Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Ванночка для ніг

Ванночка для ніг - релакс + оздоровлення 2 в 1

А ви знаєте найкращий спосіб зняття втоми після роботи? Немає нічого простішого! Якщо хочете побачити, як ваші клієнти буквально розквітають на очах після довгого трудового дня, то вам безперечно варто придбати такий чудодійний апарат, як ванночка для ніг.

Ні для кого не є секретом, що гідромасаж дає змогу максимально швидко позбутися відчуття важкості, болю в суглобах, а також поліпшити психоемоційний стан. Якщо хочете, щоб відвідувачі просто обожнювали ваш салон, то неодмінно додайте його до своєї колекції обладнання для краси.

Призначення приладу

Цей електроапарат являє собою глибокий резервуар, оснащений кількома видами масажних насадок і роликів, а також регулятором температури та захистом від бризок. За допомогою ванночки для ніг можна виконати такі завдання:

 • Зняти стрес і втому.

 • Стабілізувати процес кровообігу.

 • Зміцнити суглоби.

 • Знизити пітливість.

 • Здійснити до 6 видів масажу для стоп: вихровий, вібраційний, акупунктурний, сухий, гідромасаж, а також бульбашковий (ефект джакузі).

 • Видалити мозолі й обробити ділянки огрубілої шкіри.

 • Підготувати ноги до педикюру.

Принцип дії

Для проведення будь-якої з перерахованих вище процедур, ви наповнюєте резервуар водою, після чого масажна ванночка для ніг вмикається в мережу, і ви за допомогою дисплея, пульта або наявних перемикачів вибираєте режим роботи. Відчуття релаксу досягається шляхом вібраційного впливу, в якому бере участь основний корпус пристрою, струмені води, а також масажні насадки.

Як користуватися?

Простота експлуатації - один із вагомих плюсів цього пристрою. Щоб домогтися бажаного ефекту, вам буде потрібно виконати такі нехитрі дії:

 1. Підготуйтеся до процедури - вимийте стопи з милом у теплій воді.
 2. Наповніть апарат водою, приблизно наполовину.
 3. Виберіть місце, де буде зручно сидіти.
 4. Встановіть прилад і ввімкніть його в мережу.
 5. Виставте потрібний режим масажу.
 6. Занурте ступні у воду - її рівень має бути вище щиколоток.
 7. Виконуйте процедури протягом 20-30 хвилин.

Поради щодо вибору

Гідромасажна ванночка - це багатофункціональне пристосування, яке значною мірою полегшує роботу майстра педикюру, і водночас дарує належний комфорт його клієнтам під час проведення процедур.
Якщо ви хочете придбати воістину універсальний пристрій, який стане вашим незамінним помічником у роботі, то неодмінно зверніть увагу на ці рекомендації:

 • Міцний корпус. Ванночка для ніг повинна мати захист від ударів, подряпин і відколів. Зі свого боку, матеріал робочої частини не повинен вступати в реакцію з різними косметичними речовинами, що дасть вам змогу використовувати різні солі, ефірні олії, а також трави.
 • Масажні насадки. Чим ширший вибір подібних виробів, тим зручніше для майстра. Нехай це будуть ролики, щіточки, вбудовані магніти, пемза і не тільки.

 • Велика вага і прогумовані ніжки. Гідромасажна ванночка для ніг має бути надійно закріплена на час роботи. Для цього багато моделей також оснащені спеціальними ніжками-присосками.

 • Пульт управління. Навіщо по 10 разів нахилятися? Виберіть модель з пультом, і просто перемикайте режими, подібно до каналів на телевізорі.

 • Додаткові функції. Наявність інфрачервоної лампи дасть змогу прогрівати кістково-зв'язковий апарат стопи, завдяки чому знімуться запальні процеси і зникне відчуття дискомфорту під час ходьби.

Купити ванночку для ніг, а також інструменти та косметичні засоби для педикюру від провідних торгових марок, ви зможете за найкращими цінами в інтернет-магазині Wmarket.

Бажаємо вдалих покупок!

Ванночка для ніг Eurostil 04588