Які бувають спреї для волосся та в чому їх переваги?

Які бувають спреї для волосся та в чому їх переваги?

23.06.2023 15:19

Спосіб нанесення косметики на волосся за допомогою системи розпилення дозволяє досягти більш рівномірного, ретельного, тонкого шару покриття. Якщо порівнювати спрей зі стайлінговими засобами, що наносяться на локони за допомогою рук, розпилення – є найбільш економічним та легким способом укладки та догляду. Адже він дозволяє контролювати дозування засобу і таким чином досягти ідеального результату. Зазвичай, спреї для волосся є незмивними. Така косметика буває різноманітного призначення.


Які розрізняють спреї для волосся?


В бьюті-маркетах можна знайти розпилювальні засоби для локонів з такими функціями:

Лікувальні. Такі рідини можуть бути направлені на усунення лупи, часткового випадіння волосся чи повної алопеції, а також для посилення росту локонів, усунення різноманітних захворювань шкіри голови. Вони можуть мати у складі компоненти, що посилюють кровообіг шкіри голови, живлять її, зволожують. Серед популярних олій лікувальних спреїв для волосся: лавандова, реп’яхова, кокосова, олія герані, оливи. Гарними рослинними екстрактами, що мають лікувальні властивості у цьому випадку можуть виступати: червоний перець, ромашка, обліпиха. Чудовими живильними властивостями володіють вітаміни, протеїни, кератин. У разі значного випадіння волосся, використовуються спреї зі вмістом розчину Minoxidil.

Доглядові. Такі спреї можуть покращувати стан волосся у якості додаткового засобу до шампуню, бальзаму, маски. Вони діляться на наступні підвиди:

Для додання блиску. В такому разі у спреї мають бути такі компоненти, як: кокосова, лляна, реп’яхова, арганова, оливкова олія, олія насіння камелії, какао, жожоба, макадамії, екстракт ромашки, іланг-ілангу, лаванди, жасмину, троянди, мирра, пачулі, лимону, оцет, мед, фатостероли гірчиці.

Для термозахисту. Серед популярних інгредієнтів, що виконують захисну функцію від впливу гарячих температур є: кватерніум 70, гідролізовані протеїни пшениці, сополімер акрилатів PVP/DMAPA, диметикон, олія оливи, жожоба, гідролізат колагену, кератину, бетаїн, провітамін В5, вітамін Є, P.

Для об’єму. Важливим фактором прикореневого об’єму є нормальна робота сальних залоз та тонус коренів. Забезпечити такий результат допоможуть наступні компоненти: сірка, саліцилова кислота, гліцерин, амінокислоти кератину, філоксан, рисовий крохмаль, олія авокадо, женьшеню, арганова, екстракт бамбуку, біотин, вітаміни А, С, Є, В5, сіль Мертвого моря, олія зародків кукурудзи.

Для полегшення розчісування. Допоможуть справитися із цією задачею такі інгредієнти: екстракт броколі, гідралізований кератин, екстракти мигдалю, персика, екстракт органічного кокосу, бавовни, липи, мальви, соняшника, висівок пшениці, чорного вівса, насіння льону, масла лимона, чайного дерева, олія жожоба, макадамії, арганова олія. Крім цього, можна підібрати спрей для розчісування волосся дитячий – зазвичай, вони створені виключного на натуральних компонентах та не мають парабенів, силіконів.

Для кучерявого волосся. Такі засоби здатні підкреслити завитки та зробити їх акуратними за рахунок зволожуючих компонентів, зменшити пухнастість. В спреї для кучерявого волосся можуть бути: молочні протеїни та кислоти, гідролізат протеїнів кашеміру, шовку, кіноа, морська сіль, рицинова олія, екстракт білого винограду, дегідрацетова, бензойна кислоти, провітамін В5.

Для пористого волосся. Найкращими компонентами у такому разі можуть стати: колаген, соєвий протеїн, алантоїн, протеїни шовку, провітамін В5, кератин, екстракт камелії, авокадо, олія конопель, обліпихи, льону.

Для фарбованого волосся. Така структура локонів потребує живлення, захисту, блиску, збереження кольору та усунення жовтизни у блондинок. Гарними компонентами у цьому разі будуть: екстракт волоського горіху, малини, бета-каротин, олія насіння льону, обліпихи, марули, арганова, жожоба, алоє-вера, протеїни рису, гороху, екстракт граната, чорної ікри, пшеничних висівок.

Крім цього, існують двофазні спреї для волосся, однофазні і мультифункціональні. Двофазні містять у собі водну та олійні основи, а отже, можуть виконувати дві функції. Наприклад, додавати блиску та зволожувати волосся.

Ламінуючі. Надають ефекту ламінування волосся, роблячи його ідеально гладким та рівним такі компоненти: колаген, кератин, арганова олія, екстракти лотоса, мімози, алоє, шовку, маточного молочка, жасмину, малини, бурштину, меду, прополісу, муцин чорного равлика, вітамін F, масло опунції.

Кольорові для фарбування. Такі засоби допомагають зробити тимчасове фарбування пасм до наступного миття. Спрей-фарба для волосся не має агресивних компонентів, адже вона не пошкоджує структуру локонів, а покривають лише їх верхній шар. Чудове рішення для тематичної фотосессії, вечірки, різноманітних свят. Легко змиваються шампунем.

Тонуючі для сивини. Щоб не витрачати кошти і сили на фарбування коренів, зручніше буде скористатися тонуючим спреєм для сивини. Ефект камуфляжу протримається до наступного миття волосся.

Для хімічної завивки. Засоби, що надають такий ефект бувають лужні, амінокислотні, нейтральні, амінокислотні, створюючі біозавивку та прикореневий об’єм. В залежності від типу волосся та вподобань обирають той чи інший спрей для хімічної завивки.

Стайлінгові. Такі спреї здатні створити прикореневий об’єм, забезпечити легку, середню та сильну фіксацію пасм, додати їм блиску, легкості, прибрати електризацію локонів. Сольовий спрей для волосся здатен додати ефекту «пляжних» кучерів. Забезпечити фіксацію у таких засобам можуть такі компоненти: віск, розчини синтетичних та натуральних смол, плівкоутворюючі полімери. Крім цього, спреї завжди містять доглядові компоненти: пантенол, олії, екстракти рослин, колаген і т.д.

Допомогти підібрати потрібний спрей для волосся готові менеджери інтернет-магазину Wmarket. В асортименті засоби для волосся різноманітного призначення на будь-який смак та бюджет.


Пожалуйста, подождите, идет загрузка...