  • Наявність отвору дає змогу вішати інструмент на ланцюжок і завжди мати під рукою - наприклад, на брелоку разом із ключами.

Кніпсер для нігтів не залишає нерівних країв, а також може застосовуватися для видалення задирок. З огляду на абсолютну безпеку його можна використовувати для обробки нігтів навіть у зовсім маленьких дітей.

Різновиди та особливості вибору

Існує кілька різновидів кніпсерів. Однак конструкція їх приблизно схожа, є відмінності в зовнішньому оформленні, розмірах, використовуваних сплавах. Усі метали, що входять до складу сплаву, безпечні для здоров'я і відрізняються підвищеною стійкістю до механічних впливів. З цієї причини кніпсери тривалий час зберігають заточку і залишаються гострими.

Вибираючи кніпсер для нігтів, слід звернути увагу на його характеристики. Такі дані, як розмір інструменту, наявність у ньому додаткових можливостей (наприклад, пилочки для нігтів або ланцюжка для фіксації на брелоку), будуть важливими для більшості покупців.

Ціновий діапазон і марка виробника не менш важливі. Залежно від основних параметрів змінюється ціна, а популярність і наявність гарантії від виробника стануть додатковим показником якості виробу. Купити кніпсер можна найрізноманітнішого зовнішнього вигляду, проте зручність користування ним, відсутність можливості завдати травми з огляду на заокруглені кінчики інструменту відзначається покупцями відразу.

Куди звернутися для придбання

Сьогодні купити кніпсер для нігтів можна в магазині, що спеціалізується на реалізації товарів для манікюру. Однак для придбання гарантовано якісного інструменту з тривалим терміном служби слід звернути увагу на компанії, які мають позитивну репутацію і забезпечують можливість вибору.

Інтернет-магазин "W-Маркет" пропонує широкий асортимент професійних кніпсерів найрізноманітнішої цінової категорії. Можливість зробити покупку без необхідності виходу з дому, зручна форма розрахунку і швидка доставка - великі і важливі переваги магазину. Найвідоміші виробники манікюрних інструментів найвищої якості пропонуються на сторінці магазину за найбільш доступними цінами.

Кніпсер для нігтів Staleks Beauty & Care KBC-20 з контейнером
Кніпсер для нігтів Staleks Beauty & Care KBC-11 великий
Кніпсер манікюрний SPL 9028 для нігтів з пилкою
Кніпсер для нігтів Staleks Beauty & Care KBC-10 малий
Кніпсер манікюрний SPL 9026 для нігтів
Кніпсер манікюрний SPL 9002 для нігтів
Кніпсер манікюрний SPL 9699 для нігтів скошений
Кніпсер манікюрний SPL 9019 для нігтів