Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Засоби для парафінотерапії

Засоби для парафінотерапії

 

Парафінотерапія вважається однією з найприємніших процедур у салоні краси, а також, це ще дуже корисна та необхідна річ для кожної людини. Окрім морального задоволення, Ви слідкуєте та піклуєтеся про вашу шкіру. Звісно ж, парафінотерапія неможлива без основних її складових - парафіну, парафіноплава та аксесуарів для процедури, але щоб домогтися максимального ефекту від парафінотерапії, слід використовувати спеціальну косметику та засоби для парафінотерапії, призначені для цього.

Саму процедуру парафінотерапії слід робити раз на 2-3 тижні, але існують препарати, призначені для збереження і продовження результату. Перед тим як приступити до самої процедури, необхідно очистити і зволожити шкіру, після терапії слід закріпити результат кремом або емульсією. Такі засоби, як гель-антисептик, гель-ексфоліант, крем-пілінг, крем для рук, крем для кутикули та нігтів, мають бути супутніми в процедурі парафінотерапії, особливо якщо Ви робите парафінотерапію вдома, тому що майстри в салонах краси обов'язково застосовують цю косметику для цієї процедури.

Відома фірма Tanoya спеціально розробила лінію косметики для парафінотерапії, до якої входять гель-ексфоліант, колагенно-еластинова крем-маска та крем для нігтів і рук. Все необхідне для парафінотерапії можна знайти в інтернет-магазині WebMarket. На сторінках нашого сайту Ви також можете купити й інші засоби для парафінотерапії від такого бренду професійної косметики, як Depilflax.

Слід знати, що кожен засіб слід застосовувати в конкретних цілях, і вибирати саме ті, які підходять Вашому типу шкіри. Приміром: мус зможе очистити і відновити шкіру, парафінова маска для рук виведе токсини і глибоко зволожить, крем зніме подразнення і пом'якшить шкіру. Купити парафінові маски та інші засоби для парафінотерапії, Ви зможете на WMarket.com.ua в будь-який зручний час з доставкою по всій Україні протягом 1-2 днів!

WebMarket - це інтернет-магазин професійної косметики по догляду за собою, де також можна знайти всі необхідні професійні інструменти і техніку від визнаних світових виробників. Крем для рук купити? Парафіноплав купити? Парафін теж купити? Все знайдеться на WMarket.com.ua! Будьте з нами : )

Крем-маска Enjoy Professional №2 Bubble Диня-Ківі 350 мл
Крем-маска Enjoy Professional №2 Candy Мигдаль 350 мл
Крем-маска Enjoy Professional №2 Flower Свіжий 50 мл
Крем-скраб Enjoy Professional №1 Banana Банан 350 мл
Крем-скраб Enjoy Professional №1 Bubble Диня-Ківі 350 мл
Крем-скраб Enjoy Professional №1 Candy Мигдаль 50 мл
Крем-скраб Enjoy Professional №1 Flower Свіжий 350 мл
Бальзам Tanoya для сухої шкіри 300 мл
Крем для рук Enjoy Professional №3 Banana Банан 50 мл
Крем для рук Enjoy Professional №3 Bubble Диня-Ківі 350 мл
Крем для рук Enjoy Professional №3 Candy Мигдаль 350 мл
Крем для рук Enjoy Professional №3 Flower Свіжий 350 мл
Крем-маска Enjoy Professional №2 Banana Банан 350 мл
Крем-маска Enjoy Professional №2 Banana Банан 50 мл
Крем-маска Enjoy Professional №2 Bubble Диня-Ківі 50 мл
Крем-маска Enjoy Professional №2 Candy Мигдаль 50 мл
Крем-маска Enjoy Professional №2 Flower Свіжий 350 мл
Крем-скраб Enjoy Professional №1 Banana Банан 50 мл
Крем-скраб Enjoy Professional №1 Bubble Диня-Ківі 50 мл
Крем-скраб Enjoy Professional №1 Candy Мигдаль 350 мл
Крем-скраб Enjoy Professional №1 Flower Свіжий 50 мл
Крем для рук Enjoy Professional №3 Banana Банан 350 мл
Крем для рук Enjoy Professional №3 Bubble Диня-Ківі 50 мл