Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Лосьйони для обличчя

Лосьйони для обличчя

Очищення і регулярний догляд за шкірою - найвірніший і найшвидший шлях до її красивого і здорового вигляду. Лосьйони для обличчя, безсумнівно, найкращі помічники в цій справі. Чому? - запитаєте ви. І ми з радістю вам розповімо.

Перші лосьйони для обличчя придумали французи ще в середні віки. Тоді, ймовірно, французькі жінки вважали за краще як лосьйон використовувати розбавлене червоне вино. На сьогодні лосьйон являє собою рідину з біологічно-активних речовин, які становлять собою трав'яні настої, соки і вітаміни.

Залежно від типу шкіри лосьйони діляться на спиртові й кислі, які рекомендують застосовувати для жирної шкіри, і водні з лужними, що підходять для догляду за сухою шкірою обличчя. Але навіть тут, точно визначивши, який саме лосьйон підійде вам, до його застосування слід поставитися вкрай обережно.

Спиртовий лосьйон вбиває хвороботворні бактерії та підсушує різні запалення, прищики, добре очищає шкіру обличчя. Незважаючи на це, спиртовий лосьйон може подразнювати і рясно висушувати шкіру. Тому, такий препарат найкраще застосовувати через день. До складу кислих лосьйонів входить молочна і лимонна кислота, тому вони відмінно звужують пори, а також відбілюють шкіру обличчя. Лужні лосьйони слабкої концентрації відмінно підходять для догляду за шкірою з вуграми або гнійними висипаннями.

Водяні лосьйони з трав'яним збором або комплексом вітамінів і мінералів можна застосовувати щодня як профілактику.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент очищувальних засобів для обличчя, зокрема лосьйонів, купити які ви зможете за доступною ціною, зробивши попереднє замовлення на сайті.

Якісне і цілюще очищення вашої шкіри буде більш ефективним разом з лосьйонами для обличчя від WebMarket.

Запашна вода Mayur Лемонграсу 100 мл
Запашна вода Mayur Рожева 100 мл
Запашна вода Mayur Чайного дерева 100 мл
Запашна вода Mayur Герані 100 мл
Запашна вода Mayur Жасміна 100 мл
Запашна вода Mayur Іланг-Іланга 100 мл
Запашна вода Mayur Кориці 100 мл
Запашна вода Mayur Рожева 200 мл
Органічна квіткова вода La Grace Троянда 200 мл
Запашна вода Mayur Іланг-Іланга 200 мл
Вода квіткова La Grace Троянда 500 мл (7002745)
Тоник для лица H2organic Stop-Acne 100 мл
Тонер для обличчя Top Beauty з вітаміном C 200 мл
Тонік Massena полівітамінний 500 мл