Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Лампи для манікюру

Як правильно підбирати лампи для манікюру. Класифікація, види, особливості вибору, і чим відрізняються професійні моделі

Для процедур із застосуванням гелевої основи потрібна лампа для манікюру, за допомогою якої проводиться полімеризація матеріалу. Гель-лак швидко застигає через вплив спеціальних променів. Це скорочує час роботи і допомагає майстру швидко створити малюнок. Настільні лампи для манікюру недорого можна придбати в нашому інтернет-магазині.

Види ламп для манікюру

У продажу є різні варіанти, що дає можливість замовити лампу для нігтів з певним набором характеристик. За класифікацією серед пристроїв виділяють 4 види, з яких 3 застосовуються найчастіше.

Ультрафіолетові

Ультрафіолетові лампи або UV зустрічаються частіше за інші види, оскільки застосовуються для будь-яких типів гелевого матеріалу і мають просту конструкцію з можливістю швидкого ремонту. Особливості:

 • лампа для гель-лаку, ціна якої нижча, ніж у аналогів, ремонтопридатна, оскільки вигорілу лампочку просто змінюють на нову;
 • універсальність - зокрема можна використовувати для домашніх процедур;
 • для полімеризації застосовуються люмінесцентні лампочки, які потрібно замінювати раз на квартал;
 • для роботи зі щільним матеріалом обирають пристрої з відповідною потужністю, адже для процедур з низкою гелів необхідне сильне випромінювання;
 • низький рівень енергоспоживання;
 • можливість процедур з гель-лаками, призначеними для LED.

Під час вибору потрібно враховувати необхідність регулярної заміни нагрівальних деталей для усунення зниження випромінювання. Під час сушіння нігті до повного висихання потрібно тримати під ультрафіолетом до 2 хвилин. Ще одним нюансом вважають чутливість до перепадів в електричній мережі, тобто під час експлуатації потрібне надійне джерело струму.

Лампа для сушіння гель-лаку може мати вигляд CCFL-пристрою, який є поліпшеним аналогом UV. Тут є відмінності у вигляді застосування люмінесцентних лампочок з наявністю інертного газу і ртуті. Це дає змогу усунути нитку розжарювання, що призводить до відсутності виділення тепла. Використання холодного катода допомогло поліпшити енергозбереження, але всі інші параметри залишилися колишніми. Прикладом буде тривалість полімеризації в 1-2 хвилини, що стандартно для UV-ламп.

LED

Лампа для нарощування нігтів на основі світлодіотів (LED) вважається найпоширенішим варіантом, який можна використовувати в салоні та вдома. Переваги:

 • універсальність по відношенню до застосовуваних матеріалів - підходить для гель-лаків і гелів, в тому числі, біогелів, за винятком варіантів, які спеціально створені для інших типів пристроїв;
 • безпека для шкіри;
 • низький рівень температури під час роботи;
 • швидко сушить;
 • тривалість функціонування світлодіодів до моменту заміни досягає 5 тисяч годин;
 • немає необхідності заміни обладнання при вигорянні 1 лампочки.

LED-лампи перевищують за вартістю аналоги UV-типу, але і плюсів також більше. Прикладом буде компактність моделей за високої потужності.

Лампа для сушіння нігтів може зафіксувати одношарове покриття за 10-15 секунд. Повноцінне затвердіння гелів з підвищеною щільністю відбувається за 60 секунд. Важливим моментом для споживачів буде відсутність нагрівання самої лампи через знижене тепловиділення.

Основною вимогою до використання вважають необхідність перевіряти сумісність гелевих матеріалів з лампою. Універсальні лаки мають позначку UV/LED. Прикладом спеціалізованих матеріалів, які не підходять для сушіння у світлодіодному пристрої, є гіпоалергенні гель-лаки.

Гібридні

Професійна лампа для манікюру вимагає сукупності якісної полімеризації і можливості роботи з усіма матеріалами, включно з гелями з різними показниками щільності.

Гібридні варіанти залишаються затребуваними товарами для професійної діяльності у майстрів через низку переваг. Серед них:

 • поєднання двох типів лампочок у вигляді CCFL+LED або UV+LED, що дає змогу працювати з різними за характеристиками матеріалами на гелевій основі;
 • повна безпека для шкіри, нігтів, очей людини;
 • функціональність у сукупності зі швидкістю роботи;
 • тривалість затвердіння товстих шарів становить лише 30 секунд;
 • наявність додаткових функцій, включно з вентилятором або дисплеєм цифрового типу;
 • підвищена надійність і якість роботи;
 • пристрій не нагрівається навіть при тривалому використанні;
 • експлуатації без заміни елементів досягає 50 тисяч годин.

