Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Косметологічні меблі

Косметологічні меблі

Який би косметологічний салон ви не відвідали, у ньому завжди присутні різного роду меблі. Усі вони необхідні для проведення різних процедур, і якісність їх аж ніяк не на першому місці. Професійні майстри знають, що зручна кушетка косметологічна – запорука комфортного перебування клієнта під час роботи. Ставитися до вибору кушетки слід дуже серйозно. Адже від неї залежить результат виконаної роботи косметологом. Перш ніж придбати косметологічну кушетку, визначтеся, на яку вагу і зріст вона має бути розрахована. Місця в кабінеті має бути достатньо, щоб необхідне обладнання вільно розмістилося і не розташовувалося занадто близько одне біля одного. Існують кушетки цільні та складні. Яку вибрати, вирішувати вам. Кожен косметолог, знаючи й орієнтуючись у техніці виконання своїх процедур, визначить, з якою кушеткою йому буде краще працювати.

Ще одне важливе місце в кабінеті салону займає візок косметологічний. У процесі виконання процедур у косметолога всі інструменти та пристосування мають бути під рукою. Тому візок тут дуже доречний. Хороші та якісні візки виконані з гідного матеріалу, надовго зберігають гідний зовнішній вигляд і відмінно функціонують. Візки, які виготовлені з пластмаси, швидко виходять з обігу, втрачаючи свою привабливість. Усі візки оснащені поличками. Їх зазвичай буває дві або три. Так само всі вони мають властивість пересуватися завдяки вбудованим коліщаткам, що значно спрощує роботу майстра.

Незамінним обладнанням у салоні краси є крісло для педикюру, купити яке ви зможете в спеціалізованих магазинах косметичних меблів. З його допомогою майстер з легкістю виконуватиме педикюрні процедури, абсолютно забувши про будь-які незручності.

Можна зустріти в косметологічному кабінеті й масажний стіл. Завдяки його багатофункціональності професійний масажист буде з радістю виконувати свою роботу. Стіл масажний купити можна зробивши попереднє замовлення в інтернет-магазині, де кур'єр у точні строки доставить вам товар. 

Купити Косметологічні меблі

Якісні та практичні меблі - запорука успіху кожного майстра. Косметологи, як ніхто знають, що наявність зручної кушетки, пересувного візка та ергономічного крісла - це 60% продуктивної діяльності.

Створення та розробка косметологічного обладнання дає гарантію кожному клієнту в якості та надійності від вітчизняного виробника.

Маніпуляційний візок косметологічний на пересувних колесах стане вашим незамінним помічником у розміщенні всіх необхідних препаратів та інструментів. Дві полиці з прозорого скла і металевий бортик по периметру полиці збереже в надійності і доступності ваше приладдя.

Педикюрне крісло на металевій основі має механічне регулювання розташування спинки, здатне розкладатися горизонтально і у вигляді крісла. Підходить для проведення педикюру та естетичних процедур.

Кушетка з регульованою висотою на хромованій основі комплектується з двома пластиковими лотками, які кріпляться під кушеткою.

Підберіть і купіть косметологічні меблі від Wmarket - це багаторічна гарантія на ефективний результат.

Візок косметологічний/маніпуляційний B/S мод 012
Візок косметологічний BSUkraine 110 на 4 полиці скло
Тележка-лаборатория для окраски SPL 578-001
Стілець для майстра BSUkraine 845 чорний
Стілець для майстра BSUkraine 115 чорний
Стілець для майстра BSUkraine 855 зі спинкою білий
Табурет перукарський Ayala S4 шкірзам польський
Табурет перукарський Ayala НО2 шкірзам італійський
Стілець для майстра B/S мод 845 білий
Стілець для майстра B/S мод 829 білий
Стілець для майстра BSUkraine 148 білий
Стілець для майстра BSUkraine 154 бежевий
Стілець для майстра BSUkraine 154 чорний
Стілець для майстра BSUkraine 155 білий
Стілець для майстра BSUkraine 161 бежевий
Стілець для майстра BSUkraine 162 бежевий
Стілець для майстра BSUkraine 162 чорний
Стілець для майстра BSUkraine 171 білий
Стілець для майстра BSUkraine 707 бежевий
Стілець для майстра BSUkraine 115 білий
Стілець для майстра BSUkraine 829 чорний
Табурет перукарський Ayala S3 шкірзам польський
Табурет перукарський Ayala НО4 шкірзам польський