Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Паста для шугарінгу

Паста для шугарінгу: поради щодо правильного вибору

Гладеньке доглянуте тіло без зайвого волосся – мрія кожної дівчини. Лазерна епіляція – занадто дорога процедура, яку дозволити собі можуть тільки одиниці. Щоденне гоління загрожує вростанням волосся, та й завдає більше дискомфорту, ніж користі. Як же позбутися обридлої рослинності на тілі? Купити пасту для шугарінгу і назавжди забути про цю проблему.

Цукрова паста для шугарінгу: види

Домашня депіляція дуже популярна, оскільки дає змогу швидко й ефективно позбутися волосся на обличчі й тілі. Щоб досягти оптимального результату в боротьбі за гладкість шкіри, необхідно правильно підібрати пасту для шугарінга. Сучасний ринок косметичних і доглядових засобів пропонує різні товари, які класифікуються за такими підставами:

 • Склад. Залежно від головного компонента розрізняють пасти на основі цукру і пасти на основі фруктози або глюкози. Цукрова паста для шугарінгу - не найкращий варіант, оскільки, на думку експертів, у такі засоби додають хімічні реагенти, завдяки яким вдається надати їй потрібної консистенції. Тому під час купівлі слід віддати перевагу пасті з фруктозою або глюкозою.
 • Консистенція. Це ключовий параметр, залежно від якого слід вибирати засіб для домашнього видалення волосся. Паста для шугариінгу буває таких видів:
  • М'яка. Вона має тягучу консистенцію, яка нагадує за текстурою затверділий мед. Дуже важливо правильно зберігати таку пасту – не можна залишати баночку відкритою, особливо якщо в кімнаті підвищена вологість. Недотримання цих вимог призведе до псування продукту. Цей різновид пасти підходить як для бандажної, так і мануальної техніки роботи. Можна використовувати на великих ділянках шкіри: на руках, ногах, спині.
  • Середня. Це оптимальний варіант засобу, оскільки використовувати можна на всіх зонах. Підходить для епіляції як у бандажній, так і мануальній техніці. Дуже важливо використовувати під час роботи рукавички, щоб шкіра майстра була прохолодною. Для отримання еластичної консистенції необхідно розігрівати пасту до 40°С. Тільки після досягнення цього параметра слід наносити пасту на шкіру для подальшого видалення волосся.
  • Щільна. Підходить для видалення всіх типів волосся. Застосовується для епіляції як в умовах косметичних салонів на Україні, так і в домашніх умовах. Для нанесення на шкіру її слід розігріти до 40°С за допомогою спеціального пристрою або руками.
  • Дуже щільна. Купити цукрову пасту для шугаринга особливо щільної консистенції рекомендується в тому разі, якщо видалення волосся відбуватиметься в зоні бікіні або в пахвових западинах. Це пов'язано з тим, що цей засіб підходить для роботи на шкірі з підвищеною вологістю, а також дає змогу видалити жорстке волосся. Для використання пасти необхідно її розігріти до 40°С за допомогою спеціального пристрою або руками. Підходить тільки для мануальної техніки.

Переваги пасти для шугарінгу

Епіляція волосся за допомогою цукрової пасти має низку видимих переваг:

 • Термічні опіки під час шугарингу виключені, оскільки паста розігрівається максимум до 40°С.
 • Цукрова паста легко забирається зі шкіри, чого не скажеш про віск.
 • Шугаринг є менш болючою процедурою, ніж депіляція воском.
 • Знижує ризик вростання волосся.

Як вибрати цукрову пасту?

Щоб процедура видалення волосся пройшла ідеально, важливо правильно підібрати засіб:

 • Не варто купувати банки з пастою, чия вага перевищує 1 кг – це дозволить уникнути псування продукту.
 • Перевагу віддайте перевіреним брендам, які зарекомендували себе на ринку.
 • Для домашнього користування краще придбати пасту двох видів: м'яку і щільну, яку можна змішати і підібрати оптимальну для вашої шкіри консистенцію.

Бренди паст для шугарінгу

На ринку представлено велике розмаїття товарів для шугарингу, які відрізняються як вартістю, так і якістю. Якщо ви шукайте варіанти, щоб ціна пасти для шугарінга в Києві була в середньому сегменті, але водночас не страждала якість, рекомендуємо купівлю таких варіантів:

 • Професійна паста Lady Perfection у картриджах, яка оптимально підходить для бандажної техніки. Має м'яку консистенцію і приємний аромат. Не викликає алергії.
 • Паста для шугарінгу Silk & Soft. Підходить для епіляції волосся будь-якого типу – забезпечує надійне зчеплення зі стрижнем, повністю видаляючи волосяний фолікул.
 • Enjoy Professional hard - паста, яка підходить для проведення салонної та домашньої процедури видалення волосся. Складається з натуральних компонентів, тому ризики алергічної реакції мінімальні.

Де вигідно купити пасту для шугарінгу в Україні?

Хочете придбати цукрову пасту для шугарінгу зі швидкою доставкою? Інтернет-магазин Wmarket – пропонує широкий асортимент продукції відмінної якості та за доступною ціною. Продаємо тільки оригінальні товари від світових виробників.

Цукрова паста Enjoy Professional medium 120 г
Цукрова паста Angel Care Hard 700 г
Цукрова паста Angel Care Soft 1400 г
Цукрова паста Angel Care Hard 1400 г
Цукрова паста Silk & Soft ультра м'яка 1500г
Цукрова паста Angel Care Medium Summer Edition 1400 г
Цукрова паста Silk & Soft м'яка 500 г
Цукрова паста Enjoy Professional hard 120 г
Цукрова паста Angel Care Bandage 1400 г
Цукрова паста Angel Care Ultra Soft Summer Edition 700 г
Цукрова паста Angel Care Medium Summer Edition 700 г
Цукрова паста Angel Care Hard Summer Edition 1400 г
Цукрова паста Angel Care Hard plus 400 г
Цукрова паста Angel Care Soft Summer Edition 700 г
Цукрова паста Angel Care Hard Summer Edition 700 г (444444444)
Цукрова паста Angel Care Soft Summer Edition 1400 г
Цукрова паста Silk&Soft тверда 500 г
Цукрова паста Angel Care Soft 700 г
Цукрова паста Angel Care Soft 400 г
Цукрова паста Angel Care Hard 400 г