Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Набори для депіляції

Набір для воскової епіляції

 

"Краса страшна сила!" Цей вислів, що став популярним у 70-ті роки минулого століття, дуже точно передає всю сутність жіночого начала. Ще з давніх-давен дівчата намагаються мати ще красивіший і досконаліший вигляд, ніж представники сильної статі. І це в них виходить! У сучасному світі без проблем можна перефарбувати волосся, зробити укладку, пофарбувати нігті тощо. Але коли справа стосується позбавлення від небажаного волосся, тоді всі думки з цього приводу розходяться. Хтось вважає за краще користуватися станком для гоління, хтось – епілятором, але об'єднує всіх одне – бажання просто і надовго прибрати небажане волосся.

Набір для депіляції, це спеціально для тих, хто втомився пробувати різні неефективні засоби, які лише подразнюють шкіру, а волоски починають рости вже наступного дня. За допомогою цих наборів, Вам більше не доведеться витрачати час на відвідування салонів, які запевняють Вас про свій супер-ефект і надійність. Варто лише купити набір для депіляції воском – і забути про небажане волосся надовго!

Набір для воскової депіляції складається з найнеобхідніших предметів, а склад набору залежить від обраної моделі. Найчастіше, це:

  • віск (найголовніший атрибут цього виду депіляції; здатний прибрати небажане волосся на тривалий час – до 15 днів);
  • воскоплав (без нього не обходиться жоден набір для депіляції воском; інструмент для "перетворення" твердого холодного воску на м'який і теплий);
  • смужки для депіляції (паперові смужки, які дуже спрощують процес проведення воскової депіляції);
  • засоби "до" або "після" (різноманітні креми, лосьйони, бальзами, які заспокоюють шкіру і роблять її м'якою та зволоженою, прибирають подразнення; має майже кожен набір для епіляції).

Купити набір для депіляції, це, як сходити за хлібом, а з інтернет-магазином WMarket – ще простіше. Зайшовши на наш сайт з будь-якого пристрою, що підтримує доступ до інтернету, Вам варто лише вибрати потрібний товар, спосіб оплати і доставки, і все - набір скоро буде у Вас вдома!

Набір для домашньої депіляції купити – це означає легше жити! Так, саме так! Ніяких вам порізів від бритви, або подразнень від крему! Після цієї процедури, ви надовго забудете про небажані волосинки і матимете сліпучий вигляд вже після першої процедури!

Набори для депіляції

Оскільки воскова депіляція є найефективнішою процедурою в боротьбі з небажаними волосками, значить, мало не кожна дівчина повинна вміти її проводити. Проходити курси тепер не обов'язково, на ВебМаркеті є дещо цікавіше – набори для депіляції. Спеціально створені набори вміщують в себе всі найголовніші інструменти та засоби для воскової депіляції – з ними зручно і легко. У набір входить:

  • Касетний воскоплав (високоякісний прилад для нагрівання воску; має регулятор температури і базу)
  • Касетні воски (власне те, що є найголовнішим засобом для видалення волосків; у комплекті – 2 найменування воску)
  • Папір для депіляції (спеціальний нетканий папір у смужках, який буде "відривати" ваші волоски)
  • Засіб до депіляції (ретельно очищає і готує шкіру до самої процедури)
  • Засіб після депіляції (допомагає зняти залишки воску, а також знімає подразнення)

Ось такий нехитрий склад у наборах для депіляції. Маючи такий у себе вдома, можна сміливо братися за процедуру й економити на походах у салон.