Книга отзывов

Отзывы

Марина 4 января 2024 г.
Не раджу Фен для волос Ga.Ma GH3536 Diva 3D Therapy Хочу написати відгук за Фен для волос Ga.Ma GH3536 Diva 3D Therapy. Одразу напишу що до магазину в мене нарікань немає, замовлення було виконано вчасно, все що замовила було в наявності і гарної якості. ЧОГО НЕ СКАЖЕШ за фен!
Замовила я його 5 місяців тому, пішла на курси перукарів місяць назад, у використанні фен був разів 7, не більше. На навчанні, саме коли сушила волоси клієнтці, фен почав труситися, торохтіти, після чого я його вимкнула і більше не включала. Коли вдома дала чоловікові( він майстер по ремонту) він його оглянув і сказав що відпав мотор. Так як фен на гарантії, то я звернуляся до магазину, де мені і надали номер сервісного центру. Фен я надіслала, і отримала відповідь що це не гарантійний випадок, і фен можуть мені відремонтувати за мої ж кошти! Що я його начебто то кинула. На мої слова, що в мене є 14 людей свідків які бачили як усе трапилося, мені знову відповіли що все одно нічого не робитимуть. Фен я заздалегідь сфотографувала, де видно що на ньому не має ніяких дефектів, сколів, і подряпин. Ремонтувати за свої кошти я відмовилася, тому що гарантії що він буде працювати ніхто мені не надасть, бо навіть ті 12 місяців гарантії що мені надавали при придбанні фену ніхто не надав! Тому не раджу купувати фен цієї марки!
Оксана 5 декабря 2023 г.
Машинка JRL Замовила машинку для стрижки і різні дрібнички для парехмахера.
Дуже хочу подякувати за ваше ставлення до клієнтів . Особливо менеджер Олена , дуже приємна, привітна та ввічлива ,все дуже добре пояснює!
Буду замовляти у вас ще!
Елена 12 ноября 2023 г.
Отзыв Заказывала крем Lisap для волос. Действительно смягчает окрашенные волосы, заказом довольна, отправили в тот же день
Людмила 9 ноября 2023 г.
Отзыв о товаре Добрый день,хочу оставить отзыв с благодарностью,заказывала джинсовый фартук и пеньюар,товары хорошего качества и имеют красивый вид.Работа организованная и быстрая доставка.Дякую ще раз!
Ірина 12 октября 2023 г.
Відгук про придбані товари Придбані мною товари якісні, вчасно прийшли і я щаслива, що купила саме ці товари на тому сайті.
Тетяна 13 августа 2023 г.
Перукар Заказувала затискачі та стайлінг, ціни та якість задовольнили цілком, рекомендую
Новикова Юлія Юріївна 10 июля 2023 г.
Замовлення Замовляла трімер та засоби по догляду за бородою, все прийшло вчасно, було гарно запаковано!
Замовлятиму ще! Рекомендую!
Віолетта 23 апреля 2023 г.
Відгук Замовила браш, треба було чекати деякий час, але нажаль мені було потрібно терміново. Консультант запропонував декілька схожих варіантів і вже на наступний день я його отримала. Дякую магазину за швидку та зручну обробку мого замовлення. Самим брашем я дуже задоволена. В мене Olivia Garden Termobrashing
Алеся 16 апреля 2023 г.
Утюжок для волос Gа.Mа 1000 Ceramic Замовляла утюжки для роботи, замовлення прийняли дуже швидко , доставка супер швидка,люблю цей магазин
Виктория 7 апреля 2023 г.
Средства по уходу за волосами Заказала средство по уходу за волосами. Заказ был обработан и доставлен быстро, хорошо упакован. Косметика качественная и по очень приятным ценам. Спасибо магазину за отличное обслуживание!
Пожалуйста, подождите, идет загрузка...