Dyson: у чому відмінність між феном та стайлером?

 

Dyson — сінгапурська технологічна компанія, яка була заснована Джеймсом Дайсоном у 1991 році у англійському місті Мальмсбері. Технологічна лінійка продуктів цієї компанії не надто велика, але кожен її продукт — легенда, яка без перебільшення змінює життя мільйонів людей у всьому світі. 

Компанія виробляє пилососи, повітряочисники, сушарки для рук, обігрівачі, фени та стайлери. Про останні ми будемо дуже багато з вами спілкуватися у цьому матеріалі, адже вони створили справжній фурор на ринку бьюті-послуг. 

Dyson (Дайсон) фен і стайлер має майже кожен професійний майстер, якому важлива якість послуг, які він надає. Це найдорожчі фен і стайлер на планеті, і, без перебільшення, краще за них моделі ще не винайшли. Це одні із найбажаніших жіночих подарунків, тому на початку березня весь інтернет вже котрий рік гуде і наче божеволіє, а у різних куточках світу чоловіки роблять замовлення у магазинах, аби зробити коханих ще більш щасливими. 

Та такий шалений бум спостерігається не тільки на жіноче свято, а і впродовж усього року, бо Дайсон стайлер і фен ну дуже популярні і затребувані. А в чому їх секрет такої популярності, давайте досліджувати далі у матеріалі. 

 

ПРО ПРЕМІАЛЬНІ ФЕНИ DYSON 

 

Фен для волосся Дайсон (Dyson) належить до преміального сегменту техніки для догляду за волоссям. За його допомоги можна за декілька хвилин висушити волосся, не травмуючи його, а роблячи ідеально прямим або із завитками, та із тим самим блиском і здоровим виглядом, як мають моделі у рекламі. 

Цікаво знати! На створення сучасного фену Дайсон компанія витратила 5 років плідної праці. Над розробкою моделі працювало 103 інженера. А щоб зробити цей фен ідеальним, спеціалісти компанії дослідили 1625,5 кілометрів волосся, аби ви сьогодні могли Дайсон фен купити і нарешті перестати висушувати своє волосся, травмуючи його. Бо ці фени мають унікальні технології, завдяки яким волосся не травмується. 

 

ТЕХНОЛОГІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КОНТРОЛЮ ТЕМПЕРАТУРИ

 

На сьогоднішній день це єдиний фен, який не травмує волосся, адже він має унікальну у світі технологію інтелектуального контролю температури. Основна ціль цього фену — комфортно висушити волосся, не завдаючи йому шкоди екстремально високою температурою. Але також треба зазначити, що і ціна на Дайсон фен відверто висока, тому будьте готові до того, що за нього треба буде заплатити у районі двадцяти тисяч гривень чи навіть трохи більше, якщо курс долара зростатиме. 

 

Серед головних переваг фенів Dyson

 

 • Одна із головних переваг фенів Dyson у тому, що після сушіння ними, волосся не електризується і не заряджається. Більш того, воно виглядає блискучим, гладеньким і здоровим, адже майже не травмується, як це стається під час сушіння звичайним недорогим феном. 

 

Важливо знати перед тим, як фен Дайсон купити!

Іноді пошкоджене волосся може на перший погляд здаватися здоровим. А наслідки теплової, механічної чи хімічної дії можуть проявитися через кілька місяців. Волосся може стати ламким, тьмяним і неслухняним. Подібний вплив може призвести до перерізу кінчиків. Висока температура, яка використовується при укладанні звичайними фенами, завдає непоправної шкоди. Вирішення проблеми знайшли спеціалісти компанії Дайсон.  Вони винайшли технологію висушування волосся без перегріву. 

 

 • Висушування волосся – це завжди комбінація температури та потужності повітряного потоку. Система контролю температури вихідного повітря та потужний двигун з цифровим керуванням Dyson v9 дозволяють сушити волосся швидко та без перегріву високими температурами.
 • Прилад продуманий до дрібниць. Яскравим підтвердженням цьому виступають подвійні стінки насадки, які вбережуть руки від опіків під час її заміни. Доречі, у комплекті із феном йде декілька насадок, і це головна причина схожості фена зі стайлером. Тож, якщо ви вирішите купити Дайсон фен, у комплекті отримаєте: 
 • класичну насадку для сушіння та укладання волосся;
 • насадку-концентратор для створення хвиль повітря і, як результат, ідеально гладкого волосся;
 • дифузор для створення пишних локонів;
 • насадку для сушіння тонкого та ламкого волосся, яка

сподобається людям з чутливою шкірою голови. 

Зверніть увагу! Якщо вам потрібно купити Дайсон фен, то зробити це можна в цьому розділі нашого онлайн-каталогу.

