Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Електробритви та шейвери

Хороша бритва запорука бездоганного вигляду чоловіка

 

Сучасні чоловіки, які цінують свій час і піклуються про шкіру обличчя, дедалі частіше віддають перевагу електричним бритвам, замість станків. І це не дивно. Адже правильно підібраний інструмент не тільки економить час, а й захищає шкіру від випадкових порізів, не подразнюючи її. На щастя, світ не стоїть на місці і на ринку представлений великий асортимент товару на будь-який смак і уподобання. Нижче розглянемо основні параметри бритв, на які варто звернути увагу під час вибору девайса.

Отже, електробритви, залежно від типу бритвеного елемента, поділено на 2 типи: роторні та сіткові, які ще називають обертові та коливальні, відповідно.

Роторні бритви оснащені круглими голівками, на яких розміщені обертові бритвені леза, що обертаються. Таке розташування елементів дає змогу ретельно зрізати нерівномірно зростаючу і густу щетину. Цей тип бритв є найпопулярнішим, виходячи з відгуків покупців, при цьому не рекомендований до використання для чутливої шкіри. Як правило, роторний механізм можна використовувати як для сухого, так і для вологого типу гоління (з піною, гелем або іншим засобом).

Сіткові - обладнані лезами, які покриті металевою сіточкою. Ефект гоління залежить від товщини сітки. Прилади з тонкою сіткою краще голять і відповідно дорожчі за вартістю. Такі девайси використовуються тільки для сухого типу гоління.

На швидкість і якість процесу впливає кількість бритвених головок: чим їх більше, тим кращий результат. А в роторних моделях варто звернути увагу і на швидкість обертання головок.

За типом живлення чоловічі бритви поділяють на акумуляторні та живлення від мережі. У першому випадку плюсом є мобільність. Також, більшість таких моделей можна використовувати і підключеними до мережі, тобто на зарядці. У другому випадку, потрібне постійне підключення до розетки, що забезпечує високу потужність приладу. Однак, сковує рухи.

Додаткові параметри

Під час вибору бритви для чоловіків варто звернути увагу на додаткові насадки: для гоління волосся в носі, для вух або всього тіла. А також, наявність висувного тримера, яким можна підрівняти скроні, доглядати за бородою або вусами. Додатковим плюсом буде комплектація підставкою для зарядки і чохлом.

WMarket представляє вашій увазі широкий асортимент товару за доступними цінами. Купити електробритву для чоловіків з доставкою по всій Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Порадуйте себе потрібною і корисною покупкою!

Шейвер Moser 3615-0051 Mobile Shaver
Шейвер Moser 3615-0051 Mobile Shaver
Код товару:255327
Професійна бритва Moser Finish Pro (3616-0050)
Шейвер Wahl 3615-0471
Шейвер Wahl 3615-0471
Код товару:177795
Шейвер BaByliss PRO FoilFx 02 FXFS2GSE
Електробритва Wahl Super Close Shaver (3616-0470)
Шейвер BaByliss Pro UVFOIL із двома ножами FXLFS2E
Шейвер Ga.Ma SMB5020 Absolute Shaver
Шейвер Ga.Ma SMB5020 Absolute Shaver
Код товару:109461
Електробритва Ga.Ma GM0604 GSH Sport
Професійний шейвер Wahl Vanish Shaver (08173-716)
Електробритва GA.MA GSH1525 SPORT-HF (GM0615)
Шейвер BaByliss Pro FXFS2IE Chameleon 4ARTIST із двома ножами
Електробритва Ga.Ma GM0601 GSH860
Електробритва GA.MA GSH1527 SPORT-HF (GM0616) 
Електробритва Philips S1142/00 Series 1000
Шейвер BaByliss Pro UVFOIL з одним ножем FXLFS1E