Як підібрати лампу для домашнього та професійного манікюру?

Відомо, що лампи для манікюру за типом світловипромінення діляться на ультрафіолетові, LED-діодні, гібридні CCFL+LED та комбіновані UV+LED – вміщують у собі, як УФ-промені, так і LED. Саме комбіновані пристрої із UV- та LED-променями для полімеризації гель-лаку та гелю для нарощування вважаються сучасними. Адже пристрій, який має у собі тільки LED-діоди, не зможе висушити гель для моделювання та укріплення нігтів, скільки б часу покриття під ним не знаходилося. Мінуси має і лампа, що містить тільки  УФ-випромінення – з кожним разом її потужність ставатиме слабше і потребуватиме заміни ламп через 3-4 місяці. Таким чином час на сушіння гель-лаку збільшуватиметься. CCFL-спіраль також згодом потребує заміни і щоб її виконати, необхідно повністю розібрати лампу.

Саме тому, найкращим варіантом для професійного майстра манікюру та педикюру є лампа, що поєднує у собі УФ-промені та LED. Такий пристрій просушує покриття за 30 секунд до 1 хвилини, не потребує заміни лампочок, в середньому працюватиме 500 тисяч годин. Однак, у кожної моделі є свої додаткові переваги та недоліки.

Першим брендом, який представив лампи комбінованого типу (UV+LED) став SunUv від китайського виробника Shenshen Uv LED optical technology Co., Itd.

 

На що варто звертати увагу при виборі приладу для полімеризації покриття?

Сучасні гель-лаки та гелі для нарощування мають досить щільну консистенцію, а тому потребують сильних променів для просихання. Отже, перед тим, як купити лампу для манікюру, необхідно звернути увагу на:

Потужність. Чим більша потужність, тим швидше полімеризується покриття. Однак, високі температури можуть викликати відчуття печіння у клієнта. Саме тому, у пристрої має бути функція пониженого режиму потужності.

Кількість діодів. Для домашнього використання підійдуть лампи до 30 діодів та менше. Для професійного – такої кількості буде замало, адже для майстра кожна хвилина – це додатковий заробіток. Тому, в такому разі варто обирати моделі із кількістю діодів не менше 36 і без «сліпих зон».

Частота використання. Якщо лампа купується для домашнього використання і вмикається пару разів на місяць, можна зупинити вибір на більш дешевих моделях. До того ж, якщо для покриття нігтя використовується лише гель-лак, не варто переплачувати і обирати моделі високої потужності. В такому разі хорошим варіантом буде навіть LED-лампа. Для професійних nail-робіт варто обирати комбіновані моделі хорошої якості, які зможуть максимально довго прослужити за щоденного майже безперервного використання.

Розмір. Одні лампи зроблені для просушування тільки однієї руки, інші – розраховані на просушування обох рук одночасно. Однак, двохвмісні лампи не є зручними, адже більшість майстрів працює з іншою рукою під час просушування однієї.

Додаткові функції. Лампи можуть мати: вбудований таймер, кнопку пониженої потужності, з’ємне дно, функцію автоматичного включення під час перебування руки під нею, м’які подушечки під руку.

Крім цього, важливим може стати для майстра відсутність «мертвої зони», коли лампочки розміщенні по всій внутрішній поверхні пристрою. В іншому разі, клієнту доведеться просушувати ніготь на великому пальці трішки нахиляючи його, що не для всіх є комфортно.

Додаткову зручність для майстра може забезпечити розміщення кнопок управління та таймеру саме з боку спеціаліста, а не клієнта.

Лампи зі змінним дном мають перевагу у тому, що їх також можна використовувати і для педикюру.

Однак, пам’ятайте, що якою б якісною не була лампа, але з кожним частим її використанням, її потужність меншає і покриття довше просихає. Саме тому, такий прилад варто змінювати раз на рік, щоб не втрачати якість манікюру. До того ж, щоб діоди прослужили довше, ні в якому разі не протирайте їх засобами зі вмістом ацетону.

 

Яку лампу для професійного манікюру бренду SUN обрати?

Варто зазначити, що на ринку можна знайти як оригінальну продукцію, так і копії цього бренду. Однак потрібно пам’ятати, що є для вас важливішим у виборі – бездоганна якість чи економія коштів. Оригінальна продукція має унікальний фірмовий напис «SUNUV» і окремий надпис моделі, однаковий штрих-код на коробці та на самому приладі. Копії продукту, зазвичай, не мають у назві словосполучення «SUNUV», штрих-коду – надписи можуть мати різноманітний шрифт, колір, варіації написань і розміщень їх на приладі, а заявлена потужність перевищувати 48 Вт.  

