Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Щітки

Щітки для волосся

Усі ми відвідуємо перукаря, часто чи ні, все залежить від випадку. Але прийшовши до салону, у нас розбігаються очі від усіх інструментів, які використовує майстер. Одним із головних "знарядь" перукаря є гребінці, якими зазвичай завалене робоче місце. Серед різноманітних брашингів і гребенів є і щітки для волосся. Це такі спеціальні гребінці, які підходять конкретно для розчісування волосся. Що ж таке ці щітки, спробуємо розібратися.

  • Це ідеальні інструменти для масажного розчісування волосся – масажні гребінці призначені тільки для цього. Ними ви не зробите укладку або проділ, але зате поліпшите кровообіг і легко розплутаєте волосся.
  • Тунельні щітки купити доведеться, якщо ви любитель укладок феном. За допомогою такого гребінця ви легко зможете укласти волосся на ваш смак. Найчастіше вони бувають з прогумованою ручкою, що дуже зручно під час тривалої роботи.
  • Щітка для начісування – це спеціальний інструмент для любителів "суперпишності" на голові. Довгий гребінець з ворсинками в кілька рядів – ось що з себе представляє ця щітка.

Інтернет-магазин Вебмаркет пропонує найширший вибір щіток найвищої якості тільки від найкращих світових виробників – BaByliss (Франція), SPL (Німеччина), Olivia Garden (Бельгія), Tangle Tamer (Великобританія), Salon Professional (США).

Купити щітку для волосся в Києві ви легко зможете в нашому шоу-румі на Подолі. Досвідчені консультанти допоможуть вам вибрати ідеальний для вашого волосся варіант за відмінну ціну. На сайті це можна зробити всього за кілька кліків: обираєте товар, чекаєте на підтвердження менеджера й очікуєте на оперативну доставку. Вуаля! Все дуже просто!

Щітка Modelite Demelage & Lissage для укладання
Щітка Hairway 08001-32 двостороння тунельна сіра
Гребінець Modelite складаний з дзеркальцем
Щітка Comair 3020529 для миття голови чорна
Щітка масажна Kalipso 1801 з єдинорогом
Щітка Rita Ora Brosse à Cheveux з керамічним покриттям
Щітка Hair Brush Cleaner для чищення гребінців та брашингів
Щітка Hairway 08001-04 двостороння тунельна синя
Щітка тунельна Comair двостороння синя (3020637)
Щітка для бороди SPL Barber 9103 з ручкою
Щітка Olivia Garden iDetangle Brush Thick Hair OGB-ID-BTH
Щітка Portable Detangling Hair Comb для розплутування волосся
Щітка SPL 7101-8516 масажна
Щітка SPL 7101-8516 масажна
Код товару:194801
Гребінець Janeke Superbrush Mini блакитний
Гребінець Janeke Superbrush Mini лимонний
Гребінець Janeke Superbrush Mini малиновий
Щітка Tangle Teezer The Wet Detangler Millennial Pink