Манікюрні вироби Staleks: як створюється бездоганна якість

Мабуть, не має такого nail-майстра, який би не чув про український бренд Сталекс. Компанія розпочала свою історію створення в 1996 р. із домашньої заточувальної майстерні, заснованої двома шкільними друзями Олексієм та Станіславом. На початку розвитку асортимент майстерні обмежувався лише однією моделлю найнеобхідніших манікюрних інструментів – ножиці, кусачки, пінцент та лопатка. З часом, перетворившись у серйозну компанію, бренд став випускати 400 видів інструментів. Через те, що майстри віддають перевагу виробництву зі сталі, компанія стала називатися Сталекс і в 2013 р. відкрила найбільший в Україні завод з виробництва бюті-інструментів із медичної нержавіючої сталі. Головні переваги цього матеріалу – твердість і висока стійкість до корозії.

 

Які інструменти для манікюру пропонує Сталекс виробник?

Із придбанням високотехнологічного обладнання із Німеччини, Італії, Америки, Японії асортимент бренду значно розширився. Серед продукції Staleks можна знайти: ножиці, кусачки, фрези для апаратного манікюру, пінцети, лопатки, аксесуари. Окремо випускаються інструменти для догляду та лікування стоп та нігтів на ногах. Окрім цього, компанія також забезпечує nail-спеціалістів абразивною продукцією: звичайними пилочками, інструментами для педикюру, а також основами-пилочками, клейкими змінними абразивами та у вигляді чохлів.

Процес виготовлення інструментів, наприклад ножиць, може займати 2 тижні. За цей час сталь проходить 40 етапів виробництва, щоб перетворитися у якісні манікюрні ножиці Сталекс. Щоб отримати бездоганну якість, компанія використовує два етапи перевірки: вхідний – у спеціальних лабораторіях аналізуються хімічні і фізичні характеристики сталі, вихідний – готова продукція проходить перевірку за міжнародними стандартами ДСТУ ISO 9001, crash-тести.

Наразі компанія випускає манікюрні інструменти під двома назвами: Staleks Pro – для професійних nail-майстрів та Staleks – для домашніх користувачів. Купити манікюрні інструменти від українського виробника Staleks  можна у 60-х країнах світу.

 

Моделі манікюрних інструментів Staleks

Окрім того, що інструменти Сталекс діляться на професійні та домашні, кожен з них розподіляється на моделі, які відрізняються за своїми властивостями та функціями.

 

Ножиці

Серед моделей і видів манікюрних ножиць розрізняють:

Ножиці для кутикули. Наразі представлені у таких серіях: Exclusive, Expert, Smart, Beauty&Care, Classic. У свою чергу кожна серія має ряд унікальних моделей, які різняться за радіусом вигнутості як самого інструменту, так і ріжучого полотна. Також вони відрізняються за товщиною приладдя і довжиною полотна. Одні варіанти можуть мати прорезинені або із матовим покриттям ручки, інші – класичні глянцеві. Унікальною розробкою компанії Сталекс у ножицях для кутикули є гачкоподібний вигин на кінчику лез – він представлений у серіях Smart, Exclusive. Крім цього, бренд пропонує манікюрні ножиці для лівші.

Твізери для кутикули. Такий інструмент має свої переваги над ножицями. По перше, вони не натирають пальці під час тривалої роботи. По друге, дають більший простір для маневрів із кутикулою. По трете, мають легкий і м’який хід, а тому не дають рукам швидко втомитися. Те, що треба для професійних nail-майстрів.

Ножиці для нігтів. Цей вид бьюті-приладдя представлений у серіях Smart, Beauty&Care, Classic. Різняться моделі за товщиною, довжиною, розмірами ручок. Одні – розраховані на обрізання тонких нігтів, інші – товстих та твердих. Також є варіанти із матовою поверхнею для зменшення ковзання пальців.

Ножиці універсальні. Представлені у серіях Beauty&Care та Classic. Такі ножиці підходять для зрізання тонких, м’яких нігтів, і кутикули. На відміну від звичайних, вони мають тонкі загострені кінці.

