Made in Ukraine: TOP Beauty — один із найкращих брендів органічної косметики

Made in Ukraine: TOP Beauty — один із найкращих брендів органічної косметики

19.04.2023 20:18

TOP Beauty — це наш національний бренд, який створює натуральні косметичні засоби. Компанія існує з 2017 року. Її основні виробничі потужності розташовані у місті Дніпро. Але завдяки гарно розвиненим комерційним мережам, поштовим службам та логістичним компаніям, її продукція стрімко розповсюджується по всім куточкам нашої країни. І звісно, що головна причина цьому — великий попит на продукцію. 

 

П’ЯТЬ СЕКРЕТІВ ПОПУЛЯРНОСТІ КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ TOP BEAUTY

 

  • Одна із головних переваг органічної косметики — її натуральність. Косметика TOP Beauty не містить штучних барвників чи спиртів, які могли б сушити шкіру.  Для виробництва засобів фахівці компанії використовують натуральні масла, витяжки з квітів, трав і плодів, без ГМО та пестицидів. На відміну від більшості засобів косметики із так званого мас-маркету, натуральна косметика не викликає звикання і не порушує природні процеси в організмі.
  • Ще один вагомий плюс — екологічність бренду. Кліматична криза та рівень забруднення планети робить питання про розумне споживання та дбайливе ставлення до природи як ніколи актуальним. Аби мінімізувати шкоду для навколишнього середовища, виробник органічної косметики не лише не використовує штучних компонентів у складі, а й для упаковки обирає матеріал, який можна переробити чи використати екологічно. Наприклад, зверніть увагу на упаковку цього антицелюлітного скрабу TOP Beauty. Такі крафт-пакети (або ще їх інколи називають дой-паками) виготовляють із екологічно чистих матеріалів. Вони легко піддаються вторинній обробці. Така упаковка повністю безпечна для людей і навколишнього середовища. 
  • Ця компанія має невелике крафтове виробництво. Її обсяги виробництва значно менші, ніж у великих б'юті-брендів, тому можна розраховувати на більш уважний підхід до деталей та ретельний підбір інгредієнтів. Не секрет, що великі компанії часто економлять на компонентах, вкладаючи гроші у розкручування товарів, комерційні матеріали та рекламу. Для них важливішою є приваблива упаковка та обсяги продажів, у той час, як одне з основних завдань TOP Beauty — показати людині, що треба піклуватися про своє здоров'я та чистоту планети.
  • Ще один секрет популярності бренду — у тому, що він український. Значна частина людей хочу підтримувати саме наші рідні компанії, тому обирає їх продукцію. А ті жінки, які вже одного разу спробували хоча б якісь косметичні засоби TOP Beauty, вони вже ніколи не зможуть перейти на щось гірше за якістю. 
  • І останній значний секрет популярності косметики цього бренду у ідеальному співвідношенні ціни і якості. Більшість засобів має демократичну ціну і є доступною майже для кожної жінки.  А якщо уважно слідкувати за акційними пропозиціями бренду, то взагалі можна придбати необхідні товари із великими знижками.

 

АСОРТИМЕНТ КОСМЕТИКИ TOP BEAUTY

 

У асортименті цього бренду наявні засоби для догляду за шкірою обличчя, волосся, тіла, рук та ніг, а також різні аксесуари (шкребки, щіточки, рукавички для масажу). Якщо ви поки що не наважуєтеся перейти на органічну косметику для обличчя, слід почати знайомство з продуктів для менш чутливих і відповідальних зон. Наприклад, можна починати із засобів для догляду за шкірою голови, використовуючи HAIR SCRUB TOP BEAUTY. Він допомагає м'яко очистити шкіру голови, не сушачи її. Засіб гарно стимулює ріст волосся, бо під час використання покращує кровообіг і харчування волосяних цибулин. 

Зверніть увагу! Якщо вам потрібно придбати продукцію TOP Beauty оптом, зателефонуйте до нашого представника за одним із вказаних на сайті номерів телефонів. 

А ось, коли гостро стоїть проблема випадання волосся або воно росте надто повільно, на допомогу приходять засоби, що стимулюють зростання, зокрема спеціальні сироватки. Основні переваги сироватки-активатора зростання у тому, що вони зазвичай допомагають  повернути шевелюрі густоту та об'єм у максимально короткі терміни і без особливих зусиль з вашого боку. 

Найчастіше серум для волосся створений для фінішного догляду, не вимагає змивання і наноситься на шкіру голови за допомогою спрею. Один із найкращих прикладів такої сироватки —  сироватка проти випадіння волосся Top Beauty. Цей препарат у найкоротші терміни вирішує проблеми рясного випадання волосся, а ще має гарні термозахисні властивості — якщо його нанести на волосся перед укладанням, він створить невидиму захисну плівку і убереже пасма від впливу високотемпературних приладів.

Рекомендація від спеціалістів! Ефективність будь-якого косметичного засобу залежить тільки від його складу, а й від правильного нанесення. Розповідаємо, як грамотно використовувати сироватку для росту волосся, щоб результат був помітним і вам, і оточуючим.

TOP Beauty сироватка проти випадіння волосся наноситься на чисте волосся і шкіру голови — вона однаково ефективно працює як на сухій, так і на вологій шевелюрі.

Відокремивши пасмо, розподіліть сироватку на корінні волосся. Попрацюйте так усі пасма. Втирайте засіб у шкіру голови легкими масажними рухами, приділяючи особливу увагу проблемним зонам.

Використовуйте 1 раз на день протягом щонайменше одного місяця.


А якщо вам вже давно знайома TOP Beauty сироватка проти випадіння волосся, відгуки про цей продукт можна залишити ось тут, на цій сторінці сайту. Наша команда буде вам вдячна за об’єктивність та щирість.

Пов’язане зображення

Пожалуйста, подождите, идет загрузка...