Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Термобігуді

Термобігуді - найкраще рішення для експрес завивки волосся

Для того щоб виконати рівномірну завивку волосся за короткий час, багато професійних стилістів рекомендують купити термобігуді, які дають змогу максимально швидко, легко й акуратно подарувати клієнтці бажані голлівудські локони. Про те, якими бувають ці пристосування, і як ними правильно користуватися, ви дізнаєтеся нижче.

Призначення продукції

Цей вид перукарських аксесуарів призначений для завивки волосся і чудово підходить, як для салонного, так і домашнього використання. За допомогою цих виробів майстер може виконати такі види укладки:

 • середні і великі кільцеподібні локони;
 • дрібні завитки;
 • "морську хвилю";
 • пишну зачіску з прикореневим об'ємом;
 • хвилясті кінчики.

Принцип дії

Купити термобігуді для волосся варто з кількох вагомих причин, головними з яких є висока ефективність і зручність використання.  Ці пристосування мають циліндричну форму і складаються з двох частин: верхньої "сітки-накладка" і капсули із пластику з наповнювачем - воском або парафіном.

Перед тим, як братися за створення укладки, вироби необхідно піддати впливу високої температури, щоб розплавити наповнювач, який знаходиться всередині, іншими словами - деякий час потримати в окропі. Після накручування виробів на пасма, наповнювач віддаватиме тепло волоссю, тим самим сприяючи рівномірній завивці.

Комплектація і види

Перш ніж розглядати питання про те, яка ціна термобігуді, де купити їх, слід розібратися з їхніми різновидами. Виділяють два основних види подібних аксесуарів: звичайні та електричні. І до тих, і до інших у наборі може бути передбачено наявність спеціальних затискачів для зручності фіксації.

Звичайні вироби продаються наборами в целофановій упаковці, в кожному з яких від 10 до 40+ штук. Це класичний варіант для створення пружних локонів, при якому, вироби слід кип'ятити в простому кухонному посуді.

Своєю чергою, термобігуді електричні є більш зручними: для підготовки виробів до процедури накручування на пасма, в комплекті поставляється спеціальний контейнер. Цей контейнер оснащений захисною кришкою і великим числом отворів, які узгоджуються з кількістю бігуді - від 16 до 24+ штук. Принцип його роботи простий: вироби встановлюються в отвори, після чого прилад вмикається в мережу і нагріває їх до потрібної температури.

Ще одна відмінність цих виробів від звичайних - це матеріал покриття, яке може бути керамічним, велюровим або турмаліновим.

Як користуватися?

Перед процедурою вимийте волосся, просушіть феном і нанесіть на нього мус або пінку для захисту.

Далі, якщо ви вирішили замовити термобігуді звичайного типу, то виконайте такі дії:

 1. Залежно від кількості виробів, підберіть металеву ємність потрібного об'єму.
 2. Наповніть її водою трохи більше, ніж на половину і помістіть у неї бігуді.
 3. Доведіть до кипіння і почекайте ще 5-10 хвилин, після чого злийте воду.
 4. Максимально швидко накрутіть вироби на волосся.

Купуючи електричні бігуді, то для їх підготовки до роботи дотримуйтесь цієї інструкції:

 1. Підключіть прилад до мережі.
 2. Засічіть від 3 до 10 хвилин залежно від моделі пристрою або дочекайтеся сигналу індикатора.
 3. Приступайте до створення укладки.
 4. Для зручності, використовуйте перукарські термоперчатки.

Рекомендації щодо вибору

Якщо ви вирішили купити термобігуді, вартість стане далеко не найважливішим фактором, на який варто звернути увагу. Радимо уважно вивчити рекомендації експертів:

 • для створення складних зачісок обирайте набір з виробами різного діаметру: дрібні (від 8 до 25 мм), середні (27-32 мм), великі (35-37 мм);
 • серед різних видів затискачів, віддайте перевагу шпилькам "крабам", вони є найнадійнішими і найзручнішими в застосуванні;
 • якщо ви віддали перевагу продукції електричного типу, то ціна цих виробів буде набагато вищою і залежатиме від часу нагрівання та додаткових функцій приладу. Ідеальна потужність для нагрівання за 3-5 хвилин - 300-400 Вт;
 • найбільш щадними до волосся є вироби на керамічній основі з оксамитовим покриттям.

Де купити?

Якщо вам необхідні високоякісні оригінальні термобігуді інтернет магазин Wmarket готовий надати вам найширший вибір подібних товарів від найпопулярніших виробників. Саме тут на вас чекають найвигідніші пропозиції, доступні ціни та швидка доставка замовлення в будь-яке місто країни.

Приємних покупок!

Термобігуді SPL 94012
Термобігуді SPL 94012
Код товару:2594012
Термобігуді SPL 94029
Термобігуді SPL 94029
Код товару:2594029
Термобігуді SPL 94005
Термобігуді SPL 94005
Код товару:2594005