Ножиці для дітей. Розроблені з урахуванням безпеки – вони мають заокруглені кінчики, аби не поранити дитину під час зрізання нігтів. Часто вони йдуть у комплекті зі скляною пилочкою, яка вважається найбільш безпечною для нігтьової пластини.

 

Кусачки

Кусачки Сталекс діляться на такі види та серії:

Кусачки для кутикули. Представлені у серіях Exclusive, Expert, Smart, Beauty&Care, Classic. Моделі у серіях відрізняються довжиною виробу, відстанню між робочими ручками, нахилом кромок.

Деякі моделі серії Expert та Smart мають хвилеподібні виступи на ручках та вигнуті з одного боку ручки для надійнішої фіксації пальців та більшого комфорту під час роботи. Крім цього, є варіанти кусачок мають з’ємну спіральну пружину замість класичної прямої.

Кусачки для нігтів. Мають такі ж самі назви серій як і для кутикули, однак Exclusive замінений на Podo і розрахований на нігті на ногах. Різняться такі інструменти від тих, що для кутикули своєю масивністю та міцністю. Представлені моделі для товстих, міцних нігтів – вони мають більший розмір, та для тонких, м’яких нігтів – інструменти є компактними. Як і кусачки для кутикули, вони мають різні форми пружин, глянцеве або матове покриття, ручки із хвилястими виступами та вигнутими з одного боку ручками для зручнішого тримання пальцями.

Кусачки для врослих нігтів. Такі інструменти мають особливу звужену тонку форму полотна, що дозволяє акуратно видалити врослі нігті. До того ж мають притуплені кінчики для безпечної роботи. Моделі також представлені у різних способах кріплення, розмірах, масивності, дизайні – усе для того, щоб кожен покупець міг підібрати для себе максимально комфортний інструмент.

 

Фрези

Фрези Сталекс бувають алмазні та твердосплавні. Кожна з категорій має різноманітні моделі, призначені для тих чи інших робіт під час манікюру чи педикюру.

Фрези у вигляді кулі використовуються для видалення кутикули, розкриття бічних нігтьових складок, видалення мертвої шкіри. Представлені у різних розмірах для різних nail-робіт.

Фрези у вигляді полум’я допомагають підняти та прочистити кутикулу і бічні частини шкіри навколо нігтя. Також ним зручно випилювати відшарування та робити обробку пазух.

Фрези у формі краплі чи оливи застосовуються для випилювання гелю, акрилу, роботи із врослими нігтями, також ними можна видаляти кутикулу, мозолі.

Фрези, що нагадують форму голки допоможуть у роботі з кутикулою, випилюванням гелю та акрилу, натурального нігтя.

Фрези у формі конуса гарно піднімуть кутикулу для подальшого видалення. Також підходять для опила під нігтями, прибирання відшарувань.

Фрези із усіченим конусом створені для педикюру, обробки натоптишів, бічних валиків.

Фрези, що нагадують циліндр допомагають зняти штучний матеріал, штучні нігті, прибрати відшарування, обробити кутикулу та бічні сторони навколо нігтя.

Фрези у вигляді заокругленого циліндру використовуються nail-майстрами для верхньої та нижньої корекції нігтя, зрізу кутикули, місця під нігтем, бічних валиків.

Фрези у формі торнадо чи кукурузки створені спеціально для шліфування тріщин, обробки шкіри між пальцями.

 

Пінцети

Пінцети Сталекс поділяються на декілька категорії:

Пінцети для брів. Представлені у серіях Expert, Beauty&Care, Classic. Моделі різняться формою кромок, які бувають вузькими скошеними, супертонкими для точкового видалення волосків, широкими для корекції густих брів, вузькими вигнутими для видалення врослого та пушкового волосся і загальної корекції брів. Також ці інструменти мають різну довжину, різноманітний скос кромок – його вибір залежить від типу брів. Деякі моделі відрізняються за формою площин, де розміщуються пальці для тримання пінцету – усе для того, щоб кожен майстер або домашній користувач міг провести процедуру корекції брів максимально комфортно.

