Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Віск у таблетках

Віск для депіляції в таблетках

Всі чудово пам'ятають рекламу, як за допомогою звичайної бритви можна домогтися приголомшливого результату ідеально гладких ніжок. Ефект дійсно є, але от проблема в тому, що надто вже він короткостроковий. Максимум 2-3 дні і ви знову відчуєте ріст волосся на окремих ділянках тіла. Зараз у каталогах послуг багатьох салонів краси можна зустріти таку пропоновану процедуру як воскова депіляція.

Воскова депіляція - це найдешевший і найшвидший спосіб позбутися небажаного волосся на цілих 2-3 тижні. Епілювати можна будь-яку частину тіла, де є ненависне волосся (бритва не завжди дає змогу такі маніпуляції!): руки, ноги, спину, пахви, брови, зону бікіні, груди, пахвові ямки, пахвові ямки, покрив волосся на обличчі та животі. Спектр дій воскової депіляції, як ви бачите, досить широкий. Займає процедура від 20 хвилин до 1 год. 30 хвилин, залежно від зони виконання. Перевагою такої депіляції є те, що після її проведення, на тілі абсолютно не залишається подразнення.

Воскова депіляція неможлива без застосування спеціального воску, який є головним елементом у процесі роботи. Існує безліч видів воску для депіляції, найбільш популярним є в таблетках.

Віск для депіляції в таблетках унікальний тим, що наноситься він спеціальним шпателем, а зривається абсолютно без застосування паперу. Цей віск підходить для будь-якого типу шкіри, він абсолютно не викликає алергічних реакцій. Таблетковий віск підходить для волосся всіх типів жорсткості.

Ви маєте можливість віск у таблетках купити за спеціальною ціною, зробивши попереднє замовлення через інтернет магазин. Кур'єр у потрібні строки доставить вам товар у пункт призначення.

Якщо ви налаштовані на довгостроковий результат гладкості вашого тіла, то гарячий віск у таблетках виконає будь-які ваші забаганки.