Салон краси вдома: які прилади обрати для догляду за обличчям?

Доглядові засоби за обличчям, зазвичай, працюють на верхньому шарі епідермісу і здатні відкорегувати незначні недоліки. Щоб дістатися «глибин» проблеми, чи то зморшки, закупорені пори чи гіпотонус м’язів, гарна ідея – придбати прилади для догляду за обличчям. Різноманітні масажери та клінсери стануть непоганою альтернативою салонним процедурам.

Які бьюті-девайси для обличчя пропонують виробники?

Доповнити щоденний та періодичний догляд за обличчям допоможуть пристрої, які виконують такі функції:

Очищення

Яким би гарним не був гель для вмивання чи пінка, щоб дістатися найглибших забруднень потрібні спеціальні інструменти для чистки обличчя.

 

Електрична щітка для обличчя.

Підійде для очищення шкіри від бруду, ороговілих часточок, чорних цяток, а також для стимулювання кровообігу. Нею варто користуватися не частіше 1-2 рази на тиждень в залежності від типу епідермісу, щоб не порушити ліпідний баланс. Силіконові насадки – найкращий варіант для чутливої шкіри. Однак, треба звертати увагу і на режим роботу пристрою. Для жирної, нормальної шкіри він може бути потужним, а для чутливої – мінімальним. Перед тим, як скористатися інструментом, потрібно зняти макіяж та пил з обличчя. Далі нанести улюблений гель чи пінку і почати очищення за допомогою щітки, рухаючись по масажним лініям впродовж хвилини. Після процедури обов’язково вимити щітку з милом.  

На що звернути увагу при виборі?

Перед тим, як придбати такий пристрій, варто врахувати: жорсткість щетинок і свій тип шкіри, кількість насадок, тип живлення (акумулятор чи увімкнення в розетку), режими роботи, водонепроникність (для застосування під час прийняття душу).

Протипоказання: висипання, запалення, хвороби шкіри, купероз, дуже сильно суха шкіра.

 

Вакуумний очисник пор.

Використовується для видалення бруду та себуму з глибини пор і відповідно звужує їх. Додатково прилад допомагає зменшенню набряклості, нормалізації тонусу шкіри. Працює тільки після розпарення обличчя у душі, або після застосування сауни для обличчя. Такий апарат гарний помічник для власниць жирної шкіри, що мають розширені пори, чорні цятки.

На що варто звернути увагу при виборі?

Параметри, які треба проаналізувати: потужність пристрою, вона має бути невисокою, аби не допустити синців. Апарат повинен мати функцію регулювання режимів всмоктування (min-max), наявність дисплею для контролювання рівню заряду та режиму.

Протипоказання: хвороби шкіри (псоріаз, екзема тощо), тонкий епідерміс, алергія, гнійні прищі, запалення, схильність до гематом.

 

Ультразвуковий скрабер.

Цей прилад для чистки обличчя має у собі ультразвукову лопатку, яка, маючи частоти від 24000 до 40000 Гц, прибирає чорні цятки, ороговілі часточки на розпареній шкірі. Такий вплив також допомагає продовжити молодість дерми, її пружність, зробивши лімфодренаж.

На що варто звернути увагу перед вибором?

Важливими параметрами в такому разі будуть: наявність регулятора інтенсивності, різноманіття насадок, дисплей, потужність батареї для автономної роботи.

Протипоказання: онкологічні захворювання, хвороби шкіри, ГРВІ, ГРИП, вагітність, запальні прищі, наявність внутрішньоматкової спіралі, захворювання шкіри, крові, судин.

 

Апарат для мікродермабразії.

Містить насадки з алмазним або кристалічним напиленням для пілінгу шкіри обличчя. Епідерміс позбавляється ороговілих часточок, активізується вироблення колагену, вирівнюється рельєф, зменшується глибина зморшок, зникають рубці від висипань, пігментація. Процедуру проводять у період найменшої сонячної активності і обов’язково користуються сонцезахисним кремом після. Домашній пілінг з таким апаратом допомагає вирішити більш легкі проблеми. Якщо у людини дуже виражені рубці, зморшки тощо, краще таку процедуру робити у салоні з більш потужними пристроями.

На що варто звернути увагу перед вибором?

Потужність всмоктування пристрою, наявність живлення від акумулятору, наявність дисплею, автоматичного таймера-попередження для переходу на іншу ділянку шкіри, вид напилення (алмазне якісніше і делікатніше для шкіри, ніж кристалічне).

