Чим закохує у себе німецька доглядова косметика Bilou?

 

Хто б не казав, але коли мова йде про кохання, усі ми в першу чергу звертаємо увагу на зовнішність, а вже потім цікавимося характером людини, її цінностями. Так само і з брендами. Торгові марки намагаються виділитися серед інших дизайном, смаком, ароматом, щоб сподобатися людині, а потім закохати її у себе своїм «внутрішнім світом». Компанії Bilou вдалося це зробити, і завоювати серця мільйонів жінок у різних куточках світу.

 

Чим приваблює косметика Bilou?

Зовнішній вигляд. Компанія взяла за основу простий людський фактор – потяг до смачної, красивої їжі. Це не означає, що продукти Bilou можна їсти. Це свідчить про те, що вони настільки апетитно виглядають та смачно пахнуть, що їх хочеться спробувати на смак. Це те, що закохує з першого погляду.

Унікальність. Характер. Цінності. Бренд Bilou знає, що під час вибору косметики, для деяких людей є важливими такі принципи: етичність, якість, екологічність. Компанія не тестує свою продукцію на тваринах не тільки тому, що це заборонено європейським законодавством, а й тому, що самі проти таких заходів. Безпечність продуктів Bilou перевіряється за допомогою епікутанних тестів – нашкірних проб на тілі людини. У складі косметики цієї марки немає парабенів, силінонів, мінеральних масел, продуктів тваринного походження та сполук, що руйнують озоновий шар атмосфери. Натомість більшість продуктів збагачені такими компонентами, як олія авокадо, мигдалю, екстракт алоє-вера. За бездоганну якість бренд отримав відзнаку «Дуже добре» від інституту Dermatest GmbH.

Крім цього, більшість продукції представлена у аерозольних балонах, які є найбільш гігієнічним серед іншої тари, і зберігають косметику до 24 місяців. Така упаковка підлягає 100% переробці.

Таким чином, бренд повністю завойовує серця прихильників, які цінують в косметиці саме такі якості.

 

Як з’явився бренд Bilou і якою особливістю виділився серед конкурентів?

Цю «смачну» марку створила відома німецька бьюті-блогерка на імя Bibi (@bibisbeautypalace в Instagram) в 2015 р. Першими продуктами стали дві пінки для душу Tasty Donut і Creamy Mandarin. Це був прорив у світі продуктів для душу, адже така доглядова консистенція тільки набирала популярності і стала чудовою альтернативою гелям. Перші пінки для душу почали з’являтися лише в 2010 р. Зайнявши ще молоду нішу у цьому секторі доглядової косметики, бренд Bilou почав популяризувати ці товари у мережі і одразу ж зацікавив покупців. Торгова марка Bilou стала першою в Німеччині, чиї продукти одразу після реклами в соц.мережах з’явилися на полицях магазинів.

 

Які особливості має пінка Bilou?

Вона створена для дівчат та жінок, що мають чутливу шкіру і прагнуть отримувати від водних процедур не лише чистоту, а й радість. На відміну від звичайних гелів для душу, пінки ніжніше взаємодіють зі шкірою. Однак, для тих, хто все ж не може відмовитися від гелю, але хоче спробувати новий, Bilou пропонує декілька «смачних» варіантів.

 

Які ще продукти пропонує бренд Bilou?

Після феєричного сприйняття споживачами апетитних пінок для душу, бренд почав розширювати асортимент і запустив у виробництво лосьйони для тіла Bilou у вигляді піни. Далі з’явилися спреї для тіла, піни для рук, кольорова сіль для ванни Bilou.

Зараз в асортименті марки наявні ще й дезодоранти, масло для губ, косметика для догляду за волоссям, парфумована вода.

Для тих, хто не може втриматися і хоче спробувати якийсь продукт Bilou на смак, бренд запустив у продаж жувальні гумки без цукру.

Косметика Bilou так гарно виглядає і смачно пахне, що її можна обирати в якості подарунку близькій людині. Для цього бренд підготував подарункові сети, які мають різноманітні наповнення. Наприклад, до набору можуть входити пінки для душу, спреї, косметичка та жувальні гумки. Інший варіант – сет може складатися із усіх ароматів солі для ванни або пінок для душу.

 

Які ще особливості має продукція Bilou?

Важливою перевагою марки є те, що вона враховує особливості інших людей. Так, олія для губ Bilou та жувальні гумки не несуть загрози для тих, хто хворіє на цукровий діабет. До складу цих продуктів входять підсолоджувачі, які є повністю безпечними для діабетиків і не викликають карієсу.

Усі аромати марки Bilou є унікальними, адже вони розробляються парфумерами спеціально для кожного продукту.

 

Де продукцію Bilou купити краще?

Різноманіття косметичних продуктів цієї торгової марки можна знайти і замовити в інтернет-магазині Wmarket. Тут представлені ароматні засоби для догляду за волоссям, шкірою, а також для ароматизації тіла. Крім цього, тут можна замовити подарункові набори для дорогих серцю людей.

Пожалуйста, подождите, идет загрузка...