Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Догляд за ротовою порожниною

Засоби для догляду за порожниною рота - 100% чистота і здоров'я зубів

Що необхідно для того щоб мати бездоганну посмішку? Безумовно, регулярно навідуватися на прийом до стоматолога, слідувати професійним рекомендаціям і, звісно ж, самостійно піклуватися про здоров'я, використовуючи засоби для догляду за порожниною рота. Про те, що являє собою подібна продукція і як правильно її вибрати, ми розповімо нижче.

Призначення

Товари цієї лінійки призначені для догляду за особистою гігієною, особливо, здоров'ям і чистотою зубів. Вони використовуються для виконання таких завдань:

 • очищення зубів, ясен і епітелію від залишків їжі;
 • поліпшення стану і зовнішнього вигляду зубів: зміцнення, відбілювання;
 • профілактики та лікування захворювань;
 • знищення бактерій і підтримки здорової мікрофлори.

Види

Подібні засоби для догляду за порожниною рота розраховані на домашнє застосування і представлені такими групами:

 • пасти;
 • щітки;
 • нитки;
 • ополіскувачі;
 • смужки.

Пасти

Цей продукт представлений у вигляді гелеподібної маси, яку застосовують для щоденної турботи про чистоту зубів, а також для запобігання розвитку інфекційно-запальних захворювань, таких як: стоматит, карієс і пародонтоз.

Виходячи з цього, зубна паста буває таких 4 видів:

 1. Гігієнічна.
 2. Зміцнювальна.
 3. Відбілювальна.
 4. Лікувально-профілактична.

Гігієнічна серія розрахована на регулярне використання з метою зняття нальоту, а також підтримання свіжості дихання.

Зміцнювальна серія має у своєму складі високий відсоток вмісту фтору і кальцію, необхідних для турботи про стан емалі.

Відбілювальні засоби догляду за порожниною рота мають у своєму складі особливі ферменти та абразивні частинки. Вони застосовуються для підвищення естетичності посмішки і видалення зубних відкладень.

Товари лікувально-профілактичної серії покликані боротися з різними інфекціями і захворюваннями, і призначаються тільки лікарем. Також вони допомагають впоратися з такими проблемами, як кровоточивість ясен і гіперемія.

Щітки

Таке пристосування, як зубна щітка, використовується для ретельного очищення зубів від харчових залишків і відкладень, а також для масажу ясен.

На сьогодні існує 3 види цих виробів:

 1. Звичайні.
 2. Електричні.
 3. Міжзубні.

Щітка звичайного типу підходить, як дорослим, так і дітям. Вона недорога і безпечна у використанні. При виборі товару, рекомендуємо звернути увагу на діаметр і ступінь жорсткості щетинок.

Зазирнувши в інтернет-магазин товарів для догляду за порожниною рота, ви також виявите чимало приладів, що працюють від електромережі. Всі вони застосовуються для вібраційного очищення зубів і розрізняються за швидкістю руху щетинок. Вибір залежить від чутливості та стану зубів.

Останній вид застосовується для догляду за міжзубними проміжками, а також рекомендується пацієнтам з брекетами та імплантами.

Нитки

Одним із видів додаткових пристосувань, використовуваних для гігієни ротової порожнини, вважається зубна нитка. Цей виріб виготовляється з натуральних або штучних волокон (шовк, нейлон) і призначений для ефективного видалення нальоту з апроксимальних поверхонь зубів.

Згідно з типом обробки, флос буває з восковим просоченням і без нього. Перший вид легше проникає у вузькі проміжки, другий гарантує більш зручне очищення.

Також існують флоси з ароматизаторами, просоченням фтором і екстрактами лікувальних рослин.

Також, цей вид засобів для догляду за порожниною рота розрізняють за формою:

 • плоскою;
 • круглою;
 • стрічковою;
 • об'ємною.

Плоскі вироби підходять для вузьких щілин. Круглі, стрічкові та об'ємні - для широких проміжків, діастем і зубів із підвищеною чутливістю.

Ополіскувачі

Ця продукція представлена у вигляді спеціальних розчинів, багатих на активні компоненти. Вони застосовуються для полоскання з метою знезараження ротової порожнини та освіження дихання.

Згідно з виконуваними функціями, ополіскувач для порожнини рота буває 2 основних видів:

 1. Гігієнічний.
 2. Лікувальний.

Перший вид застосовується, суто, з метою тривалого підтримання свіжості дихання після прийому їжі.

Другий вид представлений у ширшому асортименті і передбачає виконання таких завдань:

 • лікування афтозного стоматиту і гінгівіту;
 • зняття запальних процесів і больових відчуттів;
 • прискорене загоєння ран після стоматологічних операцій;
 • нормалізація кровообігу в яснах;
 • часткове усунення зубних каменів;
 • зміцнення і відбілювання емалі.

Смужки

Використання такої продукції, як смужки для зубів, вважається одним із найшвидших безпечних способів відбілювання емалі.

Принцип їхньої дії досить простий: пластинки з гелевим просоченням наклеюють на передню частину зубів, після чого активні компоненти вступають у реакцію з емаллю та поступово очищають її від пігментного нальоту.

Експерти виділяють такі 3 види подібних виробів:

 1. Денні;
 2. Нічні;
 3. Швидкодіючі.

Денний вид засобів для догляду за порожниною рота використовують 1-2 рази на добу протягом 14 днів. Час їхньої дії може становити від 1 до 3 годин.

Нічні, найчастіше, теж розраховані на використання протягом 2 тижнів. Їхній час дії становить від 5 до 8 годин. Вони не викликають дискомфорту і гарантують надійну фіксацію.

Швидкодіючі припускають короткий курс застосування (7-10 днів) і всього півгодини на добу для отримання бажаного результату.

Де замовити?

Рекомендуємо відвідати перевірений і надійний магазин товарів для догляду за порожниною рота - Wmarket, де на вас чекає найкращий вибір якісної продукції за найдоступнішими цінами.

Зубна паста Dabur Herb'L Ним 75 г + 25 г
Зубна паста зі щіткою Dabur Herb'L Нім 150 г
Щітки Megasmile L 0,8-5,0 мм для міжзубних проміжків 5 шт
Зубна паста Biorepair Інтенсивне нічне відновлення 75 мл
Зубна паста Biorepair Pro White 75 мл
Щітки Megasmile SS 0,5-2,4 мм для міжзубних проміжків 5 шт