Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Фарби для волосся

Фарби для волосся – найпростіший спосіб змінити імідж

За допомогою фарби для волосся можна легко змінити колір локонів. Залежно від переслідуваних цілей, наскільки стійкий потрібен результат і наскільки кардинально потрібно змінити колір, застосовуються різні види засобів.

Види фарб для волосся

Для фарбування застосовують такі засоби:

 • Перманентні фарби найбільш стійкі. Барвник глибоко проникає в структуру волосся, він здатний перекривати сивину. Склад тримається на волоссі не менше чотирьох тижнів, потім починає поступово вимиватися. Для підтримки відтінку досить кожні 2 місяці підфарбовувати коріння волосся.
 • Напівперманентні фарби більше підходять для тих, у кого немає сивини, оскільки барвник проникає не надто глибоко в структуру волосся. Такий склад вимивається поступово протягом місяця.
 • Освітлювачі необхідні, коли потрібно надати волоссю світлішого відтінку. З їхньою допомогою будь-яка жінка може стати блондинкою. У складі зазвичай присутній аміак, перекис водню.
 • Тонувальні склади – найслабші. Фарба обволікає локони, але не проникає в структуру волосся, тому вимивається буквально за кілька разів. Є й такі засоби, які тримаються рівно до першого миття голови, ідеальні для вечірок і різних розважальних заходів.

Крім цього, фарби для волосся прийнято розділяти на професійні, косметичні та лікувальні. Яскравий приклад лікувального складу – хна і суміші на її основі. Вони змінюють колір локонів і одночасно оздоровлюють їх. Однак спектр відтінків дуже вузький. Косметичні –- це засоби для домашнього використання. Вони зручні в застосуванні, але за стійкістю поступаються професійним фарбам для волосся: цю групу засобів зазвичай використовують майстри в салонах краси. Такі склади можуть надати волоссю будь-який колір і відтінок, зафарбувати навіть повністю сиві пасма. Фарба глибоко проникає у волосяний стрижень, повільно вимивається, тому дуже довго тримається на волоссі. Це найкращий спосіб, коли потрібно кардинально змінити колір.

Як вибрати фарбу для волосся

Найголовніше – це вибрати відповідний відтінок. Тому, перед тим як купити фарбу для волосся, необхідно врахувати свій рідний колір волосся, відтінок шкіри. Якщо обличчя смагляве, то варто звернути увагу на золотисті відтінки, за блідої шкіри гарний вигляд мають холодні тони.

Також варто враховувати кількість сивого волосся: що їх більше, то сильнішим має бути склад. Якщо сивина явно помітна, то варто вдатися до професійного фарбування. Також професійна фарба й освітлювач знадобляться, якщо потрібно кардинально змінити колір волосся – зробити його набагато світлішим.

Під час купівлі косметики варто довіряти брендам, які давно присутні на ринку, пропонують широкий вибір відтінків і докладну інструкцію на упаковці. Необхідно мати на увазі, що відтінок зрештою може вийти трохи світлішим або трохи темнішим за палетку на коробці, залежно від рідного кольору волосся.

Переваги професійної фарби для волосся

Професійні фарби призначені для майстрів, які працюють у салонах або проводять фарбування вдома. Зазвичай такі фарби передбачають відмірювання інгредієнтів у точних пропорціях, тому вимагають уміння поводитися зі складами.

Купити професійну фарбу для волосся варто через такі її переваги:

 • максимально стійкі – колір на волоссі тримається довго;
 • надійно зафарбовують сивину, навіть великий її відсоток;
 • не надто агресивні;
 • без різкого запаху;
 • дають змогу кардинально змінити колір.

Для них окремо продається окислювач, який необхідний для освітлення волосся і кращого закріплення складу, забезпечення бажаного відтінку.

Як користуватися фарбою для волосся

Після купівлі фарби до початку фарбування обов'язково потрібно зробити тест на алергію, якщо цим засобом доводиться користуватися вперше. Для цього невелику кількість суміші потрібно нанести на лікоть або зап'ястя і подивитися, чи з'явиться подразнення через 10 хвилин. Якщо є сильне почервоніння, свербіж, то на цю фарбу алергія і її використовувати не можна.

Якщо все гаразд, то можна приступати до фарбування:

 1. Волосся необхідно розчесати і розділити на пасма.
 2. Приготувати фарбу так, як зазначено в інструкції: змішати інгредієнти в призначених флаконах або спеціальній пластиковій ємності. Металевий посуд застосовувати не можна.
 3. За допомогою пензлика або аплікатора, якщо він є на тюбику, нанести фарбу на коріння і на локони, рівномірно розподілити по волоссю.
 4. Витримати зазначений в інструкції час, потім ретельно вимити голову.

Перед фарбуванням краще не мити волосся кілька днів, так фарба буде на нього впливати менш агресивно. Під час процедури необхідно користуватися рукавичками, стежити, щоб фарба не потрапила на одяг і в очі. Тримати склад довше, ніж наказує виробник, не потрібно, можна зіпсувати волосся. Якщо в процесі фарбування голова сильно свербить, з'явилося печіння, то склад необхідно змити відразу ж. Не варто використовувати фарби для волосся з окислювачем занадто часто. Вони глибоко проникають у волосяний стрижень і змінюють його структуру. Якщо постійно змінювати кардинально колір, це може призвести до того, що волосся стане сухим і ламким. У разі, коли потрібно лише злегка оновити колір, краще виконати фарбування коренів, а не пасом по всій довжині.

Щоб купити фарбу для волосся в інтернет-магазині Wmarket, залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вищевказаним номером. Доставка товарів можлива в усі регіони України.

крем-фарба С:ЄНКО С:СOLOR 73 тиціан 50+50+10 мл
Крем-фарба Hair Company IM 8.1 світлий попелястий блондин 100 мл
Стійка крем-фарба Estel De Luxe LC/22 зелений коректор 60 мл
Крем-фарба C:EHKO С:COLOR 84 бурштин 50+50+10 мл
Крем-фарба C:EHKO З:COLOR 97 карамель 50+50+10 мл
Фарба для волосся La Riche Directions midnight blue відтінкова 89 мл
Безаміачна крем-фарба Ing Coloring 6С какао 100 мл