Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Кондиціонери для волосся

Кондиціонер для волосся — для професійного та домашнього догляду за нормальним, жирним, сухим або тонким волоссям

Кондиціонер для волосся не зможе розв'язати всі проблеми вашого волосся, але за регулярного використання допоможе істотно поліпшити їхній стан, полегшить укладку і додасть здорового блиску за умови, що ви правильно підберете цей засіб відповідно до типу волосся і його основної проблеми. В інтернет-магазині ВМАРКЕТ пропонується хороший вибір якісних кондиціонерів від відомих виробників косметики. Доставка здійснюється кур'єрами по Києву і компанією "Нова пошта" по всій Україні.

Для чого потрібен кондиціонер для волосся

Всі кондиціонери для волосся призначені для полегшення його розчісування, надання йому м'якості та шовковистості. Крім того, до них входять інгредієнти, які стимулюють ріст волосся і запобігають його випадінню, сприяють відновленню і зміцненню волосся, надають об'єму тонкому волоссю, подовжують збереження інтенсивності кольору фарбованого волосся.

Від маски цей доглядовий засіб відрізняється тим, що він не проникає вглиб волосся або шкірних покривів голови. Використовують його не стільки для живлення, зволоження, відновлення пошкодженого волосся та інших подібних цілей, скільки для запечатування лусочок волосків і утворення на кожному з них тонкої плівочки, призначеної для їхнього захисту від негативних зовнішніх впливів і запобігання втрати вологи.

Види кондиціонерів для волосся

У продажу присутні такі види кондиціонерів для догляду за волоссям:

  • для нормального волосся;
  • для сухого волосся;
  • для жирного волосся.

Крім того, виробники косметики для волосся нерідко спеціально вказують на своїх кондиціонерах, що вони призначені спеціально для тонкого або для кучерявого волосся. Багато виробників пішли ще далі: вони випускають окремі кондиціонери для блондинок і брюнеток, для надання об'єму волоссю, для інтенсивного відновлення пошкодженого волосся, для запобігання появі посічених кінчиків тощо.

Переваги професійного кондиціонера для волосся

Кожен професійний кондиціонер для волосся, який підходить як для домашнього догляду за волоссям, так і надання дорогих послуг у салоні краси або перукарні, розробляється виробником для таких цілей:

  • полегшення розчісування й укладання волосся;
  • надання блиску, м'якості та гладкості волоссю;
  • підтримання нормального рівня зволоженості волосся;
  • захист волосся від пошкодження інструментами для його укладання.

Як вибрати кондиціонер для волосся

Щоб купити кондиціонер для волосся, який тільки поліпшить його стан і ваш зовнішній вигляд, обов'язково враховуйте під час вибору свій тип волосся (нормальне, жирне, сухе). Якщо у вас є лупа, вас турбує надмірне випадіння волосся, ваше волосся забарвлене або характеризується недостатнім об'ємом, то варто надавати перевагу тим кондиціонерам, які розроблені спеціально для розв'язання цих проблем, про що виробник обов'язково зазначає на флаконі або тюбику.

Якщо ціна косметичних засобів для догляду за волоссям не є для вас обмеженням, то краще купувати цілі лінійки доглядових засобів, до яких входить обраний вами кондиціонер. Використання шампуню, маски, бальзаму та кондиціонера з однієї лінійки, спеціально розробленої для розв'язання певної проблеми волосся, допоможе вам розв'язати її швидше, ніж у разі використання засобів різних виробників.

Як користуватися кондиціонером для волосся

Використовувати кондиціонер рекомендується після кожного миття голови. При цьому слід враховувати, що цей засіб для догляду за волоссям не може замінити маски, сироватки та бальзами. Адже він не забезпечує волоссю глибоке живлення та довготривалий захист від дії негативних зовнішніх факторів, таких як прямі сонячні промені, вітер, мороз, жорстка вода.

Як правильно користуватися кондиціонером кожен виробник вказує на його упаковці. Наносити цей засіб рекомендується всіма виробниками на вимите волосся від його середини (а в деяких випадках від коренів) до кінчиків. Витримувати засіб на волоссі рекомендується зазвичай лише кілька хвилин, після чого він ретельно змивається за допомогою проточної теплої води. Якщо на кондиціонері написано, що він незмивний, його потрібно нанести на волосся, рівномірно розподіливши по всій довжині, а потім зробити укладку за допомогою фена.

Кондиціонер Vatika Repair & Restore відновлення 200 мл
Кондиціонер Vatika з олією маслин 200 мл
Кондиціонер-кератин Keen блиск 200 мл
Спрей-кондиціонер Jerden Proff Antistatic 250 мл