Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Інші аксесуари для депіляції

Інші аксесуари для депіляції: що знадобиться для проведення процедури?

 

Процедура видалення небажаного волосся воском чи цукровою пастою потребує декількох витратних матеріалів та рідин. Це допомагає провести її ефективно, комфортно і головне безпечно для здоров’я. Адже якщо не дотриматися усіх інструкцій, наприклад, не обробити шкіру чи інструменти дезінфектором, можна занести інфекцію і отримати висипання. Крім того, дуже частою проблемою під час шугарингу чи депіляції воском є вросле волосся. Саме тому перед процедурою варто запастися засобом від врослого волосся. Якщо депіляція проводиться в салоні краси, кількість допоміжних аксесуарів може збільшитися.

 

Що може знадобитися під час депіляції воском?

Окрім найголовніших предметів для видалення небажаного волосся, таких як віск, цукрова паста, воскоплав, спеціальні смужки, може виникнути потреба у таких матеріалах та засобах:

Захист для воскоплавів. Щоб убезпечити обладнання від протікання воску між нагрівачем та касетою чи банкою, варто придбати кільця для воскоплаву. Вони бувають як для касетното типу обладнання, так і окремо для банкового. Це допоможе воскоплаву прослужити довше і скоротить час на його очищення.

Шпателі. Новачкам краще обирати шпателі дерев’яні, вони є одноразовими, не потребують стерилізації та у разі помилки, їх швидко можна змінити. Майстрам, що вже мають навички депіляції воском чи цукровою пастою, оптимальним варіантом стануть металеві чи пластикові шпателі. Однак, після кожної процедури їх доведеться очищати та стерилізувати.

Одноразові предмети та одяг. Якщо процедура шугарингу чи депіляції воском проводиться у салоні, тут не обійтися без витратних матеріалів. Рукавички, одяг, бахіли, капці, чохли, маски, серветки та простирадла допоможуть забезпечити стерильність та комфорт під час процедури.

Рідини для депіляції. В залежності від типу шкіри, необхідно підібрати засоби, що убезпечать від пошкоджень шкіри під час процедури. Одні з них застосовують до процедури, інші – після. Рідини можуть бути представлені у вигляді лосьйону, олійки, гелю, пудри, спрею, молочка, вершків, емульсій. Такі рідини можуть зменшувати біль під час процедури, очищувати шкіру, знежирювати її, допомагати зчіплюванню воску чи пасти із волосками та видаляти його залишки після. Засоби, що застосовуються після процедури, мають у собі вітаміни та мінерали, які допомагають шкірі відновитися після депіляції.

Засоби для очищення воскоплавів та поверхонь. Навіть маючи неперевершені навички шугарингу, може вийти так, що віск або паста може потрапити на оточуючі предмети або забруднити саме обладнання. Легко очистити потрібну поверхню від клейкого матеріалу допоможе спеціальний засіб. Однак, на шкірі його ні в якому разі не можна використовувати.

В інтернет-магазині Wmarket можна придбати різноманітні допоміжні аксесуари для депіляції та витратні матеріали. Доставка замовлення здійснюється Новою поштою. Оплатити покупку можна кількома зручними способами.

 

Кільця картонні BS для баночного воскоплаву 50 шт.
Кільця Rio картонні для баночного воскоплаву 50 шт.
Шпатель пластиковий Kalipso 13 см