Протипоказання: вагітність, алергія на алюміній, шкірні хвороби (герпес, віспа, вірус папіломи тощо), прийом ізотретиноїну впродовж останніх 6 місяців, онкологічні захворювання.

 

Пристрій для гідродермабразії.

Проводить пілінг, використовуючи вакуум, мікродермабразію та очищення обличчя за допомогою косметичних рідин. Ними можуть виступати дистильована вода, гідролат, косметичні кислоти, сироватка. Такий девайс виконує кілька функцій: очищення, шліфування, лімфодренажний масаж. В результаті шкіра отримує рівний тон, еластичність, м’якість, зволоження та живлення, нормальну роботу сальних залоз. При цьому позбавляється – відмерлих часточок, сухості, зморшок, заломів, гіперкератозу, акне, постакне. Звичайно, що очікувати миттєвий результат від домашнього апарату не варто. Однак, це гарний варіант для тих, хто має легкий ступінь проблем і готовий регулярно проводити процедуру. Робити такий пілінг можна не частіше 1 разу на тиждень – для чутливої шкіри можливо ще рідше.

На що звернути увагу при виборі?

Наявність регулятора інтенсивності роботи апарату, кількість насадок, об’єм резервуарів (рекомендований – 500 мл).

Протипоказання: вірусні інфекції, герпес в активній фазі, сонячні опіки, кишкові інфекції, рани та гнійні прищі, вагітність (рекомендується консультація лікаря), діабет 1-типу, новоутворення, хвороби шкіри (екзема, псоріаз тощо).

 

Сауна для обличчя.

Це апарат використовується для розпарення шкіри обличчя перед проведення косметологічних процедур. Резервуар апарату наповнюють водою, вмикають і, з появою пару, підносять до обличчя. В ємність можна додавати ефірні олії, відвари трав. На розпареній шкірі легше видаляються чорні цятки, краще поглинаються живильні речовини. Однак така процедура не підходить для чутливої шкіри. Виходити одразу після сауни на вулицю не варто, краще зачекати 1 годину, поки шкіра заспокоїться.

На що варто звернути уваги при виборі?

Наявність різних рівнів потужності, регулятору подачі пари, регулятору температури, зручність форми. Перевагою буде наявність мірної чаши.

Протипоказання: купероз, гіпертонія, чутлива шкіра, астма, захворювання серця.

 

Антивікові процедури

Відомо, що регулярний професійний масаж обличчя здатний продовжити молодість шкіри та лицьових м’язів. У разі неможливості відвідування масажиста, гарним рішенням буде придбати масажер для обличчя. Виробники пропонують кілька варіантів такого приладдя: ручне та електронне.

 

Скребок гуаша.

Цей аксесуар допоможе скульптурувати обличчя, підтягнути шкіру, усунути набряклість. Виготовляється він, зазвичай, із природних каменів. Це може бути аметист, рожевий кварц, нефрит, авантюрин, турмалін тощо. Але може бути зроблений із рогу буйвола, дерева. Виконуючий щоденний масаж з цим каменем, активізується кровообіг, робота лімфосистеми, покращується колір шкіри та її тонус. Рухи потрібного робити тільки по масажним лініям.

На що звернути уваги при виборі?

Варто вирішити який матеріал вам потрібен. Скребки із рогів тварин, дерева міцніші і не розіб’ються у разі падіння, однак вони легко розшаровуються. В щілини потрапляють бактерії і мікроби, тому такі аксесуари все ж доведеться частіше змінювати. Більш стерильним вважається скребок для лиця із каменів. Однак при падінні – вони легко розколюються і мають високу ціну. Більше дешевий варіант – скребки із стружки залишків каменів та епоксидної смоли – однак самі вирішуйте, що для вас важливіше – кошти чи користь. Ще один бюджетний варіант – скребки із пластмаси – вони легкі, просто дезінфікуються, більш зносостійкі.

Протипоказання: онкологічні захворювання, висока температура, ГРВІ, менструації, уколи краси, захворювання шкіри, гнійні прищі, акне, алергія, купероз.

 

Масажний ролер для обличчя.

