Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Інші перукарські аксесуари

Дрібні перукарські аксесуари: що ще має бути в арсеналі професіонального майстра?

Щоб перукарю мати популярність у клієнтів, важливо бути не тільки гарним спеціалістом, а й мати у запасі усі необхідні приладдя. Це допоможе майстру виконати свою роботу швидше і якісніше. До того ж, будь-якому відвідувачу хочеться не просто зробити гарну зачіску або стрижку, а й провести час максимально комфортно.

Які ще деталі мають бути під рукою у перукаря?

Аксесуари для фарбування. Щоб акуратно провести процедуру фарбування, майстру варто заздалегідь запастися різними одноразовими і багаторазовими приладдями. Зокрема, в нагоді стане шапочка для мелірування, рукавички, кісточки.

Предмети для зручності. Полегшать роботу перукаря різні контейнери для інструментів, килимки, підставки, дзеркальця, магнітні браслети для шпильок. Такі аксесуари допоможуть тримати потрібні предмети під рукою і не дадуть їм загубитися під час роботи.

Деталі для стрижки. Щоб волосся під час перукарської роботи не потрапило під одяг, знадобляться воротнички для стрижки, які закріплюються на накидках-пеньюарах.

Які ще додаткові приладдя можна знайти в інтернет-магазині Wmarket?

В асортименті представлені також різноманітні аксесуари для ванної кімнати. Серед них: масажні мочалки для тіла та обличчя, шапочки для захисту від намокання волосся під час прийому душу, контейнери для зберігання зубних щіток та брускового мила.

Замовити будь-який товар дуже просто. Доставка здійснюється по всій Україні Новою поштою, а оплатити покупку можна різними способами.

Воротнички для стрижки SPL 958000
Напульсники Kalipso для вмивання сірі 2 шт
Шапочка для душа SPL 4048
Шапочка для душа SPL 4048
Код товару:97345
Шапочка для мелирования SPL 93678 латексная
Пов'язка для вмивання Kalipso із мікрофібри блакитна
Шапочка-сеточка SPL 93097 2 шт
Точилка косметическая SPL 9198 двойная
Папір Comair для хімічної завивки 500 шт (7000861)
Браслет магнітний SPL 21129 для невидимок і шпильок 1 шт
Зеркало косметическое SPL 5574
Шапочка-сеточка SPL 93073
Шапочка-сеточка SPL 93073
Код товару:97363