Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Генератори

Генератори: як правильно підібрати

Якщо раніше генератори були потрібні у крайніх випадках: у момент відключення електроенергії під час негоди, ремонтних робіт або ж у туристичних цілях, то з початком повномасштабної війни потреба у цих приладах зросла. Відтепер кожній сім’ї варто мати таке джерело енергії у випадку регулярних або аварійних відключень світла. Однак, щоб правильно обрати такий пристрій і отримати від нього максимальну користь, потрібно знати кілька деталей.

На що варто звернути увагу при виборі генератора?

Перед тим, як купити генератор варто проконсультуватися із фахівцем, однак є декілька порад, які допоможуть зорієнтуватися під час вибору виду цього приладу.

Кількість та потужність електроприладів. Для звичайної квартири чи невеликого будинку підійдуть генератори невеликої потужності – до 3Кв. Такий прилад зможе забезпечити електропостачанням холодильник, мікрохвильову піч, обігрівач, чайник, гаджети, пральну машину. Якщо у будинку є електрокотел, насос для подачі води – знадобиться генератор більшої потужності – 4-8 Кв. Відповідно, якщо необхідно забезпечити електроенергією базу відпочинку, підприємство, магазин – варто обирати моделі великої потужності.

Вид палива. Генератори можуть працювати на кількох паливах: бензин, дизель, газ. Крім того, вони бувають комбінованими, що дуже зручно у випадку відсутності того чи іншого палива. Однак, потрібно пам’ятати, що якщо людина обирає прилад у квартиру, найоптимальнішим видом палива буде бензин. До то ж, обов’язково необхідно забезпечити вивід для них, щоб не отруїти себе чи сусідів чадними газами. Якщо ж генератор купується для приватної масштабної території, то вибір залежить або від особистих вподобань, або від кількості електроприладів. Дизельні генератори вважаються найбільш потужними.

Шумоізоляція. Наразі існують генератори, які оснащені кожухом для мінімізації шуму під час роботи. Такі варіанти підходять для квартири або ж будинків, де шум може дуже заважати. Якщо ж планується розмістити прилад на масштабній території – можна обирати класичну модель генератора. Дизельні варіанти є найбільш шумними.

Вага. Класичні моделі генераторів є об’ємними та мають велику вагу. Якщо людина планує постійно переміщувати цей прилад і не може підіймати велику вагу, варто звернути увагу на інші.

Час роботи. Дизельні генератори вважаються найбільш довготривалими у роботі. Максимальний час вироблення електроенергії – 10-12 годин.

Споживання палива. У дизельних варіантів воно менше на 30%. У бензинових – більше.

Ціна. На вартість генератора впливає вид палива, потужність, його торгова марка.

Можливість працювати у морозну погоду. Бензинові моделі витримують зниження температур до -20°, дизельні – до -5°, в іншому випадку знадобиться спеціальна присадка до палива.

В інтернет-магазині Wmarket можна замовити потрібний генератор у пару кліків. Доставка замовлення здійснюється Новою поштою. Оплатити покупку можна кількома зручними способами.

 

Двопаливний генератор EcoFlow Smart Generator Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
Генератор бензиновий Alimar ALM-B-3000M
Генератор бензиновий Alimar ALM-B-6500ME
Бензиновий електрогенератор Palmera PA350JE 2,8 кВт із ручним пуском
Генератор бензиновий Alimar ALM-В-3500M
Бензиновий генератор Alimar ALM-B-7500ME