 

 • Фен має технологію Air Multiplier. Використання високошвидкісного повітряного потоку стало можливим завдяки розміщенню двигуна у рукоятці пристрою, а не в узголів'ї, як у звичайних фенів. Технологія використовує подачу повітря під кутом 20˚. Вага такого фена легша за звичайну модель, а його шум знижений до мінімуму.

 

ПРО СТАЙЛЕРИ DYSON AIWRAP

 

Мультистайлер від бренду Dyson ось уже кілька років є must have майже кожного стиліста. З ним можна висушувати волосся і створювати десятки варіацій зачісок: від ідеального випрямлення до розкішних кучерів. Замість звичного нагріву він використовує повітряний потік, що дозволяє зберегти здоров'я волосся зовні та всередині, адже стайлер має ту саму інтелектуальну технологію, що і фен.

 

Стайлер Dyson відрізняється такими перевагами:

 

 • Для накручування волосся за допомогою мультистайлера навіть не потрібно тримати його та притискати щипцями, адже він сам  притягне локон до поверхні. Це перший у світі стайлер, який має так званий ефект коанда. Нагнітаючи повітря і залучаючи у "воронку" навколишній повітряний потік, Dyson Airwrap сам накручує пасма на циліндричну насадку. Тобто, більше не потрібно самостійно накручувати пасма, як це було раніше при використанні плойки. При цьому під час використання стайлеру, він рівномірно розподіляє температуру, а повітря нагріває за допомогою того ж двигуна Dyson V9 під тиском 3.2 кПа.
 • Перед тим, як ви вирішите купити Дайсон стайлер, дізнайтеся про ще одну його велику перевагу — він може одночасно висушувати і накручувати волосся! Що дозволяє значно зекономити час на створенні  зачісок. Це дуже актуально для салонів, адже тоді майстри мають змогу задовольнити ще більше клієнток. 

 

Порада від експертів WMarket! Якщо ви плануєте вперше використати Dyson стайлер, то рекомендуємо вам не жалкувати свого особистого часу і вивчити декілька відео-уроків, присвячених саме тому, як правильно використовувати цей аксесуар.  Тоді ви дізнаєтеся про кілька важливих нюансів, які сприяють тому, аби ви з першого разу створили чудові локони. Наприклад, аби стайлер одразу захоплював все волосся із пасма, треба слідкувати за тим, щоб волосся залишалося ледве вологим, але і не дуже мокрим. Тут спрацьовує фізика: вихор повітря не може самостійно впоратися із надто вологим волоссям, адже воно важке для пристрою.

Ще одна важлива фішка, яку треба знати, перед тим як стайлер Дайсон купити: роблячи кудрі, звільняти їх від стайлеру потрібно тільки після вимкнення аксесуара. Бо, якщо ви будете весь час користуватися працюючим приладом, він буде сплутувати волосся і якість кучерів вийде не такою гарною. 

 

            Для висушування волосся у комплекті передбачена спеціальна насадка — престайлер. Далі ми ще окремо поговоримо про це у матеріалі. 

 

 • Dyson Airwrap Styler випускається у кількох варіантах комплектації, які відрізняються наявністю насадок. Кожна дівчина підбере рішення для себе, чи це набір для тонкого волосся або комплект для приборкання неслухняних локонів. Але у кожному із випадків, функції гаджета є такими: висушування, укладання, висушування + укладання. 

 

Базовий комплект включає наступні насадки:

 • 30-мм циліндричні – для об'ємних кучерів;
 • 40-мм циліндричні – для природних хвиль;
 • кругла щітка – для пишності зачіски;
 • жорстка щітка – для випрямлення;
 • м'яка щітка – для розгладження;
 • насадка для висушування.

 

За допомоги деяких із цих насадок можна створювати дійсно гарні природні локони, а не кучері з ефектом липкого волосся, як це трапляється під час використання дешевих плойок. 

Тож, якщо ви мрієте купити стайлер Дайсон для створення природних кучерів різного об’єму, то точно будете задоволені і зачісками, і самим аксесуаром та його роботою. 

Аби кучері вийшли дійсно чудовими, як кажуть “голівудськими”, під час роботи зі стайлером слідкуйте за напрямом потоку повітря у насадках. Інженери компанії Дайсон дуже добре продумали все, тому аби зачіски були симетричними, у комплекті ви знайдете 2 насадки із потіком повітря вправо, а іншу — вліво. 

Важливо! Зовнішній вигляд, об’єм кучерів при використанні стайлеру залежить від вашого типу волосся, його довжини. Якщо ви вирішили купити Dyson стайлер, завітайте на цю сторінку нашого інтернет-магазину. 

