Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Засоби для депіляції

Засоби для епіляції воском

 

Кожна жінка по-своєму вирішує проблему небажаного волосся. Відповідно, важко вибрати один спосіб депіляції. Завдяки своєму тривалому ефекту, воскова депіляція – це чудовий спосіб позбавлення від небажаного волосся. Він досить бюджетний, особливо якщо робити цю процедуру вдома і самостійно, а головною перевагою воскової депіляції є те, що вона позбавляє від волосся на 2-3 тижні! Але крім невід'ємних елементів воскової депіляції, є ще допоміжні засоби для епіляції, які зроблять процедуру більш приємною.

У воскової депіляції є один істотний мінус, і це – болючість процедури. Але й тут, підбираючи правильні засоби для епіляції воском, можна зменшити больові та неприємні відчуття в рази. Наприклад, правильно підготовлена шкіра перед депіляцією полегшить саму процедуру, для цього існують різні лосьйони і гелі до депіляції. Вони знежирюють шкіру, а також мають протизапальну та антибактеріальну дію. Крем бальзами для депіляції знімають больові відчуття під час самої воскової депіляції. Засоби після епіляції - це різні емульсії, олії та флюїди, які мають антибактеріальні властивості, знімають подразнення і залишають відчуття прохолоди.

Після депіляції засоби також дуже потрібні. Актуальним питанням залишається, чи можна ще сповільнити ріст волосся. Для цього існують спеціальні засоби проти росту волосся, які наносять і протягом кількох днів після процедури. При цьому волосся, яке починає рости через деякий час, росте більш світлим і м'яким.

Купити засоби для депіляції воском, засоби "до" і "після" депіляції, засоби проти росту волосся, тобто всю необхідну косметику для воскової депіляції можна на WMarket.com.ua. Інтернет-магазин засобів для депіляції має в наявності дуже широкий вибір різних кремів, лосьйонів і бальзамів, без яких не пройде жодна процедура з видалення небажаного волосся. Всі товари, представлені у нас в магазині, від виробників професійних засобів для краси, таких як: Xanitalia, Tessiltaglio, Tanoya, Sibel, HIVE, Depilflax, B/S, Allegra. Засоби для депіляції – це комплекс кремів, емульсій, олій для догляду за вашою шкірою, який робить її гладенькою, красивою і ніжною.

Тальк Silk & Soft для депіляції 300 г
Гель до депіляції Nanocode з ментолом та камфорою 250 мл
Тальк Enjoy Professional з пантенолом 50 г
Олія ItalWax після депіляції Ментол 500 мл
Тонік Silk & Soft до та після депіляції 250 мл
Лосьйон-піна ItalWax TOPline Лайм до депіляції 200 мл
Ензимна пудра Angel Care 30 г
Ензимна пудра Angel Care 30 г
Код товару:96420
Лосьйон ItalWax до депіляції Алое Віра 500 мл
Тальк ItalWax класичний для депіляції 150 г
Пудра Angel Care ABC Powder for skin care 80 г (4751029181190)
Лосьйон ItalWax після депіляції без олії Азулен 500 мл
Олія після депіляції Simple Use Post Depilation Oil 400 мл
Лосьйон ItalWax після депіляції Апельсин 500 мл
Лосьйон Angel Care після депіляції 250 мл
Емульсія після депіляції Simple Use Post Depilation Emulsion 150 мл
Тальк для депіляції Simple Use Predepil Talc Powder 300 г
Фруктова вода після шугарінгу Ital Wax 250 мл
Очищувач воскоплаву ItalWax 500 мл (8032835187207)
Лосьйон ItalWax після депіляції без олії Азулен 250 мл
Олія до депіляції ItalWax Full Body 250 мл
Олія до депіляції ItalWax Vanira Сандал 250 мл