Пінцети для нарощування вій. Мають серію Expert. Моделі представлені у різноманітних формах, різної ширини розкриття для різних технік нарощування. Робочі поверхні відполіровані так, щоб під час роботи клей не налипав, а вії не обламувалися. 

Окремо виділені ножиці для брів та твізери для брів.

 

Лопатки

Компанія Сталекс виробляє декілька видів лопаток:

Лопатки для манікюру. Представлені у серіях Expert, Smart, Beauty&Care, Classic. Вони відрізняються між собою товщиною ручки, розмірами самих пушерів та топориків і їх формами. Крім того, деякі моделі представлені тільки у вигляді пушерів – з одного боку потовщених лопаток, з іншого – більш вузьких. Самі пушери можуть бути як прямокутними, так і округленими, а також мати форму «апельсинової палички».

Лопатки для педикюру. Представлені у серіях Podo та Expert. Одні моделі мають з обох боків вигнуту кюретку, які повторюють форму нігтьової пластини. Ними можна часткового видалити сухі мозолі та справитися із врослими нігтями. Інші варіанти мають з одного боку кюретку, з іншого – пушер. Моделі у серії Expert представлені у вигляді тонких пилок для роботи із врослими нігтями. Вони можуть бути прямими та під нахилом.

Для роботи із нігтями на ногах бренд Сталекс пропонує кусачки традиційні та у вигляді ножиць, лопатки у формі пінцетів та скальпелів, кусачки для врослих нігтів.

 

Аксесуари

Серед допоміжних манікюрних матеріалів у Сталекс можна знайти апельсинові палички, дезінфікуючі засоби для обробки шкіри рук, ніг та поверхонь, захисні екрани для обличчя, регенеруючу олію, дерев’яні шпателі, лотки для інструментів, фартухи.

 

Абразиви

Окремої уваги заслуговують різноманітні абразиви, які представлені брендом Сталекс у кількох варіантах:

У вигляді блоків «Пончик» та наборів. Такі абразиви можуть одягатися на основу для пилочки як чохол або як наклейка. Основи для чохлів-абразивів та наклейок  є індивідуальними. Цей спосіб є особливо зручним для професійних майстрів, яким необхідно для кожного клієнта використовувати одноразові пилочки. Абразиви мають різну жорсткість – для різних типів нігтів.

Крім того, щоб зекономити час, майстер може закупити змінні двосторонні файли на основі, які всередині мають деревину берези. Вони є одноразовими. Одна сторона абразиву – високої грітності для фінішних робіт, інша – низької – для основних.

Для робіт зі стопами та нігтями на ногах бренд пропонує педикюрні диски зі змінними файлами-абразивами, а також додаткові комплекти абразивів високої та низької грітності. Вони є вологостійкими, тому їх можна застосовувати разом із доглядовими засобами для стоп.

Для домашнього догляду за стопами виробник пропонує дерев’яні та пластикові терки із різними ступенями абразивності файлів.

Звісно, для тих, хто віддає перевагу класичним пилочкам для нігтів, Сталекс пропонує:

Лазерні пилочки. Підходять для обробки натуральних та штучних нігтів.

Мінеральні пилочки. Зазвичай вони мають абразиви із крихт кварцу. Такі варіанти підійдуть для тонких, пошкоджених нігтів.

Скляні пилочки. Мають найбільш делікатну дію, тому підходять для хворих нігтів, надто тонких.

Пилочки представлені у різних формах та розмірах. Також є і одноразові.

 

Де знаходиться виробництво Сталекс?

До повномасштабного вторгнення компанія Сталекс мала завод у Харкові. Через місяць після війни керівництво почало потроху перевозити обладнання у приміщення у Вінниці. Наразі виробництво часткового функціонує у двох містах та мріє повністю відновитися.

 

Де можна придбати манікюрні інструменти Сталекс?

Широкий асортимент виробів від бренду Staleks представлений в інтернет-магазині Wmarket. Тут можна підібрати інструменти як для домашнього користування, так і для професійної роботи у манікюрному салоні. Зорієнтуватися у товарі допоможуть менеджери Wmarket.

Пожалуйста, подождите, идет загрузка...