Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Паста для шугарінгу у банці

Паста для шугарингу в банці: яку консистенцію обрати

 

Для тих, хто вже займається шугарингом професійно, краще за все обирати цукрову пасту у банках. Вони є більшого об’єму, ніж картриджі та дають змогу використати більше пасти. Однак, в такому випадку знадобиться додатковий інструмент для розподілення цієї маси по шкірі – шпатель. Крім цього, на відміну від картриджів, у банці можна придбати цукрову пасту для шугарингу різноманітної консистенції – від м’якої до ультратвердої. За допомогою картриджу можна нанести лише м’яку та середньої м’якості цукрову суміш.

 

Як підібрати консистенцію цукрової пасти до різного типу волосся?

В банках паста для шугарингу буває будь-якої густоти. Зазвичай, майстру доводиться комбінувати ці суміші, адже густота та жорсткість волосся на кожній зоні тіла різна.

Ультрам’яка консистенція підійде для депіляції пушкового волосся. Це може бути обличчя, поясниця, сідниці. Її не потрібно розігрівати.

М’якої густоти цукрова суміш справиться з тонкими волосками на рівних зонах. Вона також підійде власницям чутливої шкіри.

Середнього ступеню паста схожа на желе. Такий засіб відмінно справиться із помірно жорстким волоссям. Може бути використана для зон бікіні та пахв.

Щільна цукрова паста обирається для ділянок із жорстким волоссям. Це також може бути зона бікіні, пахви. Вона потребує гарного підігріву.

Дуже щільна консистенція «солодкої суміші» використовується майстрами для видалення дуже жорсткого та густого волосся. Наприклад, чоловічого.

Крім цього паста може мати різний склад. Вона може бути виготовлена не тільки з цукру, а й меду. Однак, такий варіант підходить лише для тих клієнтів, які не мають алергії. Доповнювати таку суміш може фруктоза, лимонний сік, різноманітні рослинні екстракти, ефірні масла, волоський горіх. Краще обирати такий засіб без вмісту барвників та синтетичних домішок, які допомагають створити привабливий колір пасти. Вони можуть спровокувати алергію.

Підібрати потрібні консистенції цукрових паст для салону краси чи домашнього користування можна в інтернет-магазині Wmarket. Товар доставляється Новою поштою. Оплатити замовлення можна кількома зручними способами.

 

Цукрова паста Enjoy Professional medium 120 г
Цукрова паста Silk&Soft тверда 500 г
Цукрова паста Silk & Soft ультра м'яка 1500г
Цукрова паста Angel Care Hard 1400 г
Цукрова паста Angel Care Hard plus 400 г
Цукрова паста Angel Care Soft Summer Edition 700 г
Цукрова паста Angel Care Hard Summer Edition 700 г (444444444)
Цукрова паста Angel Care Soft Summer Edition 1400 г
Цукрова паста Silk & Soft м'яка 500 г
Цукрова паста Enjoy Professional hard 120 г
Цукрова паста Angel Care Ultra Soft 700 г
Цукрова паста Angel Care Hard plus 700 г
Цукрова паста Angel Care Ultra Soft 1400 г
Цукрова паста Angel Care Hard plus 1400 г
Цукрова паста Angel Care Ultra Soft 400 г
Цукрова паста Angel Care Hard 400 г
Цукрова паста Angel Care Ultra Soft Summer Edition 700 г
Цукрова паста Silk & Soft екстра 1000 г
Цукрова паста Enjoy Professional hard 500 г
Цукрова паста Enjoy Professional medium 500 г
Цукрова паста Angel Care Soft 700 г
Цукрова паста Angel Care Bandage 1400 г
Цукрова паста Angel Care Soft 400 г
Цукрова паста Angel Care Medium 400 г