Ми приділили увагу тому, як зробити гарні кучері за допомогою стайлера, а як же про інший не менш популярний вид зачіски — ідеально пряме волосся? Для цієї цілі у наборі зі стайлером продається дві щітки — м’яка (для тонкого волосся)  і жорстка (для густого і неслухняного волосся). Обидві насадки дуже просто використовувати: приєднайте до пристрою і починайте розчісувати пасмо за пасмом, витягаючи волосся. 

Заради об’єктивності треба відмітити, що результат не буде таким самим, якби ви використовували Dyson випрямляч. Але при цьому ваше волосся буде рівним і мати здоровий вигляд. І до речі, випрямляючі волосся стайлером, його також можна одразу і висушити, економлячи час. Також, у комплекті зі стайлером продається щітка для створення прикореневого об’єму — Дайсон браш. 

Головні переваги стайлеру від Дайсон ще й у тому, що він легкий і маневренний, а також майже безшумно працює. Дуже швидко висушує волосся і допомагає створювати привабливі природні кучері, або вирівнювати волосся. Тобто, хочеш створити локони — береш насадки для локонів, хочешь пряме волосся — береш насадки для прямого волосся. І що ще важливо, не треба захламлювати свій простір окремим феном, утюжком і плойкою. Люди, які цінують комфорт та естетику у дизайні інтер’єрів, розуміють як важливо уникати візуального шуму:) 

Мабуть єдиний мінус цього аксесуару  — це трохи кусюча ціна (Дайсон стайлер також належить до преміального сегменту техніки за доглядом волосся). 

 

ФЕН ТА СТАЙЛЕР DYSON: КОЛИ КРАСА НЕ ВИМАГАЄ ЖЕРТВ

 

Отже, такий тандем технологій (контроль температури і потужний тиск) у професійній техніці для волосся, сьогодні мають лише продукти Dyson. Тому вони і мають статус преміальних продуктів. І треба визнати, що жодний інший пристрій для висушування і укладання волосся не може нам гарантувати, що температура на виході із сопла не перейде небезпечну для волосся відмітку.

Зверніть увагу! Якщо вам потрібен випрямляч Дайсон, завітайте на цю сторінку нашого каталога. Із цим випрямлячем ви можете робити ідеально рівне волосся, не травмуючи його. 

 А фен і стайлер Дайсон ці гарантії витримує, і прямий доказ цього — блиск волосся, шовковистість і збереження його здоров’я. 

 

ВІДПОВІДІ НА НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ СТОСОВНО ТЕХНІКИ DYSON: 

 

 1.  Що таке Дайсон? 

 

Dyson (Дайсон) — це сінгапурська компанія, яка створює побутову  техніку для дома, а також для догляду за волоссям. Вся продукція Дайсон належить до преміального сегменту. 

 

 1. Скільки коштує фен Дайсон? 

 

Точну і  актуальну на сьогодні ціну ви можете подивитися у картках товарів окремих моделей фенів. 

 

 1. Хочу купити фен Дайсон, ціна у магазинах різна. Чому так? 

 

Ціна на фени Дайсон залежить одразу від кількох факторів: 

 

 • обраної вами моделі фену
 • його кольору і комплектації 
 • встановленого проценту на прибуток від продажу у магазині, який ви обрали. 

 

Аби не потрапити у неприємні обставини і не переплатити за оригінальну техніку Дайсон, обирайте лише перевірені інтернет-магазини, як наш. У нас ви можете купити фен Дайсон за вигідною пропозицією і будете впевнені, що це оригінальний товар. 

 

 1. Де можна придбати стайлер Дайсон? 

 

У нашому інтернет-магазині можна придбати і стайлери Дайсон у відповідному розділі. На сьогоднішній день у каталозі Dyson long доступний у кольорі Blue/Rose. Але найближчим часом можливе оновлення товару і тоді варіантів для вибору буде ще більше. 

 

 1. Хочу стайлер Дайсон купити. Яка зараз актуальна ціна? 

 

На сьогоднішній день в нашому інтернет-магазині ви можете придбати стайлер від Дайсон за вартістю, яка вказана у картці товару. Для того, щоб дізнатися на стайлер від Dyson ціну, перейдіть за посиланням. 

 

ЗАМІСТЬ ЗАВЕРШЕННЯ 

 

Отже, сподіваємося, що тепер ви більше знаєте про стайлер та фен Дайсон і розумієте, у чому саме унікальність цих продуктів, чому вони так дорого коштують. І коли захочете купити Дайсон фен, ціна вже не буде вас шокувати, бо прийде розуміння, що ці продукти коштують своїх грошей. А здорове волосся (ваше або ваших клієнтів) взагалі безцінне, тому на ньому ніколи не можна намагатися економити. 

Якщо у вас залишилися якісь питання стосовно техніки Дайсон, зателефонуйте нам за одним із вказаних на сайті номерів телефонів. Ми будемо раді вам допомогти обрати свою техніку Dyson! 

 

Пожалуйста, подождите, идет загрузка...