Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Випрямляч для волосся

Випрямляч для волосся - основні види, матеріали пластин, особливості вибору та характеристики

Гарне й акуратне укладання найчастіше займає багато часу. Однак, якщо купити випрямляч для волосся, можна за лічені хвилини зробити кучеряве волосся гладким і акуратним, а також зробити спокусливі локони. Вибір оптимальної за характеристиками моделі щипців має ґрунтуватися на їхньому матеріалі, особливостях використання приладу, додаткових функціях.

Навіщо потрібні випрямлячі для волосся

Випрямляч волосся є зручним приладом, який використовується для надання хвилястому волоссю гладкості. При укладанні прямого волосся за допомогою випрямляча можна створити привабливі локони. Дія випрямляча заснована на звільненні волосся від надлишків вологи шляхом його нагрівання. За підвищеної вологості волосся стає більш хвилястим. Тому в разі втрати вологи воно розпрямляється. При цьому ефект від такого укладання зберігається протягом усього дня.

Типи випрямлячів для волосся

Перш ніж купити вирівнювач для волосся, варто вивчити основні види таких приладів, їхні особливості та переваги. Найбільш затребувані випрямлячі для волосся:

 1. Звичайні випрямлячі для волосся. Найпростіший, але при цьому ефективний тип випрямляча. Його принцип заснований на нагріванні волосся за допомогою пластин. До переваг належить зручність використання, довготривалий ефект, можливість не тільки випрямляти волосся, а й створювати привабливі локони. Однак якщо використовувати металеві або інші не щадні покриття пластин, волосся з часом почне сіктися. До того ж випрямляч для випрямлення волосся не рекомендується використовувати на вологих локонах.
 2. Парові випрямлячі. Сучасний прилад для вирівнювання волосся, що являє собою щипці з отворами, через які подається пара. Такі вироби вирізняються безпекою та ефективністю. До недоліків відноситься більш висока ціна, ніж випрямляч для волосся.
 3. Мультистайлери. Багатофункціональний прилад з великою кількістю насадок, який можна використовувати і для випрямлення волосся. Підійде тим, хто любить робити різні зачіски. Недоліком є висока вартість і відсутність терморегулятора.
 4. Гребінець-випрямляч. Простий і функціональний агрегат, який забезпечує дбайливе ставлення до волосся, надання волоссю об'єму та ідеальної гладкості. Однак такий виріб може використовуватися тільки для вирівнювання легких завитків. Він не впорається з буйними кучерями.

Перш ніж купити професійну випрямляч для волосся або інший тип випрямляча, варто вивчити всі переваги та особливості кожного типу і моделі пристрою.

Як вибрати випрямляч для волосся

Вибирати випрямляч для волосся необхідно на основі матеріалу пластин, наявності певних функцій, потужності та температури нагріву. Варто більш детально розглянути кожен критерій вибору.

Матеріал пластин

Перше, на що потрібно звертати увагу під час вибору випрямляча для волосся, це матеріал, який використовують для виготовлення пластин. Саме від нього залежить ефективність і безпека використання приладу. До найбільш затребуваних матеріалів належать:

 1. Метал. Найдоступніший за вартістю, але при цьому небезпечний для волосся варіант. Часте використання такої випрямляча призводить до пошкодження і пересушування локонів. Такі моделі випрямляча підійдуть тільки для рідкісного використання.
 2. Кераміка. Випрямлячі з такими пластинами також відносяться до доступних за вартістю пристроїв, але при цьому мають більш щадний вплив. Єдиним недоліком є налипання косметичних засобів до пластин, тому після кожного укладання їх потрібно протирати.
 3. Титан. Використовується в професійних випрямлячах. Відрізняється швидким розігрівом, тому для роботи з таким приладом потрібна вправність, інакше можна пошкодити волосся.
 4. Тефлон. Оптимальне рішення для тонкого і пошкодженого волосся. Забезпечує безпеку для волосся, але має недовговічне покриття.
 5. Турмалін. Сучасний матеріал, який чудово підходить для волосся будь-якого типу і незалежно від його стану. Під час нагрівання волосяні лусочки закриваються, тому волосся не втрачає зайву вологу.
 6. Жадеїт. Праски з таким покриттям можна використовувати навіть на вологому волоссі. До того ж пластини ідеально ковзають по волоссю.
 7. Мармур. Використовується спільно з керамікою, даючи змогу знизити негативний вплив на локони до нуля.
 8. Срібло. Срібне покриття пластин дає змогу оздоровити локони, надавши їм блиск і красу.

