Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Допоміжні рідини

Допоміжні рідини для манікюру та педикюру: без яких не обійтися nail-майстру

 

Щоб пофарбовані нігтики на руках та ногах виглядали бездоганно, необхідно мати кілька важливих речей. По-перше – професійні навички та досвід, по друге – якісні засоби. Недостатньо просто підпиляти нігтики та пофарбувати. Щоб манікюр чи педикюр тримався довше, знадобиться декілька допоміжних рідин.

 

Що представляє собою стартовий набір для манікюра чи педикюра: огляд допоміжних рідин

Знежирювач. Цей засіб застосовують, щоб очистити натуральні нігті від жиру, бруду, шкідливих бактерій та мікроорганізмів. Також він допомагає підсушити нігтьову пластину і тим самим покращити зчіплювання її з лаком. На фінальному етапі ця рідина відмінно усуне дисперсійний шар з топового покриття.

Праймер. Головна функція цього засобу – забезпечувати міцне склеювання нігтя та базового покриття. Нанесена рідина підіймає дрібні лусочки нігтьової пластини, завдяки цьому лак краще тримається. Найбільш безпечним вважається безкислотний праймер. Застосовується він після знежирювача.

База для лаку. Ця безкольорова рідина допомагає вирівняти та потовщити нігтьову пластину. Завдяки цьому основний лак триматиметься довше. Окрім цього, вона має ще й живильну властивість: насичує нігтьову пластину вітамінами та мінералами. В залежності від призначення, база для гель лаку буває лікувальна, укріплююча, захисна і комбінована.

Гель для нарощуваня. Використовується для надання нігтям потрібної довжини і форми. Цей в’язкий матеріал буває різної густоти і кольору. Застигає під впливом променів ультрафіолетової або світлодіодної лампи. Гель для нарощування нігтів буває однофазний, двохфазний та трьохфазний.

Акрилова пудра. Ще один різновид матеріалу для створення штучних нігтів. На відміну від гелю, цей засіб вважається більш міцнішим,однак виглядає не так природно, як гель. До того ж, щоб з акрилової пудри вийшла потрібна консистенція, до неї необхідно придбати ліквід. Під впливом ультрафіолету цей матеріал застигає за 15 секунд, на відміну від гелю. Це значно пришвидшує роботу майстра, однак і потребує більшої вправності рук.

Засіб для зняття липкого шару. На фінішному етапі нарощування чи фарбування нігтів гель-лаком, майстру необхідно зняти липкий шар, який утворюється після кожного нанесення лаку для кращого зчіплювання барвників між собою. Прибрати липкість можна саме за допомогою цієї спеціальної рідини, або ж універсального засобу, який виконує одразу декілька функцій: знежирення, дегідратація.

Топ для гель-лаку. Щоб основний лак тримався якомога міцніше та довше, після останнього його нанесення необхідно закріпити результат за допомогою топу. Він захистить манікюр від подряпин, зколів, посилить його блиск або надасть матовості.

Рідини для зняття акрилу, гель-лаку та звичайного лаку. Для кожного випадку виробники пропонують спеціальний засіб, який допоможе позбавитися набридлого, пошкодженого чи відрослого лакового покриття. Доповнюється процедура зняття лаку фольгою для манікюру, та використанням серветок, спеціальної лопатки або апельсинової палички.

Замовити усі ці товари або будь-який з них можна в інтернет-магазині Wmarket. Доставка здійснюється Новою поштою по всій Україні, окрім окупованих територій. Оплатити замовлення можна різними способами, представленими у розділі «Оплата і Доставка».

 

Безкислотний праймер Enjoy Ultrabond 15 мл
Обезжириватель Enjoy 150 мл
Обезжириватель Enjoy 150 мл
Код товару:227567
Безкислотний праймер My Nail System 15 мл
Рідина для зняття гель лаку Enjoy Ягода 500 мл
Засіб для зняття липкого шару Enjoy 150 мл
Кислотний праймер Enjoy Primer 12 мл
Засіб для зняття гель-лаку Jerden Proff Gel Remover алое 500 мл
Знежирювач My Nail System 3в1 15 мл
Рідина для зняття гель лаку Enjoy Ягода 150 мл
Кислотний праймер My Nail System 15 мл
Обезжириватель Enjoy 12 мл
Обезжириватель Enjoy 12 мл
Код товару:227619
Топове покриття Naomi Velvet Touch 12 мл
Засіб для зняття гель-лаку Jerden Proff Банан 500 мл
Засіб для зняття липкого шару Gel Cleancer Naomi 240 мл
Гель для нарощування Enjoy Lili-White Gel біло-білий 1 фаза 15 мл
Базове покриття Naomi Gel Base Easy Off 12 мл