Може бути виконаний із тих же матеріалів, що й скребок, однак має іншу форму і, відповідно, виконує інші завдання. Його використовують для масажу обличчя, після того як на нього нанесено крем, сироватка або олія. Такий аксесуар допомагає покращити вбирання косметичного засобу у шкіру, розслабляє м’язи, знімає стрес, покращує роботу лімфи.

Мікрострумовий масажер. Має схожу дію з приладами, що використовують фізіотерапевтами для реабілітації після хвороб. Однак, домашні девайси мають меншу потужність задля безпеки користувача. Цей апарат діє саме на дерму на рівні клітин. Мікрострум стимулює вироблення колагену та еластину, покращує рельєф шкіри, усуває сліди від акне, пігментацію, розгладжує мімічні зморшки. Регулярне використання апарату дарує шкірі ліфтинг-ефект, нормалізує роботу сальних залоз, заживляє шрами після операцій. Процедура дає гарні результати, якщо додаткового використовувати для масажу скребок для обличчя. Це допоможе підтягнути обвислі тканини над очима, сформувати контури лиця. Важливо компонувати апарат не просто із гелем, що проводить струм, а із живильною косметикою: сиворотка, крем, що мають антивікові та зволожуючі компоненти.

На що звернути уваги при виборі?

Силу струму, кількість режимів. Якісний апарат не повинен викликати больові відчуття.

Протипоказання: злоякісні процеси, епілепсія, вагітність та годування груддю, захворювання серця та судин, наявність кардіостимулятора, тромбоз, загострені інфекційні та хронічні стани.

 

Міостимулятор мязів.

Цей апарат направлений на пасивний фітнес лиця. EMS-стимулятор спонукає м’язи скорочуватися і таким чином підтягує їх. Домашні апарати мають слабкий електричний імпульс і нескладні налаштування. Регулярні процедури з цим девайсом 1-2 рази на тиждень допоможуть позбавитися обвисань тканин, другого підборіддя, набряків. Такий фітнес для обличчя зробить контур лиця більш чітким, підвищить тонус м’язів. Хороша ідея – поєднувати мікрострум та міостимуляцію.

На що звернути увагу при виборі?

Апарат повинен мати регулятор інтенсивності і не викликати невропатичних подьоргувань після процедури. Під час терапії має бути відчуття легкого поколювання, але не дискомфорту та болю. Варто звертати увагу на кількість насадок та програм.

Протипоказання: невралгія трійчастого нерву, онко захворювання, епілепсія, синусит, туберкульоз, вагітність, кардіо-стимулятори, хвороби серця та судин.

 

Пристрій для LED-терапії.

Найчастіше можна зустріти у вигляді маски, яка притуляється до лиця. Складається він із ламп, що випромінюють кілька різних променів: червоні, сині та зелені. Червоні впливають на глибинні шари шкіри та стимулюють вироблення еластину та колагену, прискорюють кровообіг і покращують обмін речовин у дермі. Таким чином зменшуються зморшки, провисання шкіри. Сині спрямовані на усунення бактерій – і таким чином борються з висипаннями та попереджають нові. Зелені – мінімізують пігментацію, вирівнюють тон шкіри, заспокоюють роздратування. Однак є й інші кольори світлодіодів, кожен з яких спрямований на вирішення конкретних проблем. Такий спосіб буде дієвим за умови, якщо ви притримуєтесь щоденного комплексного догляду за шкірою, маєте здоровий гормональний фон та роботу внутрішніх органів, правильне харчування.

На що звернути увагу при виборі?

Варто обирати пристрій, оцінивши свої проблеми шкіри. Саме тому потрібно купувати апарат з тими світлодіодами, які підходять саме для вашого епідермісу. Крім цього, важливими критеріями є потужність маски, кількість світлодіодів.

Протипоказання: онко захворювання, вагітність, світлочутливість, наявність кардіостимулятора, епілепсія, аутоімунні захворювання, прийом фотосенсебілізуючих препаратів.

Косметичні портативні пристрої – це немов свій міні-салон краси вдома. Звичайно, що такі процедури є не такими дієвими як професійні, однак це дуже гарна альтернатива для тих, хто не може дозволити собі постійно відвідувати косметолога, але бажає виглядати молодо і красиво. Підібрати деякі з цих девайсів можна в інтернет-магазині Wmarket. У нас можна купити скребок гуаша або ролер, обрати підходящий масажер чи ємність для приготування масок. Пару кліків – і ваш омріяний девайс прямує до вас.

Пожалуйста, подождите, идет загрузка...