Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Небезпечні бритви

Небезпечна бритва: будова, експлуатація, переваги

Позбутися врослого в шкіру волосся і подразнення допоможе небезпечна бритва, яка збриває повністю всі волоски. Цей прилад дуже простий в експлуатації і не вимагає прикладання особливих зусиль.

Будова небезпечної бритви

Бритва опаска складається всього з двох частин:

  • рукоятка;
  • клинок.

Рукоятка або ручка може бути виготовлена з різних матеріалів: сталь, дерево, пластик, кістка. Головне призначення ручки полягає в забезпеченні захисту вістря клинка і запобіганні пошкодження краю леза. З цієї причини бритва має бути завжди закритою під час зберігання.

Ріжуче полотно небезпечних бритв відрізняється від лез ножів. Виготовляють їх із вуглецевої сталі або нержавіючої сталі. Найбільш зручною вважається ширина клинка в 16-20 мм. На спинці леза є поперечна насічка, яка потрібна для того, щоб зафіксувати пальці на металі й водночас уникнути порізів шкіри в процесі роботи.

Купити небезпечну бритву для гоління залежно від форми головки полотна можна:

  • пряму;
  • круглу;
  • французьку.

Переваги небезпечної бритви

На відміну навіть від найкращого станка небезпечна бритва має низку незаперечних переваг. Такий інструмент дає змогу домогтися ідеального видалення щетини і збривання волосся максимально близько до коріння. Широке і довге лезо за один раз здатне захопити більшу площу обличчя, ніж стандартний бритвений станок. Під час її використання немає необхідності часто проходити лезом по обличчю, тому подразнення шкірних покривів після процедури гоління менш виражене, ніж під час використання станка.

Достатньо лише раз купити небезпечну бритву, щоб заощаджувати на купівлі одноразових станків і заміні лез на багаторазових станках протягом дуже тривалого періоду часу. Серед інших безперечних плюсів такої бритви можна виділити простоту конструкції, довговічність, доступність, легкість у використанні та ергономічність. Сучасний ринок пропонує також моделі зі знімним лезом.

Рекомендації з експлуатації та зберігання

Вироби з вуглецевої сталі дуже чутливі до впливу вологи, тому можуть піддаватися корозії при неправильному догляді. Для того щоб бритва прослужила кілька років і була завжди гострою, потрібно дотримуватися простих правил зберігання та експлуатації.

Перш ніж користуватися новим інструментом, потрібно спочатку зняти захисну плівку і змити мильною водою залишки масла. Під час процедури гоління залишки щетини і мильного розчину найкраще прибирати м'яким рушником або спеціальною тканиною. Завдяки цьому метал не буде довго контактувати з водою, і не доведеться витрачати додатковий час на миття бритвеного приладу. Таку бритву варто берегти від ударів і падінь, щоб не пошкодити ріжучу кромку.

Після закінчення гоління опаска акуратно протирається із зовнішнього і внутрішнього боку і залишається на деякий час у відкритому вигляді, щоб випарувалася вся волога. Чохол або футляр, у якому зберігатиметься бритва, має бути "дихаючим". В умовах підвищеної вологості рекомендується змащувати сталь парафіновим маслом для забезпечення додаткового захисту від агресивного зовнішнього середовища.

Основні принципи догляду за небезпечною бритвою:

  • мінімальний контакт із водою;
  • дбайливе ставлення;
  • регулярне використання додаткових засобів для догляду.

Що таке шаветта

Шаветка є різновидом чоловічої бритви зі змінними лезами. Вона відрізняється від опаски тим, що не потребує періодичного заточування. Підійде такий прилад навіть для новачків, оскільки звикнути до цього виробу буде нескладно. Процедура гоління з шаветкою проходить безпечно, як і зі звичайним станком. Складна конструкція дає можливість ховати лезо після закінчення процедури гоління.

Така бритва робить процедуру гоління комфортнішою і безпечнішою порівняно з опаскою. До переваг цього бритвеного інструменту можна віднести також чистоту гоління. За рахунок можливості контролювати контури з її допомогою вдається створити ідеальної форми бороду й акуратно обійти всі родимки або зморшки на обличчі. До того ж шаветка дуже невибаглива в догляді.

Де купити небезпечну бритву в Україні

Купити шаветку або опаску за доступною ціною в Києві можна в інтернет-магазині Wmarket. Нами здійснюється продаж небезпечних бритв таких відомих виробників: Termax, Yre, Kiepe, Eurostil, Jaguar. Ми пропонуємо великий вибір бритвених приладів і наборів з доставкою "Новою Поштою" по Україні. Якщо сума покупки перевищує 500 гривень, то доставка по Києву здійснюється нашим кур'єром безкоштовно.

Щоб зробити замовлення, оформіть його онлайн через кошик або зв'яжіться з нами телефоном. Внести оплату можна готівкою при отриманні товару від кур'єра або банківською картою в пункті видачі замовлення.

Бритва небезпечна Kiepe CutLine 121
Бритва небезпечна Kiepe 127 Style Pro
Бритва опасная SPL 9909-1
Бритва опасная SPL 9909-1
Код товару:97525
Бритва небезпечна SPL 9908
Бритва небезпечна SPL 9908
Код товару:199081
Бритва опасная SPL 9909-2
Бритва опасная SPL 9909-2
Код товару:97526
Бритва небезпечна Jaguar 3906 R1-Metall
Бритва Jaguar 3905 R1-Messer
Бритва Jaguar 3905 R1-Messer
Код товару:14-3905
Бритва небезпечна Eurostil 730