Косметологічне обладнання

Косметологічне обладнання

Сучасна косметологія пропонує величезну кількість процедур, які допомагають зберегти молодість і колишню свіжість. У гонитві за красою клієнти готові на багато що, аби їхнє обличчя було в ідеальному "юнацькому" стані.

У салонах краси часто пропонують таку послугу як фотоомолодження. Здійснюється ця процедура за допомогою спеціального апарату, який призначений для усунення різного роду пігментації на шкірі. Апарат для фотоомолодження дуже легкий в експлуатації. Уже після першої процедури ви побачите приголомшливий результат.

Вапазон призначений для проведення такої косметологічної процедури як озонотерапія. З його допомогою водяна пара рівномірно поширюється по всьому обличчю, живлячи його клітини озоном. Вапазон вельми потрібний засіб для салону краси. Оскільки водний туман, що випускається з нього, має низку позитивних властивостей: він насичений спеціальними корисними речовинами, які освіжають і тонізують шкіру. Також водяна пара дезінфікує шкіру, тим самим очищає відкриті пори від шкідливих бактерій.

Величезною популярністю користується мікрострумова терапія. До неї вдаються жінки 30-35 років, які скаржаться на обвисання контурів обличчя, щік і набряклість. Завдяки слабким імпульсним струмам, які створює мікрострумовий апарат, м'язи тонізуються, стають більш пружними, підтягується овал обличчя. До того ж, завдяки мікрострумам, поліпшується кровообіг, робота судин, шкіра насичується киснем, унаслідок чого колір обличчя стає значно кращим.

Термотерапія – це процедура, яка застосовується для позбавлення від зайвих жирів у тілі, а також від целюліту. За допомогою термотерапії тіло під впливом інфрачервоних променів розігрівається. Клітини шкіри насичуються киснем і одночасно позбавляють тіло надмірностей жирових відкладень. Після першої процедури термотерапії ви помітите приголомшливий ефект у зоні стегон і талій.

Для проведення різних косметологічних маніпуляцій застосовують також лампу-лупу, купити яку можна, зробивши попереднє замовлення через інтернет-магазин.

Ви так само маєте можливість купити вапозон у Києві в спеціальних косметичних магазинах.