Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Дезінфектори для рук

Антисептик - що таке і навіщо потрібен?

Антисептики являють собою засоби, призначені для зупинки або істотного уповільнення розвитку негативних мікроорганізмів, що запобігають поширенню інфекцій.

Антибактеріальний спрей використовується в салонах краси, косметологічних кабінетах, медичних центрах. Призначений для зниження ризику інфікування під час проведення різних процедур, що вимагають тактильного контакту фахівця з пацієнтом. Хороший антисептик підходить не тільки для рук, а й для обробки предметів, якими користувалися клієнти.

Склад антисептика

Дезінфектор для рук може містити в собі компоненти:

 • етиловий спирт. Це найефективніша антисептична речовина;
 • пропіленгліколь. Спеціальна основа в'язкого типу, нагадує гліцерин. Застосовується в косметичних засобах;
 • саліцилова кислота. Чинить м'яку антисептичну дію, основною сферою застосування є боротьба з зроговінням шкіри;
 • карбомер - забезпечує в'язкість засобу;
 • триетаноламін - спінює речовину, іноді викликає алергічні реакції.

Наш інтернет-магазин пропонує перевірені засоби від відомих виробників. Товари оригінальні та безпечні для організму людини. Здійснюємо доставку по Україні. Це медичні засоби, які можна купити як в аптеці, так і в нас.

Як діють антисептики для рук?

Вплив має свій особливий алгоритм, розроблений з урахуванням особливості мікроорганізмів. Для росту бактерій необхідно створити певні умови, тобто живильне середовище. Завдання антисептика - усунути не тільки бактерії, а й зону їхнього розмноження. Засіб для дезінфекції рук справляється з цим завданням у найкоротші терміни.

Під час створення засобів вивчається природа кожного мікроба. Це важливо для створення ефективних моделей. Стандартно під час виробництва використовується феноловий розчин зі спеціальною силою впливу. Саме від цього параметра залежить якість результату.

Є думка, що тривале використання одного засобу викликає звикання і зменшує результат. Бактерії стають невразливими. Щоб така ситуація не виникла, слід час від часу міняти використовуваний препарат, тим паче що на ринку представлений широкий асортимент засобів. Формули постійно вдосконалюються, тому знайти новий засіб не складе труднощів.

Обробка шкірного покриву повинна проводитися систематично. Це необхідно робити в офісі, транспорті, магазині або на зустрічі з друзями та близькими. Вибір дозування також важливий параметр. На різні види мікробів слід вибирати свої препарати. Для деяких достатньо мінімальної кількості, а іншим необхідно набагато більше.

Види антисептиків для рук

 • герміцидні - призначені для знищення різних видів мікробів;
 • бактеріостатичні - призначені для зупинки росту мікробів або зменшення темпу їхнього розвитку;
 • антибактеріальні - чинять руйнівну дію на бактерії.

На ринку представлені у вигляді гелю, спрею, розчину або обприскувача. Щоб зробити вибір, слід заздалегідь продумати, навіщо він потрібен або проконсультуватися з фахівцем для отримання грамотних рекомендацій. У нашій компанії можна купити антисептик для рук за вигідними цінами.

Область застосування

Антисептики активно використовуються в медицині. Призначені для дезінфекції поверхні шкіри, ран, слизової оболонки. Дозволяють усунути бактерії, віруси, мікроорганізми, щоб не допустити інфекції.

Як правильно підібрати антисептик?

Важливо врахувати такі критерії:

 • вартість;
 • спосіб життя;
 • звички.

Дезінфікуючий засіб для рук використовується для очищення шкірного покриву. Їх не слід постійно використовувати для тіла. Якщо засіб випадково потрапив у ділянку очей, то необхідно промити їх чистою водою.

Вживати всередину також не можна. Якщо така ситуація сталася, то негайно випийте активоване вугілля. Не варто антисептики використовувати надмірно часто, оскільки природна мікрофлора буде порушена. Засіб знищує шкідливі мікроорганізми, але може викликати алергічну реакцію. Крім того, мікроби можуть адаптуватися, а значить засіб перестане давати потрібний результат.

Важливість засобів для дезінфекції рук у боротьбі з вірусами

Застосування цих засобів важливе в поточній складній епідеміологічній ситуації. Адже вироби активно запобігають поширенню вірусів серед суспільства, що сьогодні актуально.

Антисептичний гель для рук Tanoya 200 мл
Дезінфікуючий засіб для рук Біодез 250 мл
Дезінфікуючий засіб для рук Біодез 10 л
Дезінфектор для рук, шкіри Blue Line Extra 1000 мл + дозатор
Засіб для дезінфекції рук та шкіри Bode Sterillium 100 мл
Засіб для дезінфекції рук та шкіри Bode Sterillium 1 л
Засіб для дезінфекції рук та шкіри Bode Baktolin Pur 1 л