Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Праймер для нігтів

Праймери для нігтів - запорука міцності вашого манікюру

Будь-який приватний фахівець з нейл-дизайну повинен усвідомлювати важливість застосування в роботі таких косметичних засобів, як праймери для нігтів.

Використання подібної продукції дає змогу надійно скріпити між собою поверхню натуральних нігтів з гелевим або акриловим покриттям, у такий спосіб забезпечивши максимально тривалу і безпечну носку манікюру.

Призначення продукту

Цей товар являє собою спеціальну прозору рідину, яка продається в невеликих флаконах з довгим і тонким пензликом, подібно до звичайного лаку, і призначена для виконання таких завдань:

 • очищення поверхні нігтів від забруднень і жирного блиску;
 • знищення шкідливих бактерій і мікроорганізмів;
 • підсушування верхніх шарів нігтя;
 • поліпшення зчіплюваності нігтьової пластини і наступних шарів покриття.

Види товару

Якщо вам буде потрібно придбати праймер для нігтів, ціна якого, до речі, є цілком демократичною і залежить не тільки від популярності бренду, але також і виду продукції, то неодмінно зверніть увагу на наведені нижче факти.

Ці засоби бувають двох основних видів: на кислотній і водній основі.

Перший вид продукту виготовляється на основі метакрилової кислоти і застосовується строго під час нарощування нігтів акрилом.

Своєю чергою, другий вид - це ґрунтовка для нігтів на водній основі з вітамінним комплексом, призначена для створення процедури шелаку і 3-х фазного нарощування гелем.

Принцип дії

Головним завданням такого засобу є якісний результат адгезії, який безпосередньо залежить від гармонійної взаємодії між хімічним складом натуральних нігтів і косметичних продуктів, що використовуються для манікюру.

Існують відмінності між процесом підготовки до акрилового та гелевого нарощування нігтів, що стане ще однією вагомою причиною не плутати між собою види цих продуктів.

Вони полягають у такому:

 • щоб акрилове покриття лягло максимально щільно і забезпечило надійне зчеплення з поверхнею натуральних нігтів, рекомендують купити праймер для нігтів на кислотній основі. Його використання дасть змогу протравити поверхню нігтьової пластини, сприяючи відкриттю лусочок, за які й триматиметься акрил;
 • для забезпечення 100% зчіплюваності нігтя і гелевого лаку, використовують безкислотний засіб, який завдяки спеціальному компоненту тимчасово змінює рівень pH натуральної нігтьової пластини і максимально наближає його до складу pH штучного матеріалу.

Правила використання

Початкові етапи процедури створення штучних нігтів є найважливішими, і праймер ґрунтовка для нігтів відіграє в ній основоположну роль. Для того, щоб готова манікюрна композиція вийшла воістину бездоганною, обов'язково виконайте такі дії:

 1. Правильно підготуйте нігті: підстрижіть, обробіть пилкою, видаліть кутикулу й очистіть нігтьові валики;
 2. Змахніть спеціальною щіточкою залишки пилу або протріть пальці серветкою без ворсу;
 3. Нанесіть знежирювач, зачекайте кілька секунд;
 4. За необхідності, використовуйте дегідратор;
 5. Капніть невелику кількість ґрунтовки для нігтів на ніготь і акуратно розподіліть її по всій поверхні, уникаючи потрапляння на шкіру;
 6. Зачекайте 20-30 секунд до повного висихання.

Де придбати?

Замовити оригінальну косметичну продукцію від провідних виробників, ви зможете на сайті інтернет магазину Wmarket.

Саме тут на вас чекають найкращі умови для купівлі необхідної продукції, а також оперативна доставка замовлень у будь-яке місто країни.

Бажаємо приємного шопінгу!

Безкислотний праймер Enjoy Ultrabond 15 мл
Безкислотний праймер My Nail System 15 мл
Кислотний праймер Enjoy Primer 12 мл
Кислотний праймер My Nail System 15 мл