До менш популярних варіантів належать пластини з жадеїту, вольфраму та інших дорогих матеріалів. Не варто купувати найдешевші металеві випрямлячі. Вони можуть зіпсувати волосся. Оптимальним за вартістю і якістю варіантом є тефлон, кераміка і турмалін.

Потужність

При виборі пристрою за його потужністю слід враховувати сферу застосування. Що вища потужність, то швидше нагріватиметься прилад. Оптимальний показник для домашнього використання становить 30-40 Вт, але професійна випрямляч для волосся повинен мати більш високу потужність.

Температура нагріву

Більшість приладів нагріваються до 200 градусів, що цілком достатньо для випрямлення або завивки волосся. Професійні моделі можуть мати кілька режимів роботи, що дають змогу нагрівати волосся до 230 градусів.

Додаткові функції

Під час вибору оптимального за характеристиками пристрою потрібно врахувати і його додаткові функції. До них належать:

 1. Автоматичне вимкнення. Пристрій автоматично вимикається через деякий час після увімкнення. Це дасть змогу уникнути пожежі або виходу пристрою з ладу, якщо користувач залишив його увімкненим.
 2. Можливість вирівнювання вологого волосся. Такі пристрої мають дренажну систему, яка дає змогу швидко відводити пар.
 3. Вирівнювання волосся за допомогою пари. У таких моделях є контейнер для води, яка під час випрямлення перетворюється на пару і зволожує волосся.

Ще однією зручною функцією є накрутка волосся за допомогою випрямляча. І хоча виконати її можна практично за допомогою будь-якої моделі, найзручніше це робити випрямлячами з круглим корпусом.

Як користуватися вирівнювачем для волосся

Випрямляч для вирівнювання волосся - зручний і функціональний пристрій, який дає змогу створити стильні й акуратні укладки. Для вирівнювання або завивки волосся пасмо затискається між гарячими пластинами. Вплив здійснюється на структуру волосся, тому укладка зберігається надовго. Випрямлення волосся здійснюється завдяки розриву водневих зв'язків, який і призводить до утворення кучериків. Усунути ефект від укладки може тільки змочування волосся водою.

Щоб випрямити волосся праскою, необхідно:

 1. Вимити волосся і нанести на нього захисний засіб. Висушити локони феном або природним чином.
 2. Вибрати відповідний режим роботи випрямляча.
 3. Розділити волосся на пасма по 20-30 мм. Розмір пасма залежить від товщини волосся.
 4. Акуратно вставляти локони між пластинами, щоб не виникала поломка локонів.
 5. Провести пластини по всій довжині локонів.
 6. Працювати потрібно з пасмами в чіткій послідовності, інакше можна пошкодити локони, якщо обробляти їх повторно.
 7. Нанести фіксувальний засіб для волосся.

Щоб накрутити локони за допомогою випрямляча, необхідно затиснути пасмо біля кореня, опускаючи випрямляч вниз.

Де вигідно купити випрямлячі для волосся в Україні

В інтернет-магазині WMarket можна купити побутовий або професійний випрямляч для волосся зі швидкою доставкою по Києву та інших містах України. Ми пропонуємо продукцію тільки надійних виробників, яка відрізняється ефективністю і безпекою для волосся. Професійні менеджери допоможуть з вибором ідеального за характеристиками випрямляча в залежності від призначення і типу волосся.

Праска для волосся Ga.Ma P21.ELEGANCE Elegance
Випрямляч для волосся Elle Hair Straighteners 35 Вт
Випрямляч для волосся Dyson Airstrait Prussian Blue/Rich Copper
Плойка Shinon 3в1 (SH 8726)
Плойка Shinon 3в1 (SH 8726)
Код товару:118908
Праска для волосся Ga.Ma Elegance Bloom Led Ultraflat GI0206 Fucsia
Праска для волосся Comair Titanium Excellence 7001055
Праска для волосся Ga.Ma Loky Box SI0601
Праска для волосся Ga.Ma Tourmaline Mini Ion GI1301
Гребінець-випрямляч Comair Soft Touch 7001234
Праска для волосся Тісо Midi Smart
Праска для волосся Moser 4417-0050 CeraStyle чорний
Праска для волосся Gа.Mа Gа.Mа Ceramic (GI0810)
Праска для волосся Ga.Ma P11.CP3E.PRO 1041 Electronic Ceramic CP3
Праска для волосся BaByliss BAB2072EPE Sleek Expert
Праска для волосся BaByliss BAB2225TTE
Праска для волосся BaByliss BAB2071EPE Ultra Curl
Праска для волосся Ga.Ma Iht 1060 Digital Red Tourmaline (P11.IHT.RED)