Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Зняття липкого шару

Рідина для зняття липкого шару - запорука міцності та стійкості гелевого манікюру

Багато приватних фахівців і нейл-дизайнерів-початківців ставлять собі питання: що робити з дисперсійним шаром, утвореним після процедури полімеризації нарощених нігтів? Як правильно, і з якою частотою варто використовувати рідину для зняття липкого шару, а також чи можна підібрати їй повноцінний аналог, ви дізнаєтеся нижче.

Призначення товару

Цей продукт застосовується в косметичних цілях і слугує одним з основних елементів, що використовуються в одно-, дво-, і трифазній системі створення штучних нігтів.

Він має рідку консистенцію, виготовлену на спиртовій основі, характеризується швидким висиханням, економічністю використання і відсутністю негативного впливу на шкіру.

Засіб для зняття липкого шару призначений для виконання таких функцій, як:

 • ефективне і дбайливе очищення топового гелевого покриття від дисперсійної речовини;

 • знищення шкідливих бактерій і мікроорганізмів;

 • підсушування і зміцнення верхніх шарів нігтів для поліпшення зчеплення всіх попередньо нанесених покриттів.

Види клінсера

Існує 2 види подібних косметичних препаратів: вузькоспеціалізовані та універсальні.

Засіб для зняття липкого шару гель лаку першого виду призначений для виконання обмеженого числа завдань, а саме - м'якого і швидкого видалення дисперсійної плівки.

Другий вид може поєднувати в собі одразу кілька функцій, особливо, відігравати роль знежирювача, клінсера і дегідратора.

Говорячи про плюси подібних видів продукції, варто відзначити їхню однаково високу ефективність, просту і зручну технологію застосування, економічність і цілком демократичну вартість.

Спосіб застосування

Для того щоб отриманий результат повністю задовольнив очікування, як самого майстра, так і його клієнта, рідину для зняття липкого шару з гелю слід використовувати таким чином:

 1. Виконати фінальний етап процедури нарощування нігтів - нанести фініш-покриття і просушити його під променями УФ-лампи.
 2. Почекати охолодження готової манікюрної композиції близько 2-3 хвилин.
 3. Змочити невеликою кількістю клінсера безворсову серветку або спонж, що миється.
 4. Легкими і швидкими рухами протерти кожен ніготь.
 5. Дочекатися висихання і нанести зміцнювальну олію на поверхню штучних нігтів, ділянку нігтьових валиків і кутикули.

Рекомендації професіоналів

Зняття липкого шару з топа не вимагає особливих зусиль, але перед тим, як приступити до використання цього засобу, уважно прочитайте ці поради:

 • цей продукт не використовується для усунення дисперсійної речовини з усіх шарів гелевого покриття. Його застосовують тільки після нанесення топ гелю;
 • не намагайтеся знайти замінник якісному клінсеру, якщо не хочете зіпсувати готовий манікюр. Розповіді про те, що дегідратор, борний спирт, ацетон та інші варіанти можуть послужити гарним аналогом рідини для зняття липкого шару - не наближені до дійсності;
 • при виборі спеціалізованої продукції для штучного нарощування нігтів, віддавайте перевагу вже готовим комплектам або ж купуйте товари тільки конкретного виробника. В іншому випадку, можливий ризик конфлікту між хімічними складами різних засобів.

Де придбати?

Купити високоякісні косметичні засоби для догляду за нігтями, ви зможете на сайті інтернет магазину Wmarket.

Тут на вас чекає широкий вибір популярних торгових марок, великий асортимент продукції, професійне обслуговування та доступні ціни. Доставка товарів здійснюється по всій Україні.

Бажаємо приємного шопінгу!

Засіб для зняття липкого шару Enjoy 150 мл
Засіб для зняття липкого шару Gel Cleancer Naomi 240 мл
Засіб для зняття липкого шару Jerden Proff Gel Cleanser 500 мл
Засіб для зняття липкого шару Enjoy 500 мл
Засіб для зняття липкого шару Jerden Proff Gel Cleanser 200 мл
Засоби для зняття липкого шару FOX Gold Cleanser 160 мл
Засіб для зняття липкого шару FOX Gold Cleanser 550 мл