Серед нових найпопулярніших професійних ламп для манікюру від ТМ SUNUV та інших виробників SUN є:

SUN 1 TURBO (оригінал). Така модель є покращеною версією лампи SUN 1 (оригінал) чи SUN One (копія). Вона має потужність на 30% більше за попередню і створена спеціально для складних покриттів, що потребують багато часу на просушку. З нею з легкістю можна швидко висушити нігті із крупними глітерами, іншими габаритними блискітками, об’ємні дизайни. Однак режим TURBO не варто застосовувати постійно, щоб продовжити строк експлуатації приладу. Лампа SUN 1 TURBO має у собі 30 діодів, металевий піддон на магнітах. Функція «Low Heat Mode» тут представлена окремою кнопкою. Однак, виробник застерігає не використовувати лампу довше 10 хвилин, адже вона може перегріватися. Необхідно давати пристрою охолонути.

SUN 2С (оригінал). Ця модель має потужність 48 Вт, 33 діоди, 18 з яких розміщені по центру. Кнопки управління розташовані із боку майстра. Містить у собі таймер на 10, 30, 60 та 90 секунд для режиму пониженої потужності. Наявне з’ємне дно та функція автоматичного включення під час перебування рук під лампою. В комплекті йдуть 3 різнокольорових резинових підкладки для рук. Підходить цей прилад для сушіння будь-яких nail-матеріалів.

SUN 5 Plus (оригінал) або SUN Х5 (копія). У вдосконаленій моделі вже не має «сліпих зон», а кількість діодів досягає 36. Потужність лампи – 48 Вт та 24 Вт на пониженому режимі. Як і інші моделі має такий же таймер на 10, 30, 60 та 90 секунд, з’ємне дно. Оригінальна продукція має функцію запамятовування таймеру. Схожа модель – SUN 4S – має більший розмір для розміщення двох рук або однієї масивної.

SUN 5 max (копія). Має 45 світодіодів, тому надійно сушить будь-який матеріал, навіть якщо майстер зробив помилку у товщині покриття. Заявлена потужність – 80 Вт. Це ідеальний універсальний варіант, як для новачків, так і для майстрів, що мають великий потік клієнтів і не мають часу на просушування нігтів у лампі з малою кількістю діодів та «сліпими зонами». Покращена версія цієї лампи SUN 5 max pro. Світлодіодів тут на 20% більше, а також є інтелектуальний вентилятор, який вмикається у момент перегріву приладу.

 

Які лампи обрати для домашнього користування?

В такому разі не варто переплачувати за лампу зі збільшеною кількістю світлодіодів та додатковими функціями. Гарними варіантами для домашнього манікюру стануть наступні моделі:

SUN Mini. Ця бюджетна міні лампа для манікюру – відмінний варіант для новачків, котрі нікуди не поспішають. Вона має 6 світлодіодів і потужність 6 Вт. Здатна просушити гель-лак, однак, скоріш за все, часу для просушки знадобиться більше, ніж для професійної лампи. До того ж, доведеться пристосовувати руку, адже лампа має діоди тільки у верхній частині. Модель не має ніякого відношення до бренду SUNUV, а випускається окремим виробником. Має у комплекті шнур зі стандартним роз’ємом, тому якщо ви шукаєте лампу для манікюру від повербанка – це саме те, що вам потрібно. Таймер у цьому пристрої переключається за допомогою кнопки увімкнення, шляхом її утримання при натиску. Однак, пам’ятайте, що поруч з відкритою працюючою лампою краще не розміщувати лаки, щоб вони не полімеризувалися.

SUN ONE (копія). За свою невелику ціну, має 30 світлодіодів та потужність 48 Вт і 24 Вт для чутливих нігтів, що є цілком достатньо для домашнього користування як для себе, так і для своїх подруг. По центру розташовано 15 світодіов, так що покриття на великому пальці буде просушено відмінно.

SUN 5 (копія). Ця лампа має сліпу зону по центру, тому для професійного використання вона не дуже зручна, адже великий палець доведеться пристосовувати до бокових діодів для повного просихання покриття. Однак для домашнього манікюру, є дуже непоганим варіантом. Потужність її сягає 48 Вт, а світлодіодів – 24. Має знімне дно для просушування нігтів на ногах. Сушить, як гель-лак, так і LED-гель.

В будь-якому разі, перш ніж купити лампу для манікюру, необхідно визначитися з тим, наскільки часто ви плануєте нею користуватися і як швидко вона має виконувати своє завдання. Для частого використання і великого потоку клієнтів варто обирати найбільш потужні лампи із великою кількістю діодів та додатковими функціями, що економлять час.

Підібрати такий пристрій можна в інтернет-магазині Wmarket. В асортименті представлені лампи для манікюру різноманітних потужностей та кількостей діодів. Допомогти зорієнтуватися у моделях завжди готові наші менеджери.

 

Пожалуйста, подождите, идет загрузка...