Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Фрезери для манікюру

Фрезери для манікюру

Фрезерна машинка для манікюру - електричний апарат для корекції форми натуральної або нарощеної нігтьової пластини. Раніше, через високу вартість, приладом користувалися нейл-майстри професійних салонів. Сьогодні купити фрезер для манікюру можна за доступною ціною, а асортимент пристроїв значно розширився. Все частіше таке обладнання використовується в домашніх умовах.

Фрезери для манікюру – особливості роботи

Фрезери застосовуються для апаратного манікюру і педикюру. З їхньою допомогою можна швидко і зручно:

 • змінити форму нарощених нігтів;
 • зняти стійке покриття гель-лаку;
 • видалити відрослу кутикулу, ороговілі ділянки шкіри пальців;
 • відшліфувати, відполірувати натуральну нігтьову пластину.

Фрезер для манікюру складається з блоку управління, педалі та спеціальної ручки з обертовим валом. Багатофункціональність приладу забезпечує набір додаткових насадок - фрез. Завдяки таким комплектувальним з'являється можливість безпечно працювати з "живими" нігтями і навколонігтьовою шкірою.

Насадки розрізняються за формою, абразивністю, матеріалом виготовлення. Вони бувають кремнієвими, металевими, алмазними, силіконовими та іншими. Для кутикули і шкірних покривів необхідні керамічні фрези, для шліфування та полірування натуральної нігтьової пластини - силіконові або тканинні (з фетру, бавовни). Базова насадка для корекції нарощеного манікюру найчастіше виготовляється з вольфрам-карбіду або інших твердих матеріалів.

Під час функціонування фрезера для нігтів закріплена на вал насадка здійснює швидкі обертальні рухи. Їхня швидкість залежить від потужності приладу. Ручка з фрезою може мати велику вагу - під час роботи апарата лікті рук майстра слід упирати в стіл. Фреза повинна плавно і м'яко ковзати поверхнею нігтя або шкіри, щоб не нашкодити тканинам. Важливо контролювати ступінь натиску і кут нахилу ручки - перед роботою з клієнтами необхідно потренуватися на штучних типсах.

Переваги манікюрного фрезера 

Фрезери для манікюру і педикюру багатофункціональні. Їх рекомендують для використання не тільки в салонах краси, а й у домашніх умовах, особливо людям з чутливою тонкою шкірою рук, нігтями, що розшаровуються або ламкі. Ризик нанесення травм при дотриманні запобіжних заходів мінімальний.

Інші переваги фрезерів для зняття гель-лаку:

 • можливість акуратної обробки м'яких тканин у важкодоступних місцях, до яких не можна підібратися за допомогою пилок;
 • значне скорочення часу роботи майстра;
 • універсальність - використовуються для обробки кутикули, нігтьових пластин рук і ніг, підходять для штучних і натуральних поверхонь;
 • економічність витрати електроенергії;
 • широкий асортимент приладів за вартістю, технічними характеристиками, зовнішнім оформленням і габаритами.

Недоліком процесу апаратного спилювання нарощеного або природного нігтьового покриття можна вважати велику кількість пилу. Під час роботи з фрезером майстер манікюру обов'язково повинен надягати захисну маску. Рекомендується наявність витяжки.

Види фрезерів для манікюру

Технічні характеристики - потужність і швидкість обертання вала - лежать в основі класифікації апаратів на такі види:

 • побутові для манікюру - потужність становить від 15 до 30 Вт, кількість обертів за хвилину - до 2 000;
 • універсальні для нарощування, манікюру і педикюру - потужність від 30 до 60 Вт, кількість обертів від 2 000 до 35 000 за хвилину;
 • професійний для манікюру, педикюру, нарощування і безперервної роботи від 6 до 12 годин на добу - потужність понад 60 Вт, кількість обертів від 35 000 до 45 000 на хвилину.

І для домашнього використання, і для салону манікюру бажано вибирати апарат з можливістю перемикання швидкостей обертання.

Як вибрати фрезер для нігтів

Перед купівлею фрезера для педикюру, манікюру і нарощування зверніть увагу на такі параметри:

 • зручність ручного використання;
 • потужність;
 • швидкість обертання;
 • додатковий функціонал;
 • рівень надійності та довіри до виробника;
 • спосіб затиску фрези;
 • вид двигуна та інші.

Важливо, щоб прилад було зручно тримати в руці, а вага ручки не викликала сильної втоми при тривалій роботі. Якщо плануються виїзди майстра додому, уся фрезерна установка не повинна бути занадто важкою і габаритною.

Для домашнього використання, роботи тільки з натуральними нігтями рук, зняття гель-лаку підійде інструмент з потужністю до 35 Вт, що дає до 20 000 обертів за хвилину. Для видалення нарощеного шару потрібні більш високі показники - до 60 Вт і 35 000 обертань. Професійний фрезер для манікюру, особливо якщо майстер приймає велику кількість клієнтів щодня, має вирізнятися високою потужністю близько 100 Вт і кількістю обертів до 45 000 за хвилину.

З корисних додаткових функцій виділяються:

 • реверс - обертання вала в протилежних напрямках;
 • світловий індикатор роботи приладу;
 • можливість перемикання швидкостей.

Щоб купити фрезер для манікюру недорого, можна підібрати прилад з мінімальною кількістю насадок. Кожна додаткова фреза підвищує вартість апарату, але не завжди потрібна в процесі роботи. Зручність використання фрезера залежить від способу затиску насадки. Ручний і напівавтоматичний режим вимагає кількох послідовних дій, які збільшують загальну тривалість процедури. При автоматичному затиску фреза закріплюється одним рухом.

Усередині апарата може встановлюватися безколекторний і колекторний двигун. Перший варіант відрізняється більш високою вартістю, безперебійною тихою роботою, тривалим терміном експлуатації. Він також створює менше пилу під час зняття нігтьових покриттів.

Де купити фрезер для манікюру і педикюру

В інтернет-магазині wmarket.com.ua ви можете купити фрезер для нігтів, ціна якого варіює від 500 до 13 000 гривень. Пам'ятайте, що для рідкісного використання вдома можна зупинитися на економічному варіанті. Але для професійного застосування кращий прилад з хорошою потужністю і високою швидкістю обертання.

На товари діють знижки та акційні пропозиції. Можлива оплата покупки частинами при укладанні договору з банком-партнером. У Києві ви можете відвідати шоу-рум компанії WMarket, де представлений широкий асортимент техніки та аксесуарів для краси. Також у місті працює точка видачі замовлень. Доставка проводиться в усі населені пункти України кур'єрською службою.

Фрезер Lina Mercedes 20000 (12W/20000 об.) рожевий
Фрезер для манікюру Sun ZS-603 35 000 об/хв сірий
Фрезер ручка Sun Lina на 20 тисяч оборотів
Фрезер для манікюру Sun ZS-603 35 000 об/хв білий
Запасна ручка для професійного фрезера JSDA JDS36
Фрезер для манікюру Sun ZS-603 35 000 об/хв чорний
Фрезер Lina Mercedes 20000 (12W/20000 об.) білий
Апарат Ga.Ma GSP0801 5 в 1 для догляду за нігтями.
Запасна ручка для професійного фрезера JSDA JDSS71