Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Бритви

Перукарські бритви

Кожен чоловік прагне мати гарний вигляд. Купуючи гарний одяг, стежачи за своєю зовнішністю і, привертаючи увагу хорошими манерами, він дійсно заслуговує на повагу. Зараз модною тенденцією у представників чоловічої статі стало відрощування бороди. Вважається, що вона надає своєму власникові серйозності та мужності. Тому чоловіки, всі як один, мчать у салони краси, щоб надати своєму образу зухвалості. Особливе місце в іміджі чоловіка посідає зачіска. Вона, як і інші стильові атрибути, обов'язково має відповідати сучасності.

Завдяки цим новомодним тенденціям популярними знову стали бритви, власне кажучи, за допомогою яких і здійснюється будь-який задум перукаря і примха клієнта. У своїй роботі перукарі використовують здебільшого два види бритв - небезпечну і філірувальну. Ці бритви дають змогу виконувати маневрені рухи з волосяним покривом клієнта, створюючи йому потрібну форму бороди або зачіску.

Небезпечна бритва – це бритва, яка оснащена відкритим лезом. Вона досить проста в експлуатації, її можна використовувати навіть у домашніх умовах. Опаска зберігається в спеціальному футлярі, який захищає її від потрапляння вологи. У перукарських салонах небезпечні бритви постійно стерилізуються. Якщо ви використовуєте цей інструмент вдома, то регулярно обробляйте його спеціальними засобами для дезінфекції.

Філіровочна бритва– це абсолютно безпечне обладнання, яке за всіма нормами якості стоїть на ряду зі звичайною бритвою. Вона допоможе вам створити ефект рваних кінчиків волосся і віялово укласти маківку. Філіровочна бритва, як і опаска, дуже практична у використанні. Дотримання всіх норм безпеки й акуратне користування продовжить життя цьому обладнанню. А постійне заточування з часом тільки поліпшить якість його роботи.

Небезпечна бритва, купити яку можна зробивши попереднє замовлення в інтернет-магазині, допоможе вам, не вдаючись до допомоги майстра, самому створити потрібну зачіску або форму бороди.

Якщо ж вам ближче до душі філірувальна перукарська бритва, купити її можна в спеціалізованих магазинах перукарських інструментів.

Лезо для корекції брів Tifonly-Cut Spacily 10 шт
Бритва небезпечна Kiepe CutLine 121
Бритва небезпечна Kiepe 127 Style Pro
Бритва небезпечна Kiepe 123 Ergos філірувальна
Бритва опасная SPL 9909-1
Бритва опасная SPL 9909-1
Код товару:97525
Бритва небезпечна SPL 9908
Бритва небезпечна SPL 9908
Код товару:199081
Бритва для филировки SPL 9911
Бритва опасная SPL 9909-2
Бритва опасная SPL 9909-2
Код товару:97526
Бритва для филировки SPL 9912
Бритва небезпечна Jaguar 3906 R1-Metall
Бритва Jaguar 3905 R1-Messer
Бритва Jaguar 3905 R1-Messer
Код товару:14-3905
Бритва небезпечна Eurostil 730
Бритва горячая Jaguar TC 400 J-84612 Купить
Набір лез для небезпечної бритви Comair 3050109 10 шт