Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Паста для шугарінгу в картриджі

Паста для шугарингу в картриджі: як підібрати до типу волосся

 

Для жінок, які бажають проводити процедуру шугарингу самостійно, оптимальним варіантом стане нанесення засобу за допомогою картриджа. З його допомогою можна рівномірно і тонким шаром нанести цукрову суміш на потрібну зону для видалення небажаного волосся. Таке приладдя створено спеціально для касетних воскоплавів, які нагрівають пасту до потрібної температури. Якщо ж паста для шугарингу в картриджі застосовується в салоні, необхідно буде запастися змінними насадками. Це допоможе забезпечити стерильність процедури.

 

Яку пасту для шугарингу в картриджі можна придбати?

За густотою консистенції в картриджі може бути паста декількох типів: ультрам'яка, м'яка, середня.

Ультрам'яка рідина, як правило, не потребує розігріву. Її застосовують на зонах з пушковим волоссям: поперек, обличчя, сідниці. Впоратися з таким рідким солодким засобом під силу тільки майстрам.

Паста м'якої консистенції є більш тягучою. Її рекомендується розігрівати у воскоплаві. Застосовувати м'яку цукрову суміш можна для депіляції стегон, гомілок.

Середньої густоти паста теж потребує розігріву. Її використовують для усунення твердого волосся. Це можуть бути зони бікіні, пахви.

Ультрагусту пасту нанести за допомогою картриджа неможливо. У такому разі краще вибирати цей засіб у банці.

Як правило, для ефективного проведення процедури у всіх зонах знадобиться кілька картриджів з різною густотою "солодкої суміші".

Паста для шугарингу може складатися не тільки з цукру, фруктози, води і лимонного соку. Кожен виробник доповнює її додатковими доглядовими інгредієнтами: ефірними оліями, екстрактами рослин. Це допомагає зробити процедуру приємнішою і максимально убезпечити шкіру від непотрібних пошкоджень.

Замовити цукрову пасту для шугарингу в картриджі потрібної консистенції можна в інтернет-магазині Wmarket. Відправляється замовлення Новою поштою. Оплатити покупку можна одним з декількох зручних способів, представлених на сайті.