Лампа для нігтів UV+LED використовується майже для всіх матеріалів, що робить її гарним вибором для салонів і професійної діяльності. Але потрібно враховувати, що вартість таких моделей вища, ніж у звичайних варіантів на основі 1 типу лампочок.

Як вибрати лампу для сушіння лаку

Для вибору пристрою є кілька основних критеріїв, які допоможуть визначити необхідні параметри обладнання. Якщо необхідно купити лампу для манікюру для роботи в салоні або будь-якої професійної діяльності, слід звернути увагу на низку додаткових характеристик. Професійні моделі мають поліпшені показники, що дає змогу використовувати їх для постійної роботи з клієнтами.

Серед основних критеріїв виділяється потужність, яка впливає на швидкість процедур, а відповідно, на вартість пристрою.

Поширені варіанти:

 1. 6-9 Вт. Недорогі пристрої відрізняються простотою конструкції та домашнім призначенням. Моделі з низьким рівнем потужності можна використовувати тільки для гель-лакових покриттів.
 2. 18-36 Вт. Обладнання із середнього цінового діапазону має 2-4 лампочки, 10-24 світлодіоди. Моделі рідко застосовуються для професійної діяльності, але затребуваніші за малопотужні варіанти, оскільки полімеризація доступна для різних гелевих матеріалів.
 3. Професійне обладнання з потужністю в межах 45-72 Вт.

Останній тип використовується для роботи в салоні краси майстрами. Така лампа для гель-лаку коштує дорожче за інші, але відрізняється надійністю і якістю роботи.

Другий критерій - розмір і конфігурація конструкції. На ринку є різноманітні моделі, але вибір потрібно здійснювати на основі подальшої експлуатації. Прикладом буде невелика компактна модель п-подібної форми, яка підійде для домашнього використання. Але для роботи в салоні краще підбирати більші моделі, в тому числі - півсфери закритого і відкритого типу. При постійному перенесенні воліють купувати компактні пристрої, які мають невелику вагу і закриту конструкцію.

На вибір впливають і такі чинники, як: функціональність і бренд. У разі професійної діяльності бажано вибирати серед перевірених моделей від відомих виробників, оскільки від якості роботи обладнання залежить кінцевий результат.

Додаткові функції:

 • таймер для автоматичного вимкнення після встановленого періоду просушування;
 • увімкнення через сенсор, тобто, щойно всередині пристрою з'являється рука, він починає працювати;
 • дисплей допомагає контролювати час просушування;
 • вентилятор обдуває нігті і робить процес комфортнішим, а також охолоджує елементи лампи;
 • наявність знімного дна актуальна під час педикюру.

Якщо підбирається манікюрна лампа, то бажано купувати моделі із дзеркальною внутрішньою поверхнею, яка збільшує кількість світла. Цей момент враховують при купівлі пристроїв з невеликою потужністю. Плюс важлива наявність гарантійного терміну і сертифікації товару, що підтверджує його якість.

Де вигідно купити настільну лампу для манікюру

Купити лампу для гель-лаку за прийнятними цінами можна в інтернет-магазині wmarket.com.ua з доставкою по Україні. Наші переваги:

 • великий вибір моделей різних видів;
 • є бюджетні варіанти;
 • продукція має гарантовану якість;
 • можливість оптових покупок;
 • наявність партнерів виробників обладнання, що дає змогу покупцям купувати пристрої без переплат.

Ще одним плюсом буде можливість оплати готівковим і безготівковим способом.

У нас можна купити лампу для нігтів усіх видів. В наявності як прості моделі, так і професійне обладнання. Зробити замовлення можна через сайт, електронну пошту або зателефонувавши за вказаним номером телефону.

LED лампа для нігтів Sun Mini 6 Вт
Лампа для манікюру SUN X LED+UV 54W White
LED-лампа для нігтів Simei 3W
LED-лампа для нігтів Simei 3W
Код товару:130131
Лампа для манікюру SUN X LED+UV 54W Black
LED + UV лампа для нігтів Sun One Pink 48 Вт
LED + UV лампа для нігтів Sun 8 48 Вт
LED + UV лампа для нігтів Sun 5 48 Вт
Лампа для манікюру LEDME ONE 120W Green
Лампа для манікюру SUN BQ-V5 LED+UV 120W Macaroon Pink
Лампа для манікюру LEDME ONE 120W White
Лампа для манікюру SUN X LED+UV 54W Pastel Pink
Лампа для манікюру SUN BQ-V1 UV+LED 168W Silver
Лампа для манікюру SUN BQ-V5 LED+UV 120